Відпустка в Україні. Де можна відпочити на Івано-Франківщині

Жителі Західної України поділились, де планують відпочивати влітку. Зокрема, більшість планує відпустку в Україні. 

Як стало відомо, жителі Західного регіону найбільше обирають поїздку до Карпат та інших місць України, передає Фіртка.

Серед тих, хто планує відпустку в Україні, більшість прагне відпочивати за межами своєї області. 

Фіртка зібрала добірку місць, де можна відпочити на Івано-Франківщині.

Верховина: не за всі гроші світу 

Верховина – місце, яке подарує вам незабутні враження і здоровий сон на свіжому гірському повітрі. Тут можна прогулятись, насолоджуючись краєвидами, сплавитись Черемошем та познайомитись із гуцульською культурою та побутом. 

Верховина — відпочинок в Карпатах - Верховина — безліч можливостей для  відпочинку в Карпатах

Чим себе зайняти: відвідати різноманітні музеї, рафтинг на Черемоші, Пруті, Чорній Тисі, гірські походи, прогулянки на конях чи велосипедах, поїздки на полонини.

Дземброня: якомога далі від міської метушні 

Дземброня славиться не тільки тим, що є найвисокогірнішим (близько 900 метрів над рівнем моря) селом, а й неймовірними краєвидами й цікавим місцевим колоритом. Добратись до села досить складно, тому це гарне місце, щоб усамітнитись. 

Відпочинок в Україні: чим дивує Дземброня — найвисокогірніше село України —  Туризм — tsn.ua

Чим себе зайняти: полонини Косарище та Степанський, потік Мунчіль, Смотрицький та Дзембронський водоспади. Окрім того, саме з цього села починається пішохідний маршрут до гори піп Іван.

Яремче:  широкий вибір літніх розваг

Містечко знаходиться в Івано-Франківській області, недалеко від Говерли та Львова на висоті 600 метрів над рівнем моря. Тут ви зможете насолодитися природою та мальовничими краєвидами.

Яремче Фото - Избранные изображения: Яремче, Ивано-Франковская область -  Tripadvisor

Чим себе зайняти: піти у гори, прогулятися по схилах гір, замовити тур до історичних місць, орендувати велосипед, квадроцикл, відвідати водоспад Пробій та бурхливу річку Прут.

Дністровський каньйон: походи, сплави по річці, риболовля

Його початок – у районі села Петрилів, а довжина близько 250 кілометрів. Кількість пам’яток природи на території каньйону – близько 100. Тут ви намилуєтесь водоспадами, навісами, гротами.  Додамо, що високі стіни каньйону затримують сонячне тепло й захищають від сильних вітрів.

Відвідайте Дністровський каньйон, що є одним із найбільших у Європі |  Новини Вінниці | ВЛАСНО.info

Чим себе зайняти: можна покататися на катамаранах та байдарках, займатись риболовлею, глянути пам’ятки, розміщені на берегах Дністра, чудове місце для риболовлі, купання.

читайте також: Відпочинок за кордоном: які країни обирають прикарпатці у 2021 році

Додамо, за опитуванням КМІС, найпопулярніший вид відпочинку для мешканців Західної України – відпочинок у Карпатах, зокрема 20,7%, 10,4% планує поїхати за кордон, а 8,6% планує відвідати своїх родичів у селі. Окрім цього, 6,5% мешканців Західної України хоче провести літо на дачі та у заміському будинку. Лише 0,4% планує поїхати до Криму цьогоріч.


Читайте також:

Послаблення карантину: скільки туристів очікують прийняти цьогоріч на Заході України

Глемпінг-туризм на Прикарпатті: будівництво можуть розпочати вже влітку


16.07.2021 3136
Коментарі ()

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

2917
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

888
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

687
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10389 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2791 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2057

Як московити крали історію наших предків.

461

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

261

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

801

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

831
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

240
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

339
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

558
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

248
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

240
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

498
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

567
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5847
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

160
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

297
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

460
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

537