Відомі юристи України приїхали до Івано-Франківська, аби обговорити питання верховенства права

В Івано-Франківську розпочалася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми нормотворення, реалізації та тлумачення норм права у світлі загальновизнаного принципу верховенства права».

Відкрив конференцію президент Університету Короля Данила Андрій Луцький. А участь у заході взяли понад сто учасників, пише Фіртка.

Вони обговорювали тематичні напрямки: джерела права України: розуміння, класифікація та тенденції; юридична техніка та технологія створення джерел права України: концептуальні підходи, видова та галузева специфіка; реалізації та тлумачення джерел права в національній юридичній практиці, тощо.

«Така конференція уже є традиційною і Університет Короля Данила став майданчиком для обговорення питань юридичного процесу. До Івано-Франківська приїхали видатні юристи-практики, юристи-науковці, які обговорюють питання законотворення. В Україні діє величезна кількість законів і ніхто не оцінює їхньої якості. Власне конференція присвячена тому, що практики і теоретики мають змогу обмінятися досвідом, а також підготувати документ з рекомендаціями для законодавчих органів», – наголосив ректор Університету Короля Данила Віталій Хромець.

Проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Академік Національної академії правових наук України В’ячеслав Комаров зауважив:

«Сьогодні у Івано-Франківську відбувається надзвичайно цікавий захід, присвячений процесам законотворення. Серед найбільших проблем українського законодавства – наявність величезної кількості законів, а це впливає на їхню якість через неузгодженість законів, протиріччя законів. Звідси невисока якість їхнього застосування. Вирішити проблему можна єдиним способом: підвищити якість законів завдяки їхній ґрунтовній підготовці та забезпеченню якісних процедур парламентських проходжень законів».


03.10.2019 1098
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

3364
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1284
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1197
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2412
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3825
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2862 9

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

191

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1048

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

902

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

852
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

148
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10531
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

152
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

457
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5537
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1250
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

650
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

472 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

904
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

787
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

847