Види ставок на кіберспорт у GGbet

Інтернет відкрив перед людьми принципово нові можливості, про які раніше не можна було навіть мріяти. З'явилися нові заняття, нові професії, змагання. Зокрема Інтернет дав якісний поштовх розвитку кіберспорту, «паростки» якого почали «пробиватися» ще на початку дев'яностих років.

За дуже короткий час кіберспорт виділився в окрему спортивно-розважальну дисципліну. Наразі кібеспортивні турніри збирають багатомільйонну аудиторію, а призовий фонд топових кіберспортивних чемпіонатів становить десятки мільйонів доларів.

Не дивно, що букмекерські контори дуже докладно висвітлюють кібеспортивні змагання, пропонуючи своїм клієнтам можливість робити ставки на більш-менш значущі турніри. Більше того, у мережі з'явилися букмекери, що спеціалізуються на кіберспорті. Наприклад, в Україні – це БК ГГбет, створений колишніми кіберспортсменами. Наразі в мережі можна знайти легальний сайт ggbet.ru, який приймає ставки у повнолітніх громадян України на підставі офіційної ліцензії. Також доступний офшорний варіант сайту, який знаходиться за адресою gg.bet, зайти на цей сайт українцям можна через зеркало GGBet, яке працює цілодобово.

Популярні кіберспортивні змагання

Кіберспорт за своєю суттю є комп'ютерною грою, в якій змагаються кілька людей. Найпростіший варіант – це, наприклад, футбольний симулятор ФІФА, в якому грають віч-на-віч. Кожен гравець керує своєю футбольною командою. Хтось більше заб'є голів, той і виграв. Все дуже просто.

На даний момент у кіберспорті існує чотири основні ігрові жанри: МОВА, шутер від першої особи (стрілялка), спортивний симулятор, стратегії. У кожному ігровому жанрі є лідери. Наприклад, Дота 2 представляє жанр МОВА, Контр-Страйк – шутер від першої особи, ФІФА – спортивний симулятор, СтарКрафт – стратегія. Кожен із жанрів має свої ігрові особливості.

Види та особливості ставок у кіберспорті

Для того щоб робити успішні ставки в кіберспорті, необхідно дуже добре знати сам предмет ставок. Найкраще, якщо беттор захоплюється кіберспортом, і досконало знає не лише правила гри, а й багато нюансів, про які невідомо іншим. Якщо гравець захоплюється кіберспортом, він має дуже добре знати сильні та слабкі сторони кіберспортивних команд. У найпопулярніших кіберспортивних іграх Дота 2 та Контр-страйк гра ведеться п'ять на п'ять. Кожен із гравців команди виконує свою роль. Іноді у командах відбуваються заміни, гравці переходять із однієї команди до іншої. Кожен такий перехід чи посилює команду, чи послаблює її.

Ставки на кіберспорт мають свою специфіку, а результати багатьох матчів більш непередбачувані, ніж у класичних видах спорту. Маржа на кіберспортивні події зазвичай значно вища, ніж на класичний спорт.

Найпопулярніші види ставок у кіберспорті – це ставки на переможця матчу. Чим популярніший турнір, тим менше несподіванок. На підсумкових змаганнях у фінал зазвичай виходять команди, які мають високий рейтинг. Тому коефіцієнти на переможця матчу на таких турнірах невисокі. Підвищити коефіцієнт можна за допомогою грамотного використання фори.

Другим популярним видом ставок у кіберспорті є ставки на тотали подій, а також тривалість матчу. Слід зазначити, що у різних жанрах пропонуються різні види ставок, котрі враховують специфіку конкретної дисципліни. Так, деякі кіберспортивні матчі тривають більше 10 хвилин, а тривалість деяких частіше становить менше 5 хвилин.

Окрему «інтригу» до ставок на кіберспорт вносить та обставина, що гра ведеться за заздалегідь написаним алгоритмом, який періодично змінюється. Це так звані патчі, які періодично випускає виробник комп'ютерної гри. "Патчі" призначені для виправлення можливих помилок, зміни балансу гри та ін. Іноді «патчі» істотно впливають на раніше розроблену тактику команд. Тому вихід нового «патчу» вносить додаткову інтригу у змагання.

Як бачимо, у кіберспорті дуже багато різноманітних нюансів, що впливають на підсумковий результат матчу.

Партнерський матеріал


30.08.2022 1635
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

655
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1325
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2868
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1206
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1444
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

3023

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

264

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1163

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1754 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1967
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

257
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

584
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

784
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

320
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

872
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

768
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

959
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

583
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

251
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

441
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

551
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

671