Види ставок на кіберспорт у GGbet

Інтернет відкрив перед людьми принципово нові можливості, про які раніше не можна було навіть мріяти. З'явилися нові заняття, нові професії, змагання. Зокрема Інтернет дав якісний поштовх розвитку кіберспорту, «паростки» якого почали «пробиватися» ще на початку дев'яностих років.

За дуже короткий час кіберспорт виділився в окрему спортивно-розважальну дисципліну. Наразі кібеспортивні турніри збирають багатомільйонну аудиторію, а призовий фонд топових кіберспортивних чемпіонатів становить десятки мільйонів доларів.

Не дивно, що букмекерські контори дуже докладно висвітлюють кібеспортивні змагання, пропонуючи своїм клієнтам можливість робити ставки на більш-менш значущі турніри. Більше того, у мережі з'явилися букмекери, що спеціалізуються на кіберспорті. Наприклад, в Україні – це БК ГГбет, створений колишніми кіберспортсменами. Наразі в мережі можна знайти легальний сайт ggbet.ru, який приймає ставки у повнолітніх громадян України на підставі офіційної ліцензії. Також доступний офшорний варіант сайту, який знаходиться за адресою gg.bet, зайти на цей сайт українцям можна через зеркало GGBet, яке працює цілодобово.

Популярні кіберспортивні змагання

Кіберспорт за своєю суттю є комп'ютерною грою, в якій змагаються кілька людей. Найпростіший варіант – це, наприклад, футбольний симулятор ФІФА, в якому грають віч-на-віч. Кожен гравець керує своєю футбольною командою. Хтось більше заб'є голів, той і виграв. Все дуже просто.

На даний момент у кіберспорті існує чотири основні ігрові жанри: МОВА, шутер від першої особи (стрілялка), спортивний симулятор, стратегії. У кожному ігровому жанрі є лідери. Наприклад, Дота 2 представляє жанр МОВА, Контр-Страйк – шутер від першої особи, ФІФА – спортивний симулятор, СтарКрафт – стратегія. Кожен із жанрів має свої ігрові особливості.

Види та особливості ставок у кіберспорті

Для того щоб робити успішні ставки в кіберспорті, необхідно дуже добре знати сам предмет ставок. Найкраще, якщо беттор захоплюється кіберспортом, і досконало знає не лише правила гри, а й багато нюансів, про які невідомо іншим. Якщо гравець захоплюється кіберспортом, він має дуже добре знати сильні та слабкі сторони кіберспортивних команд. У найпопулярніших кіберспортивних іграх Дота 2 та Контр-страйк гра ведеться п'ять на п'ять. Кожен із гравців команди виконує свою роль. Іноді у командах відбуваються заміни, гравці переходять із однієї команди до іншої. Кожен такий перехід чи посилює команду, чи послаблює її.

Ставки на кіберспорт мають свою специфіку, а результати багатьох матчів більш непередбачувані, ніж у класичних видах спорту. Маржа на кіберспортивні події зазвичай значно вища, ніж на класичний спорт.

Найпопулярніші види ставок у кіберспорті – це ставки на переможця матчу. Чим популярніший турнір, тим менше несподіванок. На підсумкових змаганнях у фінал зазвичай виходять команди, які мають високий рейтинг. Тому коефіцієнти на переможця матчу на таких турнірах невисокі. Підвищити коефіцієнт можна за допомогою грамотного використання фори.

Другим популярним видом ставок у кіберспорті є ставки на тотали подій, а також тривалість матчу. Слід зазначити, що у різних жанрах пропонуються різні види ставок, котрі враховують специфіку конкретної дисципліни. Так, деякі кіберспортивні матчі тривають більше 10 хвилин, а тривалість деяких частіше становить менше 5 хвилин.

Окрему «інтригу» до ставок на кіберспорт вносить та обставина, що гра ведеться за заздалегідь написаним алгоритмом, який періодично змінюється. Це так звані патчі, які періодично випускає виробник комп'ютерної гри. "Патчі" призначені для виправлення можливих помилок, зміни балансу гри та ін. Іноді «патчі» істотно впливають на раніше розроблену тактику команд. Тому вихід нового «патчу» вносить додаткову інтригу у змагання.

Як бачимо, у кіберспорті дуже багато різноманітних нюансів, що впливають на підсумковий результат матчу.

Партнерський матеріал


30.08.2022 2606
Коментарі ()

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2193 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1542
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5323
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15263 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3649 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3477

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

187

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

260

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1398

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2746
19.06.2024

Часті дощі та висока вологість повітря сприяють розвитку фітофтори на томатах. Це — грибкове захворювання, яке вражає листки, стебла й плоди.

822
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

410
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1574
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

818
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

556
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

713
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1065
20.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

22000
20.06.2024

Під час опитування респондентів просили висловити згоду або незгодну з рядом тверджень. Одне з тверджень: «Зеленський має бути Президентом до кінця воєнного стану».   

130
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

535
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

546 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

1008 1