Днями у Києві відбулася Всеукраїнська конференція для вчительської спільноти “Кращі гендерночутливі STEM-уроки: як викладати”. 20 вчителів STEM-предметів презентували найкращі методики проведення уроків математики, фізики, хімії, інформатики, технологій, астрономії, географії, біології та іноземних мов у школах.
Захід відбувся в рамках Всеукраїнського конкурсу “Кращий STEM-урок”, пише Фіртка з посиланням на Курс.
Свій урок на конференції представив вчитель школи №24 з Івано-Франківська Юрій Пахомов. Він став одним з п’яти переможців конкурсу “Кращий STEM-урок”.
Всеукраїнський конкурс “Кращий STEM-урок” тривав з вересня по грудень 2019 року з метою допомогти вчителям популяризувати STEM-освіту та мотивувати дівчат на рівні з хлопцями до вивчення STEM-предметів.
До участі в конкурсі подали 245 індивідуальних та командних уроків від вчительської спільноти з різних регіонів України. Автори 20 найкращих гендерночутливих STEM-уроків презентували свої розробки на фіналі конкурсу та позмагалися за грошову винагороду.
В результаті обрали авторів/ок п'яти найкращих STEM-уроків, кожен з яких отримав грошову винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.
Вчитель хімії школи №24 Юрій Пахомов розробив урок “Лепбук “Таємниці води” з технологією доповненої реальності”. Проєкт відповідає навчальній програмі 7-го класу, предмет “Хімія”, який в парі із мобільним додатком LiCo.STEM дозволить учням легко та цікаво освоїти нові знання та допоможе вчителю спланувати цікавий STEАM урок.
Організатори конкурсу та фінальної конференції: CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення спільно з МОН України.