Вадим Чечуро: Установка на всі ігри – перемагати

 

/data/blog/78698/75f8d900b492f3d7ca9e060b1ab055e7.jpg

 

9 червня жіноча збірна України вилітає до Румунії, де 11 числа зіграє в стартовому поєдинку ЄвроБаскету 2015 проти команди Франції. Також у групі A українки зутрінуться зі збірними Чехії (12 червня), Румунії (13 червня) і Чорногорії (14 червня).

 

Напередодні команда провела завершальне тренування на олімпійській базі в Конча-Заспі. Про підсумки підготовки, настрій команди та завдання на ЧЄ розповів головний тренер збірної України Вадим Чечуро.

- Підбийте підсумки підготовчого турніру в Білорусі.
- Нам вдалося зіграти з сильними опонентами: Білорусь, Росія і майбутній суперник по ЄвроБаскету Румунія. Це дуже рейтингові команди з високими гравцями. Зіграли більш-менш нормально. Були два провали з Білоруссю. Ми над цими помилками працювали весь останній тиждень. Швидше за все, справа була в психології. Коли наступав провал, кожна намагалася брати на себе відповідальність, а не грати командно. Тому працювали над тим, щоб і в найважчих ситуаціях чітко грати за схемою.
У нас зараз невисока команда в порівнянні з минулим роком. Все ж таки не вистачає шести гравців «основи». Три з них – з першої п’ятірки. Ми повинні були навчитися грати маленькими гравцями проти високих сильних суперників.
Що стосується гри з Румунією, тут ми трохи шифрувалися – прибрали двох основних гравців, грали дві комбінації. Ми їх також бачили в іграх з Білоруссю та Росією. Інформації по них достатньо.

- Ви вже визначилися з остаточним складом? Як сильно він змінився, порівнюючи з турніром в Білорусі?
- Немає Віти Горобець – у неї давня травма. При ударі об підлогу стався рецидив. Зате повернулася Вікторія Шматова. На сьогоднішній день у нас є 12 гравців, котрі битимуться на чемпіонаті Європи. На 50% у нас нова команда. Але дівчата повністю викладаються на тренуваннях. Так що боротимемося.

- Можна докладніше про тих, хто випав з основного складу?
- Немає капітана команди минулого року Олександри Курасової, немає Валерії Бережинської, Таїсії Бовикіної, Ольги Мазніченко, Олесі Малашенко та Ганни Зарицької. Найменша з них – 184 см.

- На даний момент команда вже набрала необхідну для ЧЄ форму?
- Подивимося. Зараз важко це визначити. Все таки дуже спекотно було останній тиждень. Все покажуть ігри. Є моменти, які дуже подобаються, але є й моменти, які треба ще обговорювати. Але в основному дівчата працювали на 100%. Подивимося, що отримаємо в результаті.

- Яка установка на стартовий матч з Францією?
- Установка на всі ігри – перемагати. Але ми залишаємося реалістами. Це одна з найсильніших команд. У кожному разі, будемо боротися і намагатися зіграти гідно. Зрозуміло, на кожен матч будемо обирати різні тактики. Загальним буде одне – максимальний настрій на боротьбу протягом 40 хвилин. Навіть якщо щось не буде виходити, головне – не опускати руки.

- Скільки ще буде тренувань перед стартом на ЧЄ?
- Сьогодні провели останнє. Завтра виїжджаємо о четвертій ранку. Напевно потренуємося ввечері в Румунії. І наступного дня (10 червня) буде тренування і ранкове заняття перед грою. Взагалі роботи буде дуже багато. І готуватися треба, і відпочити дівчатам, і розібрати свою гру, і підготуватися до наступного матчу. Так що тренерський штаб буде працювати на максимальних обертах.

- У команди новий капітан. Як обирали?
- Демократичним шляхом: всі порадилися, і я вирішив, що буде Аліна Ягупова.

- І як? Вона справляється? Адже вона – одна з наймолодших в команді…
- Я її знаю чотири роки. Вона помітно прогресує. Тому мій вибір був без найменших сумнівів. Вона дорослішає і грає все грамотніше. Думаю, зробив правильний вибір. Зазначу, що в команді зовсім не було балачок «а чому саме вона?». Аліна саме та людина, котра може повести за собою команду.

ukrbasket.net


08.06.2015 764 0
Коментарі (0)

04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

3676
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1372
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1476
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2596
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2325
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2254

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

220

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1458

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2210

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2952
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

508
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

650
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

646
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

495
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15940
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2842
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1119
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26598 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

971
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

833 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

635