

Досвідом з налагодження роботи представники районів поділилися на засіданні обласного координаційного центру.
Зазначалося, що у Богородчанському районі 65 родин загиблих і поранених забезпечили паливом, подбали про виділення земельних ділянок, заклали кошти для допомоги у районний бюджет, співпрацюють з благодійними організаціями.
На Верховинщині планують споруджувати житло для сім'ї учасника АТО, у місцевому лісгоспі вже заготували для цього необхідні матеріали. Також у цьому гірському районі готові приймати на оздоровлення бійців української армії та дітей зі Сходу, про що укладено відповідні угоди.
У Галицькому районі найближчим часом приймуть програму з допомоги учасникам АТО, на реалізацію якої передбачають закласти 150 тисяч гривень. Представники влади і громадськості опікуються тут також сім'ями тих, хто пропав безвісти.
Щоб оперативно дізнаватися про потреби бійців на передовій, у Долинському районі створили «гарячу» телефонну лінію, а керівник координаційного центру особисто контактує з представниками підрозділів, у яких служать прикарпатці.
На наступному засіданні обласного координаційного центру з допомоги пораненим обіцяли й надалі практикувати обмін досвідом між районами, адже мають переконання в тому, що це стимулює роботу, покращує координування зусиль влади і громадськості, дає інформацію для подальших дій.