В ІФНТУНГ відбулася діалогова зустріч між представниками адміністрації, студентського містечка, викладачами та переселенцями: які питання обговорили (ФОТО)

12 червня в ІФНТУНГ відбулася діалогова зустріч між представниками і представницями адміністрації і підрозділів університету, студентського містечка, студентами, викладачами, мешканцями гуртожитків включно з внутрішньо переміщеними особами.

Учасники й учасниці обговорили існуючу внутрішньоорганізаційну комунікацію університету та окреслили потенційні кроки для кожної із сторін задля досягнення бажаних покращень, пише Фіртка

У колі діалогу адміністрацію університету представляв новопризначений ректор  Ігор Чудик. За його словами, такий формат заходів необхідно масштабувати і зробити регулярним, адже він дає змогу почути краще потреби тих, хто навчається, працює в університеті, проживає в гуртожитках. Без поєднання зусиль кожної зі сторін побудова ефективної комунікації, а в подальшому і спільного майбутнього є не можливою.

Директорка студмістечка Валентина Качала впевнена, що з новопризначеним ректором ефективна комунікація з адміністрацією університету стане реальністю. Брак такої комунікації досі поглиблював проблеми в гуртожитках, де спільно мешкають ті, хто навчається, працює і вимушено переїхали до Івано-Франківська.

Для представників і представниць внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зустріч допомогла відчути себе залученими і включеними в життя університету як спільноти. Так, Наталя Бугеря, ВПО з Луганської області, яка більше року разом із сім’єю мешкає в гуртожитку університету, поділилася, що «за звичайних умов ми б не познайомилися, не поспілкувалися, не розказали б про свої проблеми. А в такому просторі усі сторони нас почули».

Завдяки діалогу студенти можуть налагодити якісніший зв’язок із викладачами і дирекцією інститутів, висловити своє бачення недоліків освітнього процесу, різних форм навчання в університеті. Як зазначив студент, член профкому Іван Гой, у час, коли ми будуємо нову Україну з новою освітою важливо розуміти і чути одне одного.

Діалогову зустріч фасилітувала Віра Кудлач, Голова Правління громадської організації «СпільноМи», сертифікована фасилітаторка і медіаторка, доцентка кафедри суспільних наук ІФНТУНГ.

«Діалог - це не просто розмова двох людей, а  підготовлений багатосторонній процес, простір, в якому люди чують одне одного і відкрито говорять про те, що є важливим для них. Шляхом налагодження діалогу наша ГО підтримує людей у пошуку сенсів і побудові довірливих стосунків», - зазначила вона.

Діалогова зустріч стала підсумковою в проєкті «Налагодження ефективної взаємодії в громаді», який реалізувала ГО у співпраці зі студмістечком ІФНТУНГ. Проєкт включав проведення серії тренінгів, розробки і презентації інформаційної листівки з основ ефективної комунікації для працівників, студентів і мешканців гуртожитків ІФНТУНГ включно з ВПО.

Детальніше про діяльність ГО тут.

Заходи проводилися в рамках суб-гранту проєкту Re:Ukraine project за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО «Інститут аналітики та адвокації». Їхній зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту Re:Ukraine ГО «СпільноМи» і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську оголосили терміновий збір для допомоги мешканцям Херсонщини

Фотогалерея


14.06.2023 Тіна Любчик 759
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2857
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21009
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1939
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1321 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2340
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4017

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

651

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2115

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

795

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1386
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

91
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

443
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

979
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

98
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

724
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

720
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

664
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8174
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

748 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

856
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2136 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

799