ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩИТЬ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ!

Депутати львівської міськради офіційно виступили проти впровадження в Україні ювенальної юстиції.

 

Сподіваюся, що їхній голос буде почуто. Адже Українській Нації тепер загрожує страшна небезпека – сатаніти запланували зруйнувати найсвятіше, що в нас є, головний фундамент українського національного життя – Українську Родину. Вони мріють встановити такі закони, за якими дитина може подати до суду на батьків за те, що вони її «неправильно виховують».

 

Тоді мільйони українських дітей перетворяться на «павликів морозових», готових будь-якої миті зрадити своїх батьків. А, значить, зрадити той кревний зв’язок, на якому тримається правічна єдність Нації.

 

Ювенильна юстиція стане на захисті найпідліших та найхитріших дітей, тих дітей, спадковість яких вражена чужинськими генами. В той час, коли чесні і щирі діти-українці, генетична чистота яких утримує їх від зради батьків (від зрушення генетичної єдності Нації, яка тримається на відчутті крові), підпадуть під підозри у нещирості і їх змушуватимуть наводити наклепи на батьків, щоби вони не виглядали «білими воронами» на тлі підлуватих дитваків зі змішаними генами.

 

Ювенальна юстиція трактуватиме кожне фізичне покарання українських дітей батьками як злочин. Але предки заповіли нам, що фізичне покарання є невід’ємною частиною українського Родинного Чину. Предки виховували дітей не лише словом, але й лозою (пізніше – ременем). Ці покарання не були і не є шкідливими, не спричиняли ані фізичного, ані морально-психічного каліцтва українським дітям. Навпаки, біль загартовував психіку і регулював обмін речовин. Предки виховували в дітях дисципліну і стійкість. Так колись виховували дітей спартанців і ті були прикладом для інших народів у моральних чеснотах та взірцевому патріотизмі.

 

Дитина, яка не знала фізичного покарання не може вважатися підготовленою до повноцінного національного життя. Вона не стримана і неслухняна. В дорослому віці вона не зможе відчути волю Провідника Нації, як свого Духовного Батька, що отримав від Нації право милувати і карати окремих членів єдиного національного тіла Народу. Навчившись доносити ювенальній юстиції на батьків, така людина потім буде зраджувати і доносити на Провідника Нації, якщо колись справедливо відчує на собі Його караючу руку.

 

Слід також нагадати, що з початку часів серед українців були запроваджені ініціаційні випробування, якими дитину посвячували у воїни. Саме українці, як найдавніший цивілізований народ у світі, ще десять тисячоліть тому запровадили змагання і випробування. Потім в українців їх перейняли інші народи. Серед випробувань було випробування болем. Дитина вчилася гідно терпіти біль, адже воїн не має права через свій біль відступити від національного обов’язку.

 

Тепер сатаніти, які впроваджують у всьому світі облудні і фарисейські «нові принципи сімейного виховання» хочуть через ювенальну юстицію знищити останні залишки прадавнього і священного ініціаційного чину – батьківського покарання дитини через фізичний біль. Фарисеї кажуть, що бити дітей – антигуманно. Діти, згідно їхніх далекосяжних задумів, повинні виростати слабими і боятися болю. Для чого? А для того, щоби не чинити спротиву, коли до української хати прийде чужинський морський піхотинець і погрозить «демократизатором». Небита в дитинстві (не ініційована) людина заплаче і підставить рабську спину завойовникові. А битий (за якого, як відомо, двох небитих дають), встромить зайді між очі ніж. ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩУЄ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ! Під буцім то захисним «ковпаком» ювенальної юстиції виростатимуть хлопці і дівчата, які ніколи не зможуть стати воїнами і ніколи не стануть на захист України.

 

Коли Україні загрожуватиме небезпека ці неініційовані (через дитячий біль, завданий рідною батьківською рукою) напівлюди побіжать під захист міжнародної юстиції (як у дитинстві бігали до ювенільної доносити на батьків). Коли українську землю плюндруватиме чобіт завойовника, вони слізно й гірко плакатимуть у брюсселях і гаагах і проситимуть там великі держави про захист. От для цього все й робиться. Щоби не самі себе захищали, а просили захисту у світового жандарму (за гроші і продаж всього, що є в країні). А я питаю: чи допоміг той жандарм Грузії, коли напав ворог? Тепер Грузію вже перейменовують у Джорджію. А Україну як будемо перейменовувати, коли Крим в нас заберуть як у грузин Осетію? Перейменуємо в Юкрейнію, може нас, небитих і нікчемних, тоді захистять?

 


24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

3052 30
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10164 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11305 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5221
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

3007
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2453

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

109

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

148

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

516

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

585
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

462
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

517
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1475
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

639
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3289
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1932
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

895
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17513
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

334
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

266
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

582
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

1029 2