ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩИТЬ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ!

Депутати львівської міськради офіційно виступили проти впровадження в Україні ювенальної юстиції.

 

Сподіваюся, що їхній голос буде почуто. Адже Українській Нації тепер загрожує страшна небезпека – сатаніти запланували зруйнувати найсвятіше, що в нас є, головний фундамент українського національного життя – Українську Родину. Вони мріють встановити такі закони, за якими дитина може подати до суду на батьків за те, що вони її «неправильно виховують».

 

Тоді мільйони українських дітей перетворяться на «павликів морозових», готових будь-якої миті зрадити своїх батьків. А, значить, зрадити той кревний зв’язок, на якому тримається правічна єдність Нації.

 

Ювенильна юстиція стане на захисті найпідліших та найхитріших дітей, тих дітей, спадковість яких вражена чужинськими генами. В той час, коли чесні і щирі діти-українці, генетична чистота яких утримує їх від зради батьків (від зрушення генетичної єдності Нації, яка тримається на відчутті крові), підпадуть під підозри у нещирості і їх змушуватимуть наводити наклепи на батьків, щоби вони не виглядали «білими воронами» на тлі підлуватих дитваків зі змішаними генами.

 

Ювенальна юстиція трактуватиме кожне фізичне покарання українських дітей батьками як злочин. Але предки заповіли нам, що фізичне покарання є невід’ємною частиною українського Родинного Чину. Предки виховували дітей не лише словом, але й лозою (пізніше – ременем). Ці покарання не були і не є шкідливими, не спричиняли ані фізичного, ані морально-психічного каліцтва українським дітям. Навпаки, біль загартовував психіку і регулював обмін речовин. Предки виховували в дітях дисципліну і стійкість. Так колись виховували дітей спартанців і ті були прикладом для інших народів у моральних чеснотах та взірцевому патріотизмі.

 

Дитина, яка не знала фізичного покарання не може вважатися підготовленою до повноцінного національного життя. Вона не стримана і неслухняна. В дорослому віці вона не зможе відчути волю Провідника Нації, як свого Духовного Батька, що отримав від Нації право милувати і карати окремих членів єдиного національного тіла Народу. Навчившись доносити ювенальній юстиції на батьків, така людина потім буде зраджувати і доносити на Провідника Нації, якщо колись справедливо відчує на собі Його караючу руку.

 

Слід також нагадати, що з початку часів серед українців були запроваджені ініціаційні випробування, якими дитину посвячували у воїни. Саме українці, як найдавніший цивілізований народ у світі, ще десять тисячоліть тому запровадили змагання і випробування. Потім в українців їх перейняли інші народи. Серед випробувань було випробування болем. Дитина вчилася гідно терпіти біль, адже воїн не має права через свій біль відступити від національного обов’язку.

 

Тепер сатаніти, які впроваджують у всьому світі облудні і фарисейські «нові принципи сімейного виховання» хочуть через ювенальну юстицію знищити останні залишки прадавнього і священного ініціаційного чину – батьківського покарання дитини через фізичний біль. Фарисеї кажуть, що бити дітей – антигуманно. Діти, згідно їхніх далекосяжних задумів, повинні виростати слабими і боятися болю. Для чого? А для того, щоби не чинити спротиву, коли до української хати прийде чужинський морський піхотинець і погрозить «демократизатором». Небита в дитинстві (не ініційована) людина заплаче і підставить рабську спину завойовникові. А битий (за якого, як відомо, двох небитих дають), встромить зайді між очі ніж. ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩУЄ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ! Під буцім то захисним «ковпаком» ювенальної юстиції виростатимуть хлопці і дівчата, які ніколи не зможуть стати воїнами і ніколи не стануть на захист України.

 

Коли Україні загрожуватиме небезпека ці неініційовані (через дитячий біль, завданий рідною батьківською рукою) напівлюди побіжать під захист міжнародної юстиції (як у дитинстві бігали до ювенільної доносити на батьків). Коли українську землю плюндруватиме чобіт завойовника, вони слізно й гірко плакатимуть у брюсселях і гаагах і проситимуть там великі держави про захист. От для цього все й робиться. Щоби не самі себе захищали, а просили захисту у світового жандарму (за гроші і продаж всього, що є в країні). А я питаю: чи допоміг той жандарм Грузії, коли напав ворог? Тепер Грузію вже перейменовують у Джорджію. А Україну як будемо перейменовувати, коли Крим в нас заберуть як у грузин Осетію? Перейменуємо в Юкрейнію, може нас, небитих і нікчемних, тоді захистять?

 


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5195 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1833 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4041 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3167 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7955 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20289 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

271

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

815

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1909

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2387
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

182
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

690
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

472
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18373
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

971
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1211 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6096 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23385 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

288
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

984 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1163 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

492