ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩИТЬ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ!

Депутати львівської міськради офіційно виступили проти впровадження в Україні ювенальної юстиції.

 

Сподіваюся, що їхній голос буде почуто. Адже Українській Нації тепер загрожує страшна небезпека – сатаніти запланували зруйнувати найсвятіше, що в нас є, головний фундамент українського національного життя – Українську Родину. Вони мріють встановити такі закони, за якими дитина може подати до суду на батьків за те, що вони її «неправильно виховують».

 

Тоді мільйони українських дітей перетворяться на «павликів морозових», готових будь-якої миті зрадити своїх батьків. А, значить, зрадити той кревний зв’язок, на якому тримається правічна єдність Нації.

 

Ювенильна юстиція стане на захисті найпідліших та найхитріших дітей, тих дітей, спадковість яких вражена чужинськими генами. В той час, коли чесні і щирі діти-українці, генетична чистота яких утримує їх від зради батьків (від зрушення генетичної єдності Нації, яка тримається на відчутті крові), підпадуть під підозри у нещирості і їх змушуватимуть наводити наклепи на батьків, щоби вони не виглядали «білими воронами» на тлі підлуватих дитваків зі змішаними генами.

 

Ювенальна юстиція трактуватиме кожне фізичне покарання українських дітей батьками як злочин. Але предки заповіли нам, що фізичне покарання є невід’ємною частиною українського Родинного Чину. Предки виховували дітей не лише словом, але й лозою (пізніше – ременем). Ці покарання не були і не є шкідливими, не спричиняли ані фізичного, ані морально-психічного каліцтва українським дітям. Навпаки, біль загартовував психіку і регулював обмін речовин. Предки виховували в дітях дисципліну і стійкість. Так колись виховували дітей спартанців і ті були прикладом для інших народів у моральних чеснотах та взірцевому патріотизмі.

 

Дитина, яка не знала фізичного покарання не може вважатися підготовленою до повноцінного національного життя. Вона не стримана і неслухняна. В дорослому віці вона не зможе відчути волю Провідника Нації, як свого Духовного Батька, що отримав від Нації право милувати і карати окремих членів єдиного національного тіла Народу. Навчившись доносити ювенальній юстиції на батьків, така людина потім буде зраджувати і доносити на Провідника Нації, якщо колись справедливо відчує на собі Його караючу руку.

 

Слід також нагадати, що з початку часів серед українців були запроваджені ініціаційні випробування, якими дитину посвячували у воїни. Саме українці, як найдавніший цивілізований народ у світі, ще десять тисячоліть тому запровадили змагання і випробування. Потім в українців їх перейняли інші народи. Серед випробувань було випробування болем. Дитина вчилася гідно терпіти біль, адже воїн не має права через свій біль відступити від національного обов’язку.

 

Тепер сатаніти, які впроваджують у всьому світі облудні і фарисейські «нові принципи сімейного виховання» хочуть через ювенальну юстицію знищити останні залишки прадавнього і священного ініціаційного чину – батьківського покарання дитини через фізичний біль. Фарисеї кажуть, що бити дітей – антигуманно. Діти, згідно їхніх далекосяжних задумів, повинні виростати слабими і боятися болю. Для чого? А для того, щоби не чинити спротиву, коли до української хати прийде чужинський морський піхотинець і погрозить «демократизатором». Небита в дитинстві (не ініційована) людина заплаче і підставить рабську спину завойовникові. А битий (за якого, як відомо, двох небитих дають), встромить зайді між очі ніж. ЮВЕНИЛЬНА ЮСТИЦІЯ ЗНИЩУЄ ЧИН БОЛЬОВОЇ ІНІЦІАЦІЇ, ЗАПОВІДАНИЙ НАМ ПРЕДКАМИ! Під буцім то захисним «ковпаком» ювенальної юстиції виростатимуть хлопці і дівчата, які ніколи не зможуть стати воїнами і ніколи не стануть на захист України.

 

Коли Україні загрожуватиме небезпека ці неініційовані (через дитячий біль, завданий рідною батьківською рукою) напівлюди побіжать під захист міжнародної юстиції (як у дитинстві бігали до ювенільної доносити на батьків). Коли українську землю плюндруватиме чобіт завойовника, вони слізно й гірко плакатимуть у брюсселях і гаагах і проситимуть там великі держави про захист. От для цього все й робиться. Щоби не самі себе захищали, а просили захисту у світового жандарму (за гроші і продаж всього, що є в країні). А я питаю: чи допоміг той жандарм Грузії, коли напав ворог? Тепер Грузію вже перейменовують у Джорджію. А Україну як будемо перейменовувати, коли Крим в нас заберуть як у грузин Осетію? Перейменуємо в Юкрейнію, може нас, небитих і нікчемних, тоді захистять?

 


22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1279
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2572
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2138
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2203
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6620 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2481 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

374

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1187

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1312

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1445
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

310
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

181
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

609
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

84
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26547
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

574
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10490 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

84
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

115
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

428
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

574
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

645