Увага, абітурієнти! Івано-Франківський муніципальний коледж планує відкрити нові «модні» і дефіцитні спеціальності

 

 

 

Серед численних навчальних закладів нашого міста Івано-Франківський муніципальний коледж (ІФМК), займає особливу позицію. Від початку він задумувався, як соціально-освітянський проект, метою якого є, не заробляти на освітніх послугах, а допомагати молоді отримати професію і достойне життя.

 

У коледжі реалізовується програма з надання доступної і соціальної освіти для всіх верств населення. Коледж діє солідарно з органами місцевого самоврядування.

 

Зокрема, керівництво ІФМК підписало угоду про співпрацю із виконкомом Івано-Франківської міськради. Згідно з нею, у коледжібезкоштовно навчаються двадцять відсотків студенів відрічного набору. Це діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, що потребують соціального захисту. Ті діти, які у наш час без допомоги міської громади не змогли б отримати перепустку до достойного життя.

 

ІФМК був створений 2007 року як заклад, де отримують професії, актуальні та затребувані саме в нашому краї. Тут готують фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», які могли б стати успішними та забезпеченими в реаліях двадцять першого століття.

 

За п’ять років своєї діяльності коледж став визнаним навчальним закладом, у якому студенти навчаються за популярними і дефіцитними спеціальностями:

 

       «Організація туристичного обслуговування»

      «Маркетингова діяльність»

      «Організація виробництва»

 

 Коледж з року в рік здійснює підготовку фахівців на денній формі навчання на базі базової загальної середньої освіти.

 

Організація навчального процесу в коледжі спрямована напідготовку персоналу, спроможного ефективно і творчо працювати в умовах українського ринку послуг та на сучасному виробництві.

 

Робота педагогічного колективу направлена не лише на забезпечення отримання студентами необхідних професійних знань та умінь, а й на формування цілісної, гармонійно розвинутої особистості, здатної не лише виконувати виробничі або менеджерські функції, але й бути цікавою, комунікабельною та творчо орієнтованою людиною. Досягненню цієї мети сприяє доброзичлива і товариська атмосфера в навчальному колективі, реальна співпраця викладачів і студентів.

 

Викладачі коледжу постійно вдосконалюють свої навчальні програми, підвищують професійний рівень.

 

В Івано-Франківському муніципальному коледжі здійснюють викладання три кандидати наук, викладачі-методисти, викладачі вищої категорії, викладачі 1 і 2 категорій.

 

На високому професійному рівні у коледжі проводяться виховні заходи. Працюють театральний, музичний, танцювальний гуртки. Студенти ІФМК відчувають себе не «об’єктами навчальної діяльності», а повноцінними учасниками процесу становлення освітнього колективу сучасного типу.

 

Усі напрями (навчальні спеціальності) ІФМК ліцензовані, забезпечені навчальними планами та програмами, розробленими на основі стандартів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з урахуванням «Освітньо-професійних програм» та «Освітньо-кваліфікаційних характеристик» фахівця.

 

Адміністрація коледжу працює над створенням адаптованої до умов Прикарпаття та нашого міста навчальної програми, яка б забезпечила розвиток і конкурентоспроможність підготовлених кадрів. Головна мета цієї роботи - забезпечити можливість професійного духовного і культурного зростання особистості.

 

Серед позитивних новин можна згадати те, що в 2012 році ІФМК уклав договір про співпрацю з Болгарським коледжем туризму у м. Благоєвград, де  з 1 вересня 2012 р. заочно-дистанційно навчаються студенти третього курсу  нашого коледжу.

 

В перспективних планах колективу коледжу є відкриття нових спеціальностей. У 2012 році був проведений моніторинг регіональногоринку праці, адміністрація ІФМК дійшла висновку, що за теперішньої ситуації в державі та Івано-Франківській області є соціально виразна та довгострокова потреба у фахівцях з таких спеціальностей:

 

        «Митна справа»,

        «Землеупорядкування»,

        «Оціночна діяльність».

 

Відповідно, ІФМК готується відкрити ці спеціальності та залучити для їхнього викладання найкращих викладачів та відповідну навчально-ресурсну базу. Для ефективного впровадження сучасних методів навчання планується створити веб-сторінки викладачів, організувати видання методичних розробок, комп’ютеризуватибібліотеку та ін.

 

Але головним фактором успішності навчального закладу, досягнення максимальної ефективності при підготовці спеціалістів, керівництво ІФМК вважає зацікавленість студентів у процесі навчання. Саме на те, щоби процес підготовки професіоналів був цікавим, спрямовані головні зусилля педагогічного колективу.

 

 

 

 


07.02.2013 2121 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

951
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

766
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1888
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3230
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2546
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2536

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

222

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

728

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

682

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1588
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

350
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

687
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

607
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

324
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

378
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27027
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

837
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19668
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

421
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

393
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

726
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1311 3