Увага, абітурієнти! Івано-Франківський муніципальний коледж планує відкрити нові «модні» і дефіцитні спеціальності

 

 

 

Серед численних навчальних закладів нашого міста Івано-Франківський муніципальний коледж (ІФМК), займає особливу позицію. Від початку він задумувався, як соціально-освітянський проект, метою якого є, не заробляти на освітніх послугах, а допомагати молоді отримати професію і достойне життя.

 

У коледжі реалізовується програма з надання доступної і соціальної освіти для всіх верств населення. Коледж діє солідарно з органами місцевого самоврядування.

 

Зокрема, керівництво ІФМК підписало угоду про співпрацю із виконкомом Івано-Франківської міськради. Згідно з нею, у коледжібезкоштовно навчаються двадцять відсотків студенів відрічного набору. Це діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей, що потребують соціального захисту. Ті діти, які у наш час без допомоги міської громади не змогли б отримати перепустку до достойного життя.

 

ІФМК був створений 2007 року як заклад, де отримують професії, актуальні та затребувані саме в нашому краї. Тут готують фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», які могли б стати успішними та забезпеченими в реаліях двадцять першого століття.

 

За п’ять років своєї діяльності коледж став визнаним навчальним закладом, у якому студенти навчаються за популярними і дефіцитними спеціальностями:

 

       «Організація туристичного обслуговування»

      «Маркетингова діяльність»

      «Організація виробництва»

 

 Коледж з року в рік здійснює підготовку фахівців на денній формі навчання на базі базової загальної середньої освіти.

 

Організація навчального процесу в коледжі спрямована напідготовку персоналу, спроможного ефективно і творчо працювати в умовах українського ринку послуг та на сучасному виробництві.

 

Робота педагогічного колективу направлена не лише на забезпечення отримання студентами необхідних професійних знань та умінь, а й на формування цілісної, гармонійно розвинутої особистості, здатної не лише виконувати виробничі або менеджерські функції, але й бути цікавою, комунікабельною та творчо орієнтованою людиною. Досягненню цієї мети сприяє доброзичлива і товариська атмосфера в навчальному колективі, реальна співпраця викладачів і студентів.

 

Викладачі коледжу постійно вдосконалюють свої навчальні програми, підвищують професійний рівень.

 

В Івано-Франківському муніципальному коледжі здійснюють викладання три кандидати наук, викладачі-методисти, викладачі вищої категорії, викладачі 1 і 2 категорій.

 

На високому професійному рівні у коледжі проводяться виховні заходи. Працюють театральний, музичний, танцювальний гуртки. Студенти ІФМК відчувають себе не «об’єктами навчальної діяльності», а повноцінними учасниками процесу становлення освітнього колективу сучасного типу.

 

Усі напрями (навчальні спеціальності) ІФМК ліцензовані, забезпечені навчальними планами та програмами, розробленими на основі стандартів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з урахуванням «Освітньо-професійних програм» та «Освітньо-кваліфікаційних характеристик» фахівця.

 

Адміністрація коледжу працює над створенням адаптованої до умов Прикарпаття та нашого міста навчальної програми, яка б забезпечила розвиток і конкурентоспроможність підготовлених кадрів. Головна мета цієї роботи - забезпечити можливість професійного духовного і культурного зростання особистості.

 

Серед позитивних новин можна згадати те, що в 2012 році ІФМК уклав договір про співпрацю з Болгарським коледжем туризму у м. Благоєвград, де  з 1 вересня 2012 р. заочно-дистанційно навчаються студенти третього курсу  нашого коледжу.

 

В перспективних планах колективу коледжу є відкриття нових спеціальностей. У 2012 році був проведений моніторинг регіональногоринку праці, адміністрація ІФМК дійшла висновку, що за теперішньої ситуації в державі та Івано-Франківській області є соціально виразна та довгострокова потреба у фахівцях з таких спеціальностей:

 

        «Митна справа»,

        «Землеупорядкування»,

        «Оціночна діяльність».

 

Відповідно, ІФМК готується відкрити ці спеціальності та залучити для їхнього викладання найкращих викладачів та відповідну навчально-ресурсну базу. Для ефективного впровадження сучасних методів навчання планується створити веб-сторінки викладачів, організувати видання методичних розробок, комп’ютеризуватибібліотеку та ін.

 

Але головним фактором успішності навчального закладу, досягнення максимальної ефективності при підготовці спеціалістів, керівництво ІФМК вважає зацікавленість студентів у процесі навчання. Саме на те, щоби процес підготовки професіоналів був цікавим, спрямовані головні зусилля педагогічного колективу.

 

 

 

 


07.02.2013 2234 0
Коментарі (0)

02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

393
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

671
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1190
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2528
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1373
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

2028 9

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

705

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

764

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1667

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1652
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

356
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

465
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18372
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7490
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3665
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1053
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10785
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

302
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

299
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

492
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

455
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

691