Юрій Дерев’янко презентував ідеологію партії «ВОЛЯ» однодумцям на Прикарпатті

 

/data/blog/124449/da8beb1129af648cb2725a7d59a31591.6860788efa362578f77a50dfb6a430f7

 

Зберегти українську державу і націю у довгостроковій перспективі, щоб за 15 років Україна стала лідером у центрально-східній Європі з розвинутою високими стандартами життя, дотриманням прав і свобод громадян.

 

Такою є мета ідеології партії «ВОЛЯ», яку під час Форуму людей ВОЛІ Прикарпаття презентував народний депутат Юрій Дерев’янко депутатам, активістам та запрошеним гостям.

 

«Об’єднавшись після Майдану ми зрозуміли, що наші душі є спорідненими і у нас однакові цінності. Важливо, щоб ми не тільки відчували це інтуїтивно, але й мали документ, який це засвідчує. Більше року команда «ВОЛІ» проводила зустрічі, обговорення  на різних рівнях щодо основних цілей, ідей та орієнтирів партії, які сьогодні викладено в ідеології», - зазначив Юрій Дерев’янко.

 

Ідеологія ВОЛІ грунтується на принципах:
1.  Права та свободи кожної людини є найвищою цінністю
2.  Влада не є сакральною, держава бере мінімальну участь в соціальній та економічній діяльності індивіда, не втручається в моральність та особисте життя.
3.  Пріоритет стимулів над заборонами
4.  Широке самоврядування і сильні громади є основою незалежної успішної України
5.  Громадянський принцип формування нації – українцем є кожний, хто визнає незалежність України, шанує її культуру і мову, готовий брати участь у спільному проекті майбутнього.
6.  Національне держава є найоптимальнішою формую реалізації прав і свобод індивіда
7.  Особисті права кожного громадянина можуть бути обмежені виключно необхідністю збереження нації та країни в довгостроковій перспективі.
8.  Вільне володіння зброєю – невід’ємне право громадянина.

Для реалізації цього, на думку волівців, в першу чергу, потрібно завершити люстрацію, провести деолігархізацію та розслідування злочинів Майдану, відновити довіру до судової та правоохоронної систем, дати оцінку статкам політиків і чиновників.

 

«Також потрібно поміняти систему державного правління – держава має бути парламентською, застосовувати електроні референдуми, вибори до парламенту мають відбуватись без прохідного бар’єру», - зазначив нардеп.

 

В економічній сфері волівці вбачають перехід від сировинної економіки до високотехнологічної. Економічною основою мають стати низькі податки, простота реєстрації та ведення бізнесу, доступність до кредитів, в той час стратегічні оборонні підприємства та природні монополісти мають залишитись в державній власності.

 

«Ми повинні стимулювати внутрішнє виробництво, точками економічного зростання мають стати біоекономіка та переробне виробництво, високотехнологічне виробництво та ІТ-сектор, сільське господарство, літакобудування, військовопромисловий комплекс, розвиток туризму та інфраструктури, створення вільного ринку землі», - пояснив Юрій Дерев’янко.

 

У ідеології «ВОЛІ» має бути така держава, яка створить можливість інтелектуального, культурного розвитку особистості. Цьому сприятиме монетизація пільг, доступні кредити на житло, страхова медицина, пропаганда здорового способу життя, пакет безкоштовних медичних послуг.

 

«Вважаємо, що треба боротись не з наслідками, а з причинами. Причинами того, чому люди хворіють є забруднена вода і повітря, постійний стрес, держава ж має гарантувати, що продукти які споживають громадяни є безпечними, тому основне спрямування зусиль має спрямовуватись на захист здоров’я людини», - відзначив Дерев’янко.

 

Для розвитку освіти, як передбачає ідеологія «ВОЛІ», на державному рівні має бути створена платформа – сайт з відеоуроками найкращих вчителів в кожному класі і з кожного предмету, школи мають отримати управлінську автономію, а університети стати максимально прикладними.

 

На думку волівців, Україна може стати потужною країною в галузі генерації електроенергії, при цьому загальна частка альтернативних видів енергії повинна зростати, а вуглеводнева енергетика (нафта, мазут, вугілля) зменшуватись.

 

«Велику увагу необхідно приділяти атомній енергетиці, до прикладу, Канада та США готові інвестувати в її розвиток – ми маємо величезний кадровий потенціал, сировину, а рівень технологій настільки пішов вперед, що дасть змогу якісно утилізовувати відходи», - зазначив Дерев’янко.

 

У ідеології «ВОЛІ» йдеться, що надра і корисні копалини повинні використовувати з урахуванням інтересів громад, а національна програма лісового господарства повинна поєднувати лісозбереження, лісовідновлювальні заходи і технології.
«ВОЛЯ» визнає Росію агресором і окупантом і є відповідальною за розв’язання війни.

 

«Нашою основною метою – є відновлення українських кордонів і повернення окупованих територій, поки цього не буде, треба припинити співпрацю з окупантом, адже Крим і Донбас – невід’ємні частини України»

 

Фундаментом безпеки країни є професійна армія, побудована на стандартах НАТО. У зовнішній політиці пріоритетним для «ВОЛІ» є членство в ЄС та створення Балто-Чорноморського союзу.


24.01.2017 481 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1200
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

556
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

913
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1974
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3488
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2385 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

740

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

642

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

621

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

643
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10274
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1121
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5183
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

927
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2732
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1128
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

322
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

647
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

557
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

611
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

964 2