Urban Space 100 у квітні фінансово підтримав 6 проектів

 

 

Відбулися чергові загальні збори співзасновників громадського ресторану UrbanSpace 100. Цього разу фінансову підтримку отримали 6 проектів.

 

Розповімо про них детальніше: 

1. Проект «Лісова Школа». Лісова школа – це об’єднання батьків та дітей, яке прагне сприяти розвитку дітей через активну і неструктуризовану гру на природі. Для команди ідеалом є так звані «forest schools», які набирають популярності в країнах ЄС, США, Канаді і Австралії.

 

Основні завдання школи – проведення активного часу на природі , надання можливості «вільної гри» для дітей, проведення часу батьків і дітей разом, формування екологічної свідомості учасників школи. 

 

2. Дворик «Шевченко Три». Дворик «Шевченко, 3» було облаштовано рік тому завдяки об’єднанню містян навколо спільної ідеї. В самому центрі міста з’явилась нова локація під відкритим небом, що належить одразу всім жителям міста. Це публічний простір, відкритий для всіх. Весь теплий сезон локація активно використовувалась різними соціальними групами міста для різних потреб: дитячий майданчик, йога, сальса-вечірки, кінопокази, простір для роботи, презентацій, публічних дискусій, перегляд футболу, збори мам, святкування, спільні вечері, вечори культури, вело-збори та ін. На даному етапі освоєно близько 1/3 території двору.  

 

Цього теплого сезону заплановано наступні кроки: квітень - відновлювальні роботи в дворі, травень - виготовлення вуличних меблів, червень - робота з фасадами та вивісками, облаштування дитячого простору, липень - облаштування міського душу.

 

3. «Поділися їжею». В рамках проекту «Поділися їжею» буде встановлено спеціальний холодильник, в якому малозабезпечені люди зможуть безкоштовно отримати продукти харчування, які жертвують більш забезпечені мешканці та соціально відповідальні бізнеси міста. На І етапі це буде один холодильник (в реабілітаційному центрі «Гармонія», вул. Молодіжна, 54В), а надалі планується встановити такі холодильники в різних частинах міста.  Їх буде легко впізнати за жовтим кольором та надписом «поділись їжею».

 

4. День Вуличної Музики. За допомогою реалізації проекту «День вуличної музики» команда прагне активувати музичне та культурне середовище міста, організувати музичну подію, на якій музиканти матимуть можливість розвивати себе та взаємодіяти між собою. Мета – розвинути музичну культуру міста та дати змогу музикантам проявити себе, а людям – послухати якісну сучасну музику, а також самим спробувати себе в музиці, адже гасло свята «Музикантом може стати кожен!». Щороку відбувається музичний арт-проект «Вуличне піаніно», на якому можуть грати усі бажаючі.

 

5. «Школа майбутнього. Школа IT». Дітей завжди приваблюють комп’ютерні технології. У рамках проекту команда прагне організовувати різні заходи, форуми, воркшопи, та майстер-класи, які будуть ознайомлювати та розвивати IT у школах Івано-Франківська. Організатори планують інтегрувати IT у весь навчальний процес, відкриваючи нові можливості розвитку для молоді і роблячи наше місто відкритим для всього світу завдяки IT. Поширення отриманого досвіду серед педагогів через майстер-класи, засідання предметних комісій, а також в мережі Партнерство в навчанні (Microsoft).

 

6. Фестиваль для батьків та дітей «Фалькор». Одноденний фестиваль для батьків і дітей «Фалькор» спрямований познайомити батьків із поняттям «коворкінгу», показати, що з народженням дитини соціальне життя і розвиток батьків не повинні завершуватись, що батьки можуть різнобічно розвиватись разом і паралельно зі своїми дітьми. Планується залучити до 150 осіб (батьки і діти). Проект отримав часткове фінансування від заявленої суми.

 

На сьогоднішній день Urban Space 100 вже підтримав 44 проекти. Наступні збори, де вирішуватимуться питання фінансування ініціатив відбудуться в кінці липня, а термін подачі заявок – з 15 червня до 15 липня.


01.05.2017 428 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2319
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1075
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1035
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2192
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3634
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2576 7

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

884

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

766

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

715

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

702
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10384
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1230
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5359
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1080
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2871
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1231
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

459
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

332 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

770
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

663
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

713