Унікальний український проєкт зі швейцарським характером. У Карпатах зводять котеджне містечко Gutenberg (ФОТО)

Завдяки унікальним перевагам Gutenberg, котеджі захоплюють більше, ніж Швейцарія з красою її Альп.

Gutenberg розташований у селі Яблуниця Івано-Франківської області на території гірськолижного курорту Буковель. Межує із природним заповідником Ґорґани, неподалік — найвищий в Україні Чорногірський хребет. 

Поблизу усі необхідні для комфортного життя та відпочинку об‘єкти інфраструктури, зручна транспортна розв’язка.

Так, затишне екологічне містечко формують котеджні будинки, апарт-готель та власна інфраструктура. Зокрема, на території є відкритий басейн, відпочинкова зона з альтанками, ресторан для мешканців, сучасний аквапарк на території, ландшафтний дизайн та лаунж-зони з вуличним освітленням, мультифункціональний дитячий майданчик та зона барбекю.

«Обличчям Gutenberg є Матіас — швейцарець, який вдома був успішним бізнесменом, але велика експедиція привела його у гарне місце на добрій горі — в українські Карпати.

Саме тут він знайшов себе і справу свого життя — проєкт Gutenberg», — наголошують автори проєкту.

За словами керівника, автора та одного зі співвласників проєкту Олега Єфіменка, який через війну переїхав з Гостомеля на захід України, у будівництві використовували якісні екологічні матеріали та сучасні технології, які гарантують безпечне та комфортне проживання для мешканців Gutenberg. 

«Для мене Карпати — це друга домівка. Я багато подорожував країнами Скандинавії та Балтії. Чимало бачив у цих країнах і — захотів реалізувати схожий проєкт у Карпатах.

Я спорудив понад сто будинків в Україні та за її межами. І це мій перший проєкт у Карпатах, який я реалізовуватиму.

Проєкт чималий: налічує 38 екокотеджів. Йдеться про двоповерхові котеджі площею від 94 метра квадратного. Ціна від — 1 700 долларів за метр квадратний.

На сьогодні побудували тринадцять будинків, готовність яких складає 80%. Першу чергу здадуть у першому кварталі 2023 року», — поділився Єфіменко.

«Ми пропонуємо будинки не на етапі будівництва, а вже повністю готові. Кожен номер матиме дизайнерський ремонт, якісну техніку та меблі, ідеально готовий для проживання та відпочинку. 

Територію обслуговує управлінська компанія, яка візьме на себе клопоти щодо належного догляду за територією.

Наразі вісім котеджів готові до введення в експлуатацію у першому кварталі 2023 року. П'ять — на етапі будівництва, а двадцять п'ять — на етапі проєктування», — розповіла керівниця відділу продажів Тетяна Комарець.

Містечко Gutenberg побудоване за концепцією закритого приватного простору, у якому насолоджуються спокоєм. За безпеку мешканців та гостей відповідає цілодобова охорона.

Місце, сповнене натхнення, так називають Gutenberg його автори.

«Ми шукали ідеальну формулу для мистецтва життя. Взяли за основу концепцію швейцарського мінімалізму: його чисті геометричні форми, природні натуральні відтінки та максимально продумані деталі.

Поєднали поліфункціональність й інноваційність з красою навколишньої природи та створили нове ультрасучасне та водночас неймовірно атмосферне місце.

Затишні карпатські ліси, чисте гірське повітря та стильні екокотеджі з великим власним басейном та SPA-зоною — особливе мистецтво життя та відпочинку у Карпатах».

Gutenberg — унікальний новий проєкт у Карпатах, у якому все продумано для доброго життя та відпочинку 

Більше інформації про проєкт — на сайті Gutenberg.

Номер телефону: +38 (098) 009-00-94.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Безпечний похід у Карпати: що взяти, як підготуватись та куди піти новачкам


Коментарі (1)

03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

371
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

560
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1309
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2243 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1115
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3048

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

876

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1022

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1449

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2056
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26349 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

744
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

943
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2982
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1233
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

926
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1185
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1194
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

398
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4240
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1057
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1625