«Сьогодні МОН працює над тим, аби підвищити популярність таких базових спеціальностей як фізика, хімія, біологія.Дуже важливо, аби саме природничі науки та відповідні професії набували попиту та розвивалися», — додав Винницький.
"Енергетична безпека — це зараз наболіла тема для країни. Наразі ми потребуємо спеціалістів у сфері енергетики з нахилом в управлінні процесами відновлення або врегулювання небезпек.
Зокрема, фахівці зможуть запобігати загрозам геологічного процесу, різноманітні техногенні ризики у разі тих же обстрілів інфраструктури.
Ми розуміємо основні аспекти важливості критичної й енергетичної інфраструктури, тому хочемо донести до небайдужих людей, що без енергетики не буде нормального забезпечення, на жаль, ні ЗСУ, ні української економіки.
Доктрини для убезпечення енергетичної галузі є в США і навіть в нашого ворога, рф. Тому ми вирішили рухатися в цьому напрямку, щоби мати кадри, які зможуть владнати проблеми технічного і навіть інформаційного характеру, залучати військових, щоб правильно захистити енергетичний об'єкт.
Нова освітня програма стосується 256 спеціальності "Національна безпека за окремими сферами забезпечення і видами діяльності", у нашому випадку енергетичної інфраструктури.
Після відбудови енергетики ми ставимо за мету перехід на, так би мовити, "чистішу" відновлювальну енергію, зокрема з використанням вуглецевої, нафтогазової сфери.
Фахівці повинні бути готові до вимог часу й обставин, тобто до військової агресії та війни", — розповідав ректор закладу Ігор Чудик.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
"Медична освіта відрізняється від загальної", — ректор ІФНМУ про можливе об'єднання вишів
Гарантоване робоче місце та державний грант: що передбачає новий законопроєкт про вищу освіту