У Франківську на водіїв громадського транспорту склали близько 60 адмінпротоколів (ВІДЕО)

В Івано-Франківську від початку карантину патрульна поліція склала близько 60 адмінпротоколів на водіїв громадського транспорту.

Найчастіше порушення – кількість людей в салоні перевищує кількість сидячих місць, розповів заступник начальника управління патрульної поліції Андрій Киричук, повідомляє Суспільне Карпати.

Автобус під номером 25 патрульні зупинили 24-го листопада на зупинці біля музичної школи на вулиці Галицька. В салоні було двоє пасажирів, які стояли, що заборонено Постановою Кабміну. Водій пояснив поліцейським, що він не бачив, скільки людей перебуває в його автобусі.

За словами заступника начальника управління патрульної поліції Андрія Киричука, матеріали за цим фактом відправлять до суду:

"Дане питання регулюється 641-ю Постановою Кабміну, відповідно до якої зазначено, що в період карантину забороняється перевезення пасажирів в кількості більшій, ніж це передбачено конструкцією транспортного засобу. У зв’язку із чим був складений адміністративний протокол на водія транспортного засобу. І відповідно, даний матеріал відправлять до суду для подальшого розгляду".

Водій 22-го маршруту Сергій Бурдюк розповідає, що до карантинних обмежень ставиться негативно. Каже, заробіток зменшився удвічі. Якщо раніше за день заробляв близько восьмисот гривень, то зараз – не більше чотирьохсот.

"Ми ж план здаємо – після того зарплата залишається. Увесь день відробити, щоб нічого не мати – важко", - каже чоловік.

Водій комунального автобуса Володимир штрафи за порушення карантинних обмежень вважає досить великими. Каже, проблем з пасажирами немає.

Марія Данилець живе у селі Братківці. У місто приїжджає за необхідності. Показує антисептик та змінну маску, які постійно має у своїй сумочці. З обмеженнями не лише погоджується, а й вважає їх необхідними.

"Це все правильно. Треба зробити хоча би місяць такого карантину, тому що люди самі собі шкодять. Я зранку зайшла в автобус, дивлюсь – маска вдягнена неправильно, ніс відкритий. Я дуже часто сама роблю зауваження", - каже жінка.

Роман Зінько – студент. Громадським транспортом користується регулярно. Каже, на очікування автобуса витрачає чимало часу, але обмеження підтримує.

"Треба дуже довго чекати автобус, якщо на зупинці багато людей. Найдовше - пів години чекав. У середньому - хвилин 10-15", - розповідає Роман Зінько.

Голова спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів каже, що до карантину приватні перевізники випускали на вулиці міста близько 170-ти автобусів, зараз –115-120. Постанову Кабміну вважає однобокою: обмеження ввели, проте відшкодування не передбачили. Чоловік розповідає, що від початку карантину до суду передано шість адмінпротоколів про порушення водіями громадського транспорту. Суд не задовольнив жоден з них.

"Водій в той час, коли знаходиться за кермом, відповідальний за кількість пасажирів, яких він перевозить. Це правильно, тому що, якби відповідало за це тільки АТП, то, думаю, збанкрутувало б вже багато їх. Ми закону дотримуємося. Зі сторони може й видно, що один-два пасажири можуть стояти. Але ж вони встали, звільнили місця і готуються до висадки. Так воно і вийшло в ситуації з 25-м маршрутом, яка сталася вчора", - говорить Олег Стахів.

Начальник управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк каже, що приватним перевізникам зараз складно працювати. Водночас зауважує, що грошей на відшкодування за перевезення пільговиків або іншої фінансової підтримки міська рада не має.

Нагадаємо, цими вихідними на Прикарпатті склали 24 адмінпротоколи за порушення карантину.


Читайте також:

У Франківську підприємці протестують проти "карантину вихідного дня" (ФОТО/ВІДЕО)

Карантин вихідного дня: Шмигаль каже, що Уряд готовий "підставити плече" підприємцям

Карантин «вихідного дня»: на Прикарпатті відкрили кримінальне провадження та склали понад 30 адмінпротоколів


26.11.2020 1056
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

949
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

765
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1887
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3229
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2545
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2535

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

219

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

726

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

681

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1584
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

349
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

686
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

606
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

323
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

377
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27020
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

835
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19667
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

420
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

392
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

723
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1304 3