У Франківську дорожня Громадська рада пропонує варіант, як оптимізувати рух транспорту в середмісті (фото)

 

 

Сьогодні, 15 червня,  представники Громадської ради по контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонт доріг зібрались на чергове засідання, щоб обговорити важливі питання.

 

Проте, виявилося, що постійне місце, яке й затверджене міським головою зайняли представники асоціацій міст, а для представників громадської ради місця не знайшлося, хоч графік затверджений.  Втім голова громадської ради Михайло Пнчишин вирішив проводити нараду у холі перед приймальнею міського голови. Запрошені заступник міського голови із комунальних питань Микола Вітенко, директор департаменту житлово-комунального господарства та благоустрою міста Михайло Смушак  не з’явилися на нараду, пише Фіртка. 

 

Першим питанням Громадська рада розглянула заборону в’їзду машин в центральну частину міста. Зокрема, голова Громадської ради по контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонт доріг Михайло Панчишин зауважив, що  фахівці категорично проти руху  транспорту в центральній частині міста, а те, що зараз міська влада обмежує рух транспорту на вихідні – є недостатньою роботою. Представники Громадської ради, вважають, що у центральній частині міста мають їздити лише громадський  транспорт, таксі, авто жителів центральної частини міста та спецтранспорт.  

 

«Це потрібно впроваджувати, щоб всі навчилися порядку і в  майбутньому не дозволяли собі заїжджати у центральну частину міста», - каже Панчишин.

 

Крім того, вважають,що на окраїнах міста мають бути створені парковочні місця, щоб кожен міг залишити автомобіль та пересісти на громадський транспорт, або якщо ж людина захоче на авто заїхати в місто платитиме податок. Також громадська рада пропонує, щоб кожних 50 м повинні бути встановлені паркомати, а в центральній частині міста мають бути встановлені висотні паркінги. Фахівці зауважують, що саме висотні, а не підземні паркінги, адже створення останніх може призвести до проблем із водою. Найкращим місцем називають територію позаду старої друкарні. Таким чином потрібно оптимізувати транспорт у місті, щоб не допустити екологічної катастрофи.

 

Зміну руху транспорту у місті фахівці громадської ради будуть узгоджувати із патрульною поліцією, а опісля переставлять свої пропозиції та напрацювання міському голові Руслану Марцінківу.

 

«Нам потрібне Вітенко, бо він відповідає за все. Ми зберемося ще раз, щоб запросити всіх у зручний для них час, щоб розглянути це важливе питання», - наголосив Панчишин.

 


15.06.2016 529 1
Коментарі (1)

Юра Петреску 2016.06.15, 13:34
паркингов ,высотных должно быть несколько в центре города ,обязательно возле базара ,вокзала,или надо выносить базар из центра на окраину,убрать остановки автобусов -Пидлесье,Загвиздье,Иваникивка и других автобусов местного значения,убрать от самого вокзала примиски маршруты. Я понимаю одним махом этого не сделать,но надо иметь какой то план цивилизованного развития города.Если в ближайшие годы убрать базар с центра миста не возможно ,то тот который есть привести в порядок,там где торгуют лоточники напротив военной поликлиники,постепенно построить павильоны с европейским выглядом
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1240
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1643 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2422
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2275 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7539
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15255 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

315

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1038

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1102

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1887
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

282
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

658
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

899
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3125
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

918
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1951
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1005
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35155 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

265
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

482
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

623
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

947