У фіналі «Танців з зірками» учасники виконають свої танцювальні автопортрети

 

 

Цієї неділі, 29 жовтня, о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться грандіозний фінал легендарних оновлених «Танців з зірками», в рамках якого за почесне звання кращої танцювальної пари країни будуть змагатись Надя Дорофєєва та Євген Кот, Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко, а також Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко.

 

У фіналі «Танців з зірками» кожна пара виконає по п’ять постановок: танець, з яким учасники прийшли на проект, улюблену постановку глядачів і новий номер. Також зірки вперше вийдуть на паркет зі спільним номером фіналістів і станцюють яскраву постановку-відкриття, у якій візьмуть участь всі 10 пар проекту, журі, вокалісти і навіть ведучі телеканалу «1+1».

 

Цікаво, що новими постановками зіркових учасників стануть справжні танцювальні автопортрети зірок, у яких вони розкриють особисті історії та поділяться найпотаємнішими переживаннями. Так, Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко виконають на головному паркеті країни фрістайл, у якому актор та режисер поділиться болісними хвилюваннями стосовно своєї рідної землі, Криму, під пісню тренера «Голосу країни» Джамали «1944» у виконанні переможниці «Голос.Діти-3» Еліни Іващенко. 

 

Надя Дорофєєва та Євген Кот станцюють ніжний модерн про віру у себе та своїх близьких, а Наталя Могилевська разом зі своїм партнером Ігорем Кузьменком розповість історію сильної жінки, яка завжди знаходить сили для того, щоб йти тільки вперед.

 

Тим часом, режисери-постановники «Танців з зірками» Наталя Лисенкова та Наталя Ровенська, які створювали усі номери учасників, розповіли про сюрпризи, які готує команда для глядачів телеканалу «1+1»:  «У номері Ахтема ми створимо справжній піщаний дощ. Ця постановка технічно дуже складна: для реалізації ідеї потрібен специфічний пісок та технологія, яка буде перешкоджати потраплянню піску у вічі».

 

Також режисери поділились, яка постановка запам’яталась їм найбільше за весь час проекту: «Озираючись назад, можна сказати, що однією з наших улюблених постановок є пасодобль Наді Дорофєєвої та Євгена Кота в образах Дейнеріс і Джона Сноу. Технічно номер був дуже складним, оскільки альфа-графіка (малюнки льоду і полум'я) прописувалась кілька тижнів. Справа в тому, що, використовуючи цю технологію, вся графіка, яку телеглядачі бачать на екранах, створюється спеціально під розмір декорації (враховується кожен сантиметр сцени), камери підлаштовуються під спеціальні кадри. Для цього заздалегідь знімається певний план, в який потрібно потрапити в прямому ефірі. А в деяких моментах навіть хореографія ставиться під графіку», - розповіли Наталя Лисенкова та Наталя Ровенська.

 

Спеціальними гостями грандіозного фіналу «Танців з зірками» стануть Сергій Бабкін, Оля Полякова, Камалія, LAUD (Влад Каращук), які виконають для глядачів телеканалу «1+1» свої сольні пісні, а також Наталя Могилевська вийде головний паркет країни не тільки, як танцівниця, але й як співачка. Хто складе пару Юрію Горбунова на зірковому балконі – досі залишається таємницею. 

 

Зазначимо, що за 10 ефірів «Танців з зірками» оркестр та учасники «Голосу країни» виконали більше 170 пісень, а хореографи проекту Василь Козар, Руслан Махов, Андрій Дикий та режисери-постановники Наталя Ровенська та Наталя Лисенкова поставили 90 яскравих танцювальних номерів.

 

Стилісти телеканалу «1+1» зшили більше 400 костюмів, серед яких яскравий костюм лісоруба Дмитра Комарова, у який був вмонтований спеціальний світлодіодний механізм, який запалював серце, та срібляста сукня Наді Дорофєєвої вагою у 5 кілограмів, у якій зірка танцювала румбу. Також за час проекту декоратори «Танців з зірками» виготовили біля 300 елементів реквізиту для виступів зіркових учасників, а загальна вага декорації склала 20 тон. 

 

Нагадаємо, що протягом всього тижня глядачі мають змогу голосувати за свої улюблені пари, таким чином наближаючи їх до перемоги у «Танцях з зірками». Максимальна кількість смс та телефонних дзвінків з одного номеру телефону – 50.


27.10.2017 751 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2590
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20062
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1776
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1265 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2285
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3914

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

399

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2036

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

717

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1329
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

400
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

927
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24425
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

664
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

622
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

767
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1658
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8090
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

547
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

795
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2086 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

758