До 21 жовтня в м.Яремче триватиме Школа з питань розвитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону для власників садиб сільського зеленого туризму з прикордонних регіонів України та Румунії у межах проекту«Гармонізація ровитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» Програми Прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна».
Сьогодні, 15 жовтня, відкриття Школи, метою якої є «підвищення рівня навиків та знань фахівців туристичної індустрії». Програма передбачає тематичні заняття та семінари, тренінги, круглі столи з питань нормативно-правового забепечення сільського зеленого туризму, діючих стандартів якості послуг сільських садиб, бізнес-планування та стратегії в галузі туризму, формування та просування туристичних продуктів Карпатського єврорегіону, обмін досвідом діяльності профільних асоціацій єврорегіону та центрів туристичної індустрії.
Два дні програми присвячені практичному вивченню досвіду діючих садиб та туристичних атракцій Івано-Франківщини. Учасниками Школи є понад 40 представників партнерських організацій, садиб уУкраїни та Румунії.
Довідково. Управління зовнішніх економічних зв’яків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації є партнером проекту «Гармонізація ровитку туризму в сільській місцевості Карпатського регіону» Програми прикордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна».Головний виконавець проекту–ГО «Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини», яку очолює Марія Ковалів.
Проект впроваджується з грудня 2010 року спільно Центром розвитку малого та середнього бінесу Марамурешського повіту (Румунія) та Карпатським фондом-Україна.
Мета проекту-надання підтримки соціально-економічному розвитку сільських громад Карпатського Єврорегіону на основі здійснення ефективної і дієвої місцевої політики та активного розвитку й просування туризму у прикодонних регіонах України та Румунії. У межах проекту проведено аналітичне та соціологічне дослідження щодо оцінки ти якості надання туристичних послуг в сільській місцевості та шляхів їх вирішення; здійснено маркетинговий аудит туристичних послуг ; розроблено Стратегію розвитку Карпатського села; створено пілотний турпродукт «Мальовничі Сільські Карпати»; проведено кругий стіл «Інтеграція культурно-мистецьких та спортивних заходів у туристичну пропозицію регіону» та видано карпатський календар подій заходів культури і мистецтва 2012 року; розроблено та видано Правила поведінки туристів в Карпатах; готується до видання Карпатський туристичний паспорт; тримовна туристична карта та промоційна брошура про регіон; буде створено Карпатський центр розвитку туризму та веб-портал проекту.
Читайте також:
В Івано-Франківську проходить виставка «Писанкове Прикарпаття» (фото)