Твердопаливні котли "Вогнезар" - прикарпатська альтернатива дорогому російському газу (фото)

 

 

Компанія "Вогнезар" презентувала для інсталяторів та потенційних покупців Івано-Франківська котли, що виготовляються на виробництві.

 

Сьогодні на підприємстві виготовляють чотири види твердопаливних котлів.

 

"Твердопаливні(піролізні) котли ТМ "Вогнезар" по своїх технічних характеристиках не поступаються багатьом європейським аналогам, - розповідає організатор виробництва пан Олег. - Потужність котлів від 18 до 100 кВт. Вони не мають залежності від вологості деревини і дозволяють спалювати деревні відходи будь-якої вологості, а також тирсу".

 

ККД, як пояснюють на виробництві, -  80-90%. Все залежить від вологості деревини.

 

"У сучасних твердопаливних піролізних котлах тривалого горіння коефіцієнт корисної дії досягає 90%. А це дозволяє використовувати енергоресурс з високою ефективністю. При піролізному горінні дрова або інше тверде паливо згоряють дотла, тому і час завантаження котла паливом істотно збільшується. Адже тепер не доводиться раз на 2-3 години перезавантажувати котел, а це суттєва перевага, адже і час на обслуговування котла зменшується", - розповідають на виробництві.

 

Підходять вони для опалення різного роду об'єктів: від приватного будинку до теплиць та виробничих, промислових і офісних приміщень.

 

Приблизно на один раз в котел загружають 50–60 кілограмів дров. І цього достатньо щоб обігріти впродовж 10-12 годин приміщення площею 150-200 квадратних метрів. Загалом, на рік для обігріву приміщення такою площею потрібно лише до 10 метрів кубічних деревини.

 

Комплектуються котли надувним регулятором німецької фірми «М+М», датчиком димових газів та багатофункціональною автоматикою польської фірми «ТЕС», що дозволяє  дозволяє в літній період переводити котел у режим підігріву води в помешканнях. Окрім того, є ще й засобом додаткової безпеки в помешканні – видає звуковий сигнал і виводить на дисплей відповідне повідомлення у випадку несправності або перегріву котла.

 

Також "вогнезарівці" виготовляють і котли на дровах звичайного горіння - це котли на дровах з ручним довантаженням палива.

 

"Котли виготовляються різної потужності: 20, 30 та 40 кВт. При цьому кожен такий котел має свої параметри і технічні дані. ", - пояснює пан Олег.

 

Котел складається з однієї камери, яка виконана із спеціальної сталі товщиною 4 мм, 5 мм, 6 мм марки та зовнішньої сорочки товщиною 3 мм. Вони не є вибагливими до монтажу і не потребують великих капіталовкладень, на відміну піролізних котлів та котлів на пелетах. Відтак, сьогодні набувають все більшого попиту серед власників приватних домогсоподарств.

 

"В таких котлах відбувається згоряння при високих температурах з функцією генераторного газоутворення. Це дає економію палива та екологічно чисту роботу котла. При цьому знижуються викиди СО2 і забруднення прилеглої території, що теж немало важливе. При правильній роботі котла (температурний режим) в димовій трубі дим майже відсутній", - пояснюють "вогнезарівці".

 

І ще один різновид продукції - акумулюючі ємності і теплообмінники.

 

Виготовляються акумулюючі ємності від 80 до 1000 л., а також бойлери непрямого нагріву із нержавіючої сталі об’ємом від від 100 до 500 л і більші. 

 

"Цікавим і практичним є той факт, що потужність бойлера можна збільшувати за бажанням замовника, виговляємоі  під індивідуальне замовлення. Акумулюючі ємності можуть бути двох варіантів, тобто з нагрівом води або без неї (бак в баку)", - розповідає пан Олег.

 

Усі переваги котлів франківського виробництва "Вогнезар" побачили вже далеко за межами Прикарпаття і України.

 

Попит на них із кожним днем зростає. А особливо зараз, коли українців поставили перед фактом жорсткої економії на енергоносіях і різкого багатократного здорожання блакитного палива.

 

Ті, хто придбав котли, виробництва "Вогнезар", вже змогли перекоантися у їхній економності та ефективності.

 

Так, економічна вигода при використанні твердопаливного котла становить 50% у порівнянні із його газовим аналогом. І навіть попри вищу ціну, пан Олег розповідає, що окуповуються вони вже у перші роки роботи.  Котли також є максимально економні у плані використання електроенергії, екологічні та безпечні.

 

Усі котли виготовляються із якісної сталі та чавуну. Розкрій його виконується на сучасному станку плазмової різки. Така технологія забезпечує високу точність всіх елементів котла. Також вони мають гарантійний термін експлуатації 3 роки - з часу пуску котла.

 

У разі потреби на "Вогнезарі" пропонують післягарантійний ремонт. Всі комплектуючі до котлів постійно є в наявності.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

З теплом у кожну оселю. Твердопаливні котли «ВОГНЕЗАР» (фото, відео, характеристики)


08.07.2015 6185 2
Коментарі (2)

Xxx 2020.02.09, 23:09

Неякісний монтаж. Коксує та димить як при сухій, так і при вологій деревині. Великий розхід твердого палива. Незадоволений! 

22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

458
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

575
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2349
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1739
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2033
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5636 16

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

144

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1147

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1166

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1672
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

909
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

755
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14577
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

592
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10413
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6104
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

639
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7578
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2826
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

561
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

648
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

482