Традиційна сім’я (расистського типу) не вписується у сучасний світ

 

У суперечках про те, чи  можна ОДНОСТАТЕВИМ сім’ям чи не можна виховувати дітей, люди говорять про що завгодно, окрім важливого питання про те, чи вписується у сучасне життя так звана традиційна родина, чи вона давно перетворилася на анахронізм.

Життя не стоїть на місці і те, що вчора здавалося вічним, сьогодні вже перебуває під сумнівом, а завтра вже буде учорашнім днем, історією.

За статистикою 52% американців не вірять у те, що традиційна сімя відповідає потребам сучасного світу. Трохи менший відсоток тих, що відкидають диктат традиційної сім’ї, у країнах Західної Європи. Чому мешканці цивілізованих країн такі скептичні? Тому що родина типу «тато-мама-діти» сформувалася за прадавніх часів.

Це сталося під тиском економічної необхідності. Люди жили в умовах голоду та постійних нестач, боролися за виживання. Тому жінки вимушені були йти під владу чоловіків. Інакше вони б не змогли прогодувати своїх дітей. Чоловіки користувалися цим і перетворили жінок на соціально другорядну расу.

Це був статевий расизм, нічим не кращий за расизм, базований на кольорі шкіри. З часом ця расистська позиція буда освячена церковними та владними авторитетами (зрозуміло, з числа чоловіків).

Лише в умовах постіндустріального суспільства, коли людям не потрібно щоденно боротися за виживання, жінка змогла звільнитися від необхідності створювати родину расистського типу, а будувати свій світ за власними бажаннями та потребами. Будувати такі сім’ї, де немає статевої деспотії самця-батька-хазяїна-диктатора.

Традиційна расистська сім’я калічить душі дітей, культивує схиблені стосунки поміж статями. Вона виховує хлопчиків расистами, які зневажають не лише дівчат і жінок, але й тих чоловіків, які не сповідують культ грубої звіриної сили. В таких сім’ях виховують грошолюбних чоловіків-егоїстів і не менш грошолюбних жінок з комплексом проституток, що готові за гроші задовольняти будь-які звірячі фантазії чоловіків.

Вийдіть на вулицю і подивіться на дітей, що зростають у расистських сімях типу «тато-чоловік - мама-жінка - діти». Хлопці називають своїх однолітків, яким огидні жорстокість та бруд «п…ами» і «ботанами», знущаються над ними. А дівчата у 10-11 років вимазують себе косметикою, носять стринги та викличний одяг, призначений для збудження дурних самців. І це вважається нормальним і моральним!

Може це й було нормальним у дикому середньовіччі, але теперішній світ створений розумами саме тих «ботанів» і тих дівчат, які не хочуть бути лише знаряддями для задоволення чоловічої хіті.

Дві жінки, які створюють сім’ю сучасного типу краще виховають своїх дітей, аніж жінка, яка все життя намагається утримати біля себе самця (та його гроші), погоджуючись часто на знущання моральні та фізичні. Погоджуючись навіть на те, що у чоловіка є друга сім’я. Родина сучасного типу виховує толерантність і добро, а в расистських родинах вирощують тих моральних уродів, які за гроші готові розтоптати іншу людину.

В Україні, де квітнуть статевий расизм та гомофобія, все це зустрічається на кожному кроці. У нас є гомофобія побутова, вона логічно витікає з расистських відносин у сім’ях. У нас є гомофобія державна, коли народні депутати вперто не хочуть прийняти законів, які вже прийняли усі цивілізовані країни.

Наші політики закликають до Європи і, одночасно, не хочуть визнавати моральні і соціальні норми, що панують у країнах ЄС. Чи це не фарисейство найгіршого штибу? Зранку наші урядовці обзивають геїв «п…арами», а ввечері йдуть на паті з міністром іноземних справ Німеччини, який не приховує своєї належності до ЛГБТ-спільноти, посміхаються йому і обговорюють з ним асоціацію України з ЄС! А потім вони казатимуть про моральність!

В таких диких країн, як наша, немає цивілізованого майбутнього, якщо наша влада не відречеться від підтримки расистського типу родини. Часи расистських сімей минають. Вони розпадаються за рік-два-три після шлюбу. Кількість розведених тепер більша за кількість пошлюблених.

І ніякі вінчання в церкві не зупиняють людей. Вони зраджують усі обітниці і присяги, тому що не здатні витримувати моральні тортури, якими наповнене традиційне шлюбне життя. А учасники ЛГБТ-спільнот створюють пари, вільні від економічного примусу та расистських стереотипів. Ці пари більш стабільні, в них є більше любові і поваги, більше ніжності і кохання. І діти, виховані такими парами не успадковують звірячих звичок своїх батьків

За ними майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2513
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1599 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3672
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5445
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1695
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2092

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

192

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

204

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

412

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

895
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

488
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

781
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2477 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

520
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

887
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4929
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

747
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

668
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

602
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

409
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

740
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

899 2