Традиційна сім’я (расистського типу) не вписується у сучасний світ

 

У суперечках про те, чи  можна ОДНОСТАТЕВИМ сім’ям чи не можна виховувати дітей, люди говорять про що завгодно, окрім важливого питання про те, чи вписується у сучасне життя так звана традиційна родина, чи вона давно перетворилася на анахронізм.

Життя не стоїть на місці і те, що вчора здавалося вічним, сьогодні вже перебуває під сумнівом, а завтра вже буде учорашнім днем, історією.

За статистикою 52% американців не вірять у те, що традиційна сімя відповідає потребам сучасного світу. Трохи менший відсоток тих, що відкидають диктат традиційної сім’ї, у країнах Західної Європи. Чому мешканці цивілізованих країн такі скептичні? Тому що родина типу «тато-мама-діти» сформувалася за прадавніх часів.

Це сталося під тиском економічної необхідності. Люди жили в умовах голоду та постійних нестач, боролися за виживання. Тому жінки вимушені були йти під владу чоловіків. Інакше вони б не змогли прогодувати своїх дітей. Чоловіки користувалися цим і перетворили жінок на соціально другорядну расу.

Це був статевий расизм, нічим не кращий за расизм, базований на кольорі шкіри. З часом ця расистська позиція буда освячена церковними та владними авторитетами (зрозуміло, з числа чоловіків).

Лише в умовах постіндустріального суспільства, коли людям не потрібно щоденно боротися за виживання, жінка змогла звільнитися від необхідності створювати родину расистського типу, а будувати свій світ за власними бажаннями та потребами. Будувати такі сім’ї, де немає статевої деспотії самця-батька-хазяїна-диктатора.

Традиційна расистська сім’я калічить душі дітей, культивує схиблені стосунки поміж статями. Вона виховує хлопчиків расистами, які зневажають не лише дівчат і жінок, але й тих чоловіків, які не сповідують культ грубої звіриної сили. В таких сім’ях виховують грошолюбних чоловіків-егоїстів і не менш грошолюбних жінок з комплексом проституток, що готові за гроші задовольняти будь-які звірячі фантазії чоловіків.

Вийдіть на вулицю і подивіться на дітей, що зростають у расистських сімях типу «тато-чоловік - мама-жінка - діти». Хлопці називають своїх однолітків, яким огидні жорстокість та бруд «п…ами» і «ботанами», знущаються над ними. А дівчата у 10-11 років вимазують себе косметикою, носять стринги та викличний одяг, призначений для збудження дурних самців. І це вважається нормальним і моральним!

Може це й було нормальним у дикому середньовіччі, але теперішній світ створений розумами саме тих «ботанів» і тих дівчат, які не хочуть бути лише знаряддями для задоволення чоловічої хіті.

Дві жінки, які створюють сім’ю сучасного типу краще виховають своїх дітей, аніж жінка, яка все життя намагається утримати біля себе самця (та його гроші), погоджуючись часто на знущання моральні та фізичні. Погоджуючись навіть на те, що у чоловіка є друга сім’я. Родина сучасного типу виховує толерантність і добро, а в расистських родинах вирощують тих моральних уродів, які за гроші готові розтоптати іншу людину.

В Україні, де квітнуть статевий расизм та гомофобія, все це зустрічається на кожному кроці. У нас є гомофобія побутова, вона логічно витікає з расистських відносин у сім’ях. У нас є гомофобія державна, коли народні депутати вперто не хочуть прийняти законів, які вже прийняли усі цивілізовані країни.

Наші політики закликають до Європи і, одночасно, не хочуть визнавати моральні і соціальні норми, що панують у країнах ЄС. Чи це не фарисейство найгіршого штибу? Зранку наші урядовці обзивають геїв «п…арами», а ввечері йдуть на паті з міністром іноземних справ Німеччини, який не приховує своєї належності до ЛГБТ-спільноти, посміхаються йому і обговорюють з ним асоціацію України з ЄС! А потім вони казатимуть про моральність!

В таких диких країн, як наша, немає цивілізованого майбутнього, якщо наша влада не відречеться від підтримки расистського типу родини. Часи расистських сімей минають. Вони розпадаються за рік-два-три після шлюбу. Кількість розведених тепер більша за кількість пошлюблених.

І ніякі вінчання в церкві не зупиняють людей. Вони зраджують усі обітниці і присяги, тому що не здатні витримувати моральні тортури, якими наповнене традиційне шлюбне життя. А учасники ЛГБТ-спільнот створюють пари, вільні від економічного примусу та расистських стереотипів. Ці пари більш стабільні, в них є більше любові і поваги, більше ніжності і кохання. І діти, виховані такими парами не успадковують звірячих звичок своїх батьків

За ними майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1595
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1024
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1287 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3753 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33879
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2849

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

363

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

758

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1707

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1077
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

639
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

516
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

893
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

1993
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12211
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1504
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1290
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

547
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

260
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

330
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

377
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1269