ТОП-5 російських зірок, які підтримують політику Путіна і мають звання в Україні

 

Журналісти Еспресо.TV склали список російських зірок, які отримували почесні звання та нагороди в Україні, проте підтримують Путіна

ФОТО: ivona.bigmir.net

Цього тижня у непрості стосунки між Україною та Росією підлила масла дружина російського композитора Іллі Рєзніка Ірина Романова, яка назвала Україну "пі**растичною країною", в якій "правлять пі**расти".  Всі ці негативні висловлювання обурили українських діячів. Зокрема продюсер Олена Мозгова дала жорстку відсіч таким нахабним заявам. 

Цікаво, що сам Ілля Рєзнік  крім звання народного артиста Росії має й звання народного артиста України, яке композитор отримав у 2013 році за чималий внесок в розвиток української культури. 

Здавалося б, що після таких лайливих висловлювань другої половинки маестро мав би стати на захист країни, яка дала йому  почесне звання та підтримку, однак жодних коментарів з боку композитора не було.

Тож, така мовчазна позиція красновомовно говорить про його цілковиту підтримку дружини та Путіна.

ФОТО: obozrevatel.com

-    Російський співак Йосип Кобзон, який народився у селищі Часов Яр Донецької області, звання народного артиста України отримав аж в 1991 році. Цікаво, що "співак усіх часів та народів" має й звання почесного мешканця Дніпропетровська. 

Тим не менше він неодноразово зразджував свою Батьківщину.  Зокрема  співак одним з перших підписався під листом-підтримкою діячів культури щодо політики Путіна. 

Згодом Кобзон заявив, що ногою не ступить на Батьківщину, поки в країні залишиться хоча б один так званий "бандерівець".

Коли ж у Росії заборонили виступи гурту "Океан Ельзи" Кобзон підтримав це рішення.

"Годуйтесь у себе!", - відрізав артист.

ФОТО: forbes.ru

- Талановитий російський режисер Володимир Бортко, який знімав серіали "Майстер та Маргарита" та "Бандитский Петербург", отримав звання народного артиста України у 2003 році. Однак це не завадило йому поставити свій підпис під "сумнозвісним листом".

ФОТО: independent-news.ru

-    Російський поп-король Філіп Кіркоров отримав звання народного артиста України у 2008 році після того, як його "підопічна" співачка Ані Лорак зайняла друге місце на пісенному конкурсі Євробачення-2008.

Поки що скандальний російський співак утримується від коментарів щодо подій в Україні. Однак його пропутінська позиція відома давно.

Так, в 2012 році співак зізнавався, що повністю підтримує політику "Єдиної Росії" та Путіна.

Крім того, епатажний Філя казав, що готовий "пройти через вогонь та воду заради Путіна". 

ФОТО: iskusstvo.tv

-    У 2001 та 2004 році екс-президент України Леонід Кучма нагородив орденом Ярослава Мудрого 5 ступеня російського диригента Володимира Співакова та званням народний артист.

А вже в 2009 році музикант отримав ще одну нагороду – Орден за заслуги 2 ступеня, бо начебто зробив чималий внесок у розвиток української культури.

Всі ці українські преференції не завадили Співакову активно підтримувати загарбницьку політику Путіна та не приховувати своїх переконань.

ФОТО: ed.sibnovosti.ru

Цікаво, що знаменитий музикант Юрій Башмет, який народився та виріс у Львові, також підписався під листом-підтримкою Путіна.

Однак львів’яни миттєво  відреагували на таку зневагу співвітчизника і позбавили його звання титулу почесного професора Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.  

Можливо, й з вище перерахованими російськими культурними діячами, обласканими в Україні, варто вчинити так само?

Адже не дуже заможньому українському бюджету, мабуть, не варто витрачати зайві кошти на дотацію та підтримку людей, які її зневажають і не підтримують.

Зрештою й саме звання "народний артист України" давно є радянським спадком, якого у багатьох країнах Європи та й в Америці ніколи не існувало. 

Тож, можливо, в Україні якраз настав той час, коли варто переглянути не лише список людей, які отримали це звання, а й взагалі подумати про його доцільність існування?


05.07.2014 1492 0
Коментарі (0)

19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1036
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2105
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

1970
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

1921
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

5925
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

8606 1

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1140

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

1871

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2630

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

2571
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

323
20.09.2024

У серпні приріст споживчих цін до попереднього місяця на 0,2–1,2% зафіксували у всіх регіонах України.  

765
16.09.2024

Хоча вживання гострої їжі може допомогти зміцнити імунну систему, не варто на неї налягати, якщо маєте проблеми зі шлунком.  

843
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

14837
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2490
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

790
14.09.2024

Про значення свята журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2731
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26231 1
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

352
21.09.2024

"За" звернення проголосували 56 депутатів, один — утримався, семеро — не голосували.  

798
19.09.2024

Верховна Рада 19 вересня ухвалила постанову про перейменування понад 300 населених пунктів та районів.  

877
16.09.2024

Більшість опитаних (від майже 40% до 50%) має нейтральну оцінку схвалення діяльності місцевої влади.  

1105