Топ-5 криптовалют для заробітку на стейкінгу

Стейкінг – нескладний та популярний вид заробітку на криптовалюті. Прибуток інвестор отримує за рахунок заморожування своїх монет. Криптовалюта "здається в оренду" мережі, за що на баланс нараховуються бонуси. Але не всі монети результативні у цьому виді доходу на біржі. Фахівці Comers детально досліджували питання пасивного заробітку на криптоактивах. Пропонуємо рейтинг найкращих валют для стейкінгу.

Що таке стейкінг?

Стейкінг - це отримання «дивідендів» від блокування монет на рахунку. Процес схожий на депозит у банку: ви віддаєте гроші на певний термін, після чого банк повертає їх із відсотками. Алгоритм роботи стейкінгу:

  1. Вибір валюти. Не всю валюту можна застукати. Підходять лише монети із серії PoS – Proof of Stake.
  2. Заморожування монет. Користувач обирає кількість монет для стейкінгу. Потім встановлений актив блокується у гаманці на біржі. Користувач контролює монети, але не може їх витрачати доки не закінчиться термін стейкінгу.
  3. Одержання прибутку. Блокування валюти – взаємовигідне рішення. Активи користувачів підтримують роботу мережі. Вкладник отримує нагороди у вигляді нових монет.

Розмір винагороди залежить від кількості монет, їх виду та терміну «оренди». Плюс також у тому, що за період стейкінгу курс валюти може зрости та збільшити дохід інвестора.

Види заробітку на стейкінгу

Існує два способи отримання прибутку від стейкінгу криптовалют: налаштування ноди та делегування. Розглянемо докладніше кожен із них.

Налаштування ноди

Варіант для тих, хто добре орієнтується у роботі криптовалютних бірж. Користувач налаштовує ноду для роботи з валютою як валідатор. Мінус способу – мережа вимагає від валідатора утримувати на рахунку багато цифрової валюти. Наприклад, система Ethereum запросить "заморозити" близько 32 ETH (понад $70 000). Не кожен клієнт має таку суму. У цьому випадку можна звернутися до іншого виду стейкінгу.

Делегування

Клієнт звертається до готової інфраструктури в мережі криптовалют. Валідар у якого вже є своя нода, приймає транзакції на обробку. Застійкати монети також можна через пули, що вимагатиме невеликої кількості монет.

Топ-5 криптовалют

У добірку від Comers увійшли п'ять монет із найкращими результатами стейкінгу. Враховувалися прибутковість, ймовірність зростання курсу та перспективність розвитку валюти:

Ethereum (ETH)

Найбільш популярна монета у мережі. Рівень заробітку на стейкінгу ETH у 2024 році становив 3,6% річних. Хоча є монети з вищою ставкою, Ethereum стабільно низька інфляція, що виводить крипту в лідери.

Solana (SOL)

Середня доходність монети – 7% річних. Незважаючи на високий відсоток від стейкінгу, є ризик знецінення SOL через більш високу інфляцію, ніж ETH.

Cardano (ADA)

Багато аналітиків вважають, що Cardano – найвища перспектива, тому рекомендують зберегти криптовалюту до сприятливих умов на ринку. Але щоб монети таки приносили прибуток, а не просто залишалися в активах, їх можна перевести у стейкінг за 3,5% річних.

Sui (SUI)

Валюта знаходиться на стадії тестнета, але інвестори та криптоентузіасти пророкують їй велике майбутнє. На SUI можна отримати від 0,79% до 6,78% річних, середній рівень прибутку – 4% річних. Важливо врахувати, що монети мають високу інфляцію. ETH, SOL, ADA принесуть менший дохід, але можливість знеціниться у них набагато менше, ніж у SUI.

Aptos (APT)

Більш передбачуваний варіант криптовалюти, ніж Sui. Монети із віддачею від стейкінгу на рівні 6% річних. Інфляція нижча, ніж у SUI, але вища, ніж у ETH, SOL, ADA.

Кращі гаманці для зберігання криптовалюти

Але важливим моментом залишається безпечне зберігання криптовалюти. Для цього потрібно підшукати надійний криптогаманець. Криптогаманець – спеціальне програмне забезпечення для роботи з криптовалютою. Чинний за принципом інтернет-банкінгу. Монети можна зберігати, надсилати на інший рахунок, отримувати зарахування на свій депозит. Для постійних фінансових операцій ідеально підходять анонімні крипто гаманці. Порівняння кращих криптогаманців за посиланням https://comers.com.ua/luchshie-anonimnye-kriptokoshelki

Вибір криптогаманця залежить від цілей користувача. Для короткострокової торгівлі та швидких фінансових операцій доречніші гарячі гаманці, такі як Trustee Plus, Trust Wallet, Binance Wallet. Вони підключені до Інтернету та надають миттєвий доступ до засобів.

Холодний апаратний гаманець – оптимальний варіант для довгострокових інвестицій, оскільки найбезпечніший та найзахищеніший. Він не підключений безпосередньо до Інтернету. Являє собою фізичний пристрій на кшталт флеш-накопичувача або пластикової карти. Найбільш популярні у інвесторів холодні гаманці – Ledger Nano.

Реклама


25.11.2024 824
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1734
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1091
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1343 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3869 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33932
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2918

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

396

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

810

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1777

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1130
17.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1136
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

683
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

558
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2034
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12253
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1556
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1342
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

610
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

314
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

384
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

430
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1318