Топ 10 речей, які щодня вкорочують життя

 

На що необхідно звернути увагу кожному з нас.

 

1. Неправильне харчування

Вже давно всім нам відомий той факт, що калорійна їжа та їжа з малою кількістю вітамінів, але така, що містить багато консервантів і барвників, згубно впливає на здоров‘я, може призвести до ожиріння та серцево-судинних захворювань.

2. Сигарети, алкоголь і енергетичні напої

Куріння неминуче погіршує загальний стан усього організму, викликаючи хвороби легенів і серця. Алкогольні напої незалежно від міцності викликають звикання та вбивають організм повільно, але впевнено. До речі, спирт передається через материнське молоко дитині, що тягне за собою споювання ще не народженого немовляти. А про енергетики сам виробник говорить, що нічого гарного в них немає. Одна банка енергетика дорівнює 10 чашкам випитої залпом міцної кави. До того ж вони викликають звикання та при постійному їх вживанні відбуваються незмінні наслідки в організмі і людина з часом стає млявою та хворою.

3. Недосипання

Недосипання — один з найсильніших ворогів здоров’я. Організму потрібно в середньому 7 годин здорового сну, щоб повноцінно функціонувати. Постійне недосипання може привести до ожиріння, сприяти розвитку діабету або гіпертонії.

4. Будь-які види наркотиків

Будь наркотичні речовини, включаючи найбільш «безпечні» на перший погляд (травичка, таблетки), викликають звикання та руйнують організм. Крім того наркозалежна людина часто йде на злочин тільки заради отримання чергової дози. Хвороби у наркоманів одні з найстрашніших і невиліковних, які часто призводять до летального результату.

5. Депресія

Тривала депресія сильно впливає на психіку та погіршує загальний стан організму. Пропадає всяке бажання їсти, гуляти, спілкуватися з друзями. Все це залишає нехай не великий, але глибокий слід у здоров‘ї людини.

6. Ненависть і злість

Це теж люті вороги нашого з вами здоров’я. Вони поступово «псують нерви». Як показує статистика, ті, хто більшу частину свого життя провів в ненависті, агресії та злості, мають набагато більше шансів «звихнутися» під старість, у них підвищується шанс «подружитися» зі старечим маразмом.

7. Лінь

Ледачі люди не тільки ті, що лежать на дивані та дивляться телевізор, а ще й ті, що сидять цілими днями за комп‘ютером і лазять в інтернеті в пошуках чогось «цікавого». Зазвичай це «цікаве» ніяк не вплине на їх життя, якщо тільки не погіршить його. Лінь — зовсім не двигун прогресу, як нам говорять. Вона — джерело хвороб і «порожньої кишені».

8. Брехня

Брехлива людина постійно перебуває в напрузі. Їй потрібно весь час стежити за своїми словами, щоб не проговоритися там, де не потрібно. Потрібно постійно вигадувати новини, відмовки, причини і т.д. Все це в підсумку ні до чого доброго не призведе. На здоров’я це ще як впливає, особливо коли за брехню рано чи пізно вибивають всі зуби.

9. Телевізор

Телевізор — джерело не лише шкідливого випромінювання, але й шкідливої ??інформації. Часто телебачення транслює рекламу, яка ніяк не встає поруч із пропагандою здорового способу життя. Починаючи з реклами пива і сигарет, закінчуючи негативними новинами перед сном. Все це псує не тільки здоров'я, але і знижує впевненість в собі, прищеплює страх з ранніх років. Ніколи не помічали, як маленька дитина буквально «прилипає» до екрану телевізора, особливо при показі рекламних роликів?

10. Нерухомий спосіб життя

Це найсильніший ворог сучасної молоді. Мало того, що сигарети, спиртне та енергетичні напої повільно знищують нас, нерухомий спосіб життя все це примножує на 2 або на 3. Тому, щоб не страждати після 30-40 років серцево-судинними захворюваннями та подібною нісенітницею, потрібно періодично займатися спортом, або хоча б робити щоденні тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

 

vkurse.ua


09.10.2012 1956 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

216
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1334
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2435 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3584
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2907
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2117

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

583

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

429

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1609

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1766
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

255
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

475
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

771
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4936
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

331
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

844
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10091
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

470
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

224
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

344
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

372
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

691