Топ 10 речей, які щодня вкорочують життя

 

На що необхідно звернути увагу кожному з нас.

 

1. Неправильне харчування

Вже давно всім нам відомий той факт, що калорійна їжа та їжа з малою кількістю вітамінів, але така, що містить багато консервантів і барвників, згубно впливає на здоров‘я, може призвести до ожиріння та серцево-судинних захворювань.

2. Сигарети, алкоголь і енергетичні напої

Куріння неминуче погіршує загальний стан усього організму, викликаючи хвороби легенів і серця. Алкогольні напої незалежно від міцності викликають звикання та вбивають організм повільно, але впевнено. До речі, спирт передається через материнське молоко дитині, що тягне за собою споювання ще не народженого немовляти. А про енергетики сам виробник говорить, що нічого гарного в них немає. Одна банка енергетика дорівнює 10 чашкам випитої залпом міцної кави. До того ж вони викликають звикання та при постійному їх вживанні відбуваються незмінні наслідки в організмі і людина з часом стає млявою та хворою.

3. Недосипання

Недосипання — один з найсильніших ворогів здоров’я. Організму потрібно в середньому 7 годин здорового сну, щоб повноцінно функціонувати. Постійне недосипання може привести до ожиріння, сприяти розвитку діабету або гіпертонії.

4. Будь-які види наркотиків

Будь наркотичні речовини, включаючи найбільш «безпечні» на перший погляд (травичка, таблетки), викликають звикання та руйнують організм. Крім того наркозалежна людина часто йде на злочин тільки заради отримання чергової дози. Хвороби у наркоманів одні з найстрашніших і невиліковних, які часто призводять до летального результату.

5. Депресія

Тривала депресія сильно впливає на психіку та погіршує загальний стан організму. Пропадає всяке бажання їсти, гуляти, спілкуватися з друзями. Все це залишає нехай не великий, але глибокий слід у здоров‘ї людини.

6. Ненависть і злість

Це теж люті вороги нашого з вами здоров’я. Вони поступово «псують нерви». Як показує статистика, ті, хто більшу частину свого життя провів в ненависті, агресії та злості, мають набагато більше шансів «звихнутися» під старість, у них підвищується шанс «подружитися» зі старечим маразмом.

7. Лінь

Ледачі люди не тільки ті, що лежать на дивані та дивляться телевізор, а ще й ті, що сидять цілими днями за комп‘ютером і лазять в інтернеті в пошуках чогось «цікавого». Зазвичай це «цікаве» ніяк не вплине на їх життя, якщо тільки не погіршить його. Лінь — зовсім не двигун прогресу, як нам говорять. Вона — джерело хвороб і «порожньої кишені».

8. Брехня

Брехлива людина постійно перебуває в напрузі. Їй потрібно весь час стежити за своїми словами, щоб не проговоритися там, де не потрібно. Потрібно постійно вигадувати новини, відмовки, причини і т.д. Все це в підсумку ні до чого доброго не призведе. На здоров’я це ще як впливає, особливо коли за брехню рано чи пізно вибивають всі зуби.

9. Телевізор

Телевізор — джерело не лише шкідливого випромінювання, але й шкідливої ??інформації. Часто телебачення транслює рекламу, яка ніяк не встає поруч із пропагандою здорового способу життя. Починаючи з реклами пива і сигарет, закінчуючи негативними новинами перед сном. Все це псує не тільки здоров'я, але і знижує впевненість в собі, прищеплює страх з ранніх років. Ніколи не помічали, як маленька дитина буквально «прилипає» до екрану телевізора, особливо при показі рекламних роликів?

10. Нерухомий спосіб життя

Це найсильніший ворог сучасної молоді. Мало того, що сигарети, спиртне та енергетичні напої повільно знищують нас, нерухомий спосіб життя все це примножує на 2 або на 3. Тому, щоб не страждати після 30-40 років серцево-судинними захворюваннями та подібною нісенітницею, потрібно періодично займатися спортом, або хоча б робити щоденні тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

 

vkurse.ua


09.10.2012 1679 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1094
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2460
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2081
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2125
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6432 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2412 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

287

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1112

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1137

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1350
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

231
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

557
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2018
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26464
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

518
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10421 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7959
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

502
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

364
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

515
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

589
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1536