Тонкоматеріальні впливи

Чи є у сучасної людини реально свобода вибору? Або трохи про те, як нами маніпулюють.

Стаття написана для людей, яким не подобається, коли за рахунок них живуть тонкоматеріальні паразити, і які готові піти з-під цього впливу, або використовувати його в своїх інтересах.

Розглянемо 2 аспекти взаємодії з тонкоматеріальних світом. Егрегоріальное та взаємодія з усякими бісами різного калібру, і почасти демонами.

На робітничо-селянському егрегор - це така невидима звичайним зором штука, що складається з "розумної енергії", закручена у визначений, структурований вихор, яка висить високо в небі, і взаємодіє на енергетичному рівні з людьми. Взаємодія може бути і двостороня та одностороння зі сторони людини. Егрегорів тьма тьмуща, і для того, що б взаємодіяти з одним із них, потрібно на нього настроїтися. Тобто щоб спектри частот його і людини хоч трохи перекривалися. Чим більше перекриття, тим глибше взаємодія. Треба розуміти, що егрегор - це створена істота, створена кимось. Ще треба пам'ятати, що всі основні релігійні егрегори, партійні та інші - створені не людьми, а Вищими. Як світлими, так і темними (у наш час як правило останніми).

Підозрюю, що спочатку егрегори використовувались нашими Предками, як інструмент. Але зараз, після багатовікової людської деградації, вони стали богами для людей, і борються між собою за адептів. Адже чим більше у них "батарейок", тобто "зомбі-людей", які перебувають у повній залежності від конкретного егрегора, тим ці егрегори сильніші. А люди зараз їх сприймають саме як Бога, і ті намагаються відповідати очікуванням. Проводять зцілення, "ведуть" людей по життю і так далі.

Не треба думати, що егрегоріальное вплив на людину - це однозначно погано, як зараз пишуть більшість профанаторів. Дивлячись на що налаштовуватися і як використовувати. Он народ, який співає Харі-Крішна - щасливий і в духовному плані прогресує. Хоча звичайно в цілому ця релігія має дуже багато недоліків, але якщо підходити без фанатизму - дуже благотворний вплив. Так само у всіх духовних школах є свої егрегори, які допомагають адептам прогресувати. І так далі.

Так само свої егрегори існують на підприємствах, сайтах (особливо форумах і блогах), кастах (в сенсі об'єднання людей за професією) і тому подібне. Час від часу вони виникають спонтанно, почасти їх створюють свідомо (найчастіше чернушнікі всякі, а й світлі теж).

Там існують свої ієрархії. Або більш сильні підпорядковують собі, або спочатку створюються багато егрегорів, які більш нижчі щодо інших. Так само не рідкісні випадки підпорядкування (або перепідпорядкування) "слабких" вихорів: при цьому у них змінюється структура, і відповідно вплив починає йти на адептів, змінюючи їх теж.

Це був необхідний вступ, що б хоч трохи описати предмет обговорення. Але перед переходом до обговорення впливу егрегор на життя людини, потрібно зробити ще один відступ. Інакше деякі питання залишаться все одно не ясні.

Сприйняття людини - можна представити як кристал з деякою кількістю граней. А інформацію, яку він намагається сприйняти - як такий собі промінь білого світла, який проходить крізь цей кристал. Є навіть таке образне поняття як "призма сприйняття". Всі чули, але мало хто замислювався що ж воно дійсно означає.

Так от коли білий промінь світла (що містить 100% інформації) потрапляє на межу, ребро та ін частини :-) кристала, він розпадається на складові, які не рівномірно відхиляючись проходять крізь нього. Відповідно і інформація, яку ніс промінь, спотворюється. Чим більш не рівномірне огранування кристалу - тим сильніше, а чим більше кристал симетричний і схожий на кулю (має більшу кількість граней) тим спотворень навпаки менше. Ось так само і людина. Йому щось говориш, а він сприймає лише якусь частину інформації, думаючи, що сприйняв все.

Напевно багато хто помічав, що коли спілкуєшся про одні і ті ж речі з добре знайомою людиною, і з людиною, з якою познайомився тільки що або давно не бачився, то спілкування будується дуже по різному, і часто виходить розуміння мало не з півслова, або навпаки повне не розуміння при спілкуванні начебто на одній мові. Найяскравіший приклад - при розмові з дуже віруючою людиною, практично не можливо довести будь-яку помилковість його суджень щодо його віри. Можна навести 100 доказів, задавати навідні питання і т.п. Але в певний момент його свідомість буде "зісковзувати" з теми. Людина це буде робити не навмисне, вона просто не здатниа сприйняти цю інформацію, так як "Багато речей нам незрозумілі не тому, що наші поняття слабкі, але тому, що ці речі не входять у коло наших понять. "/ Козьма Прутков /

Ну а егрегори самі по собі саме подібні до структури з "однобокою огранюванням", і люди, які з ними щільно взаємодіють починають сприймати світ схожим однобоким чином. Ось так народжуються фанатики. Люди, які просто не здатні з критикою підійти наприклад до своєї віри.

Ну і останнє, що потрібно сказати, перед тим так, "зібрати мозаїку": наш мозок - це образно кажучи, антена. Штука, яка може налаштовуватися на будь-яке джерело мислеподобного випромінювання, і приймати звідти сигнал. За різними оцінками від 80 до 100% думок протягом дня су ередньостатистичної людини не її власні. І не мають до неї ані найменшого стосунку. Ви самі можете це легко перевірити, спробувавши відстежити причину виникнення тієї чи іншої думки. Просто мозок в одному стані "ловить" одну "хвилю", в іншому - іншу. Адже вплив через думки йде на настрій, вчинки та інше. Але основна мета - налаштувати людину на певні "частоти", на яких вона буде відчувати якісь емоції, тобто випромінювати максимум енергії, за рахунок якої і буде відбуватися підживлення об'єкта, який думки навів.

Адже егрегори перекривають далеко не весь спектр людських емоцій, плюс існує все ж складність співналаштування, виникнення так би мовити "стійкого з'єднання" між ним і людиною. Але цього недоліку позбавлені інші тонкоматеріальні, вже цілком "живі" істоти - біси і демони. Харчуються вони за рахунок виплесків енергії людей під час емоцій, переважно негативних, так як самі маючи демонічну структуру, просто не витримують високочастотні енергії (позитивні емоції радості, любові та ін.) Вони для них є згубними. Дрібні біси, які в основному і "полюють" за конкретними людьми, не надто розумні, але дуже наполегливі (жити ж всім хочеться :-)). Особливо "люблять" алкоголіків та інших тих, хто опустився, а так само не проти "розвести" компанію на "випити" або обговорити що-небудь, що б від людей пішов негатив. Так само здатні обмінюватися досвідом один з одним. Тобто зустрічаються 2 одного, сидять, спілкуються. У цей же час "спілкуються" і їх "супроводжують". Люди вирішили, що сьогодні пити не будемо, а егрегори (демони) починають непомітно спрямовувати людей та коректувати розмову таким чином, що часто зустріч все-таки закінчується розпиванням спиртних напоїв.

Демонюки небезпечні ще й тим, що в наш час людям для виживання необхідно переходити на більш високу частотність. Ті, хто протягом дня випромінює більш низькі вібрації - незабаром просто не виживуть через зміни навколишнього середовища (проблема 2012 року?). Високі частоти космосу та землі їх зруйнують. Але це тема окремої великої розмови.

З вищесказаного випливає, що якщо не хочеться бути кормом для всяких тонкоматеріальних - необхідно підвищувати усвідомленість своїх дій, слів, вчинків та емоцій протягом дня. Займатися самоспостереження. Сталкінгом. Прийшла якась думка - відстежите її джерело. Визначітья - чи потрібна вона вам взагалі? Або з'явилося якесь бажання щось зробити - теж саме. За сталкінг написано багато книг, методи розжовані та обговорені на багатьох форумах, так що тут я не бачу сенсу повторювати все це. Головне - це відстеження себе. Як мінімум зрозуміти коли і як демони намагаються Вас "розвести" на енергію за рахунок негативних сплесків емоцій.

Підживлення егрегору здійснюється емоціями як позитивними так і негативними. Якщо люди при обговоренні дій влади лають її на чому світ стоїть - то підживлення цього егрегора все одно відбувається. Важлива тільки співнастройка, а не те позитивний чи негативний заряд несуть думки. Навіть якщо Ви будете посилати думки в цей егрегор про його руйнування, то він тільки спасибі скаже і ще попросить. :) Єдиний варіант не годувати паразитів - повне їх ігнорування. Як ніби їх не існує. Але тут є заковика. Наприклад якщо захочете вийти з під впливу якогось для прикладу - політичного егрегора, - просто перестати думати про нього, то спочатку Вам буде важко. Будете зустрічати купи людей, з якими колись обговорювали політику, абсолютно сторонні можуть розмовляти про це з вами, або навпаки дуже близькі люди. Загалом спроб зачепити вас назад буде зроблено дуже багато, і тим більше, чим більше енергії ви віддавали раніше туди.

Якщо егрегор релігійний - картина та ж. Вам "навколишній простір" надасть повний спектр доказів, що Ви робите не правильно, намагаючись вийти з під цього впливу (релігійного егрегора). Серйозні спроби "зачепити" людину назад зазвичай відбуваються протягом перших місяця-двох, залізно у всіх в тій чи іншій мірі. На скільки мені відомо можуть бути до півроку і навіть більше, якщо вами ДУЖЕ зацікавлені. Це звичайно найтяжчий період. Головне його пережити не здавшись. Ну а ще краще не залазити далеко в подібні структури. Співналаштувався, зробив усе, що хотів, "відключився". Це найбільш правильний підхід. Все має бути усвідомленим і підконтрольним. А не так, як у наркоманів, які говорять, що у них все під контролем, а самі загрузли "по саме не хочу".

Є ще одна річ. Так звані паразити свідомості. Якщо людський мозок зараз в середньому використовується на 1.5-3%, то тонкоматеріальне тіло ще менше. Цим і користуються деякі польові паразити. У деталі вдаватися напевно не варто, але зміст у тім, що те, що не використовується людиною - паразит вважає своїм. Напевно всі помічали, що чим старша людина, тим менше вона "гнучка" в плані розуму. Все від того, що основну частину життя більша частина його самоусвідомлення (тонкого тіла) не використовувалася, і тепер її просто немає, так як її захопили (з'їли) польові паразити. Боротьба з цим - протягом всього життя використовувати голову за призначенням, а не тільки для того, що б "у неї їсти".

Багато хто спостерігав на власні очі або, хоча б, чув, що, наприклад, людина прийшла у іншу віру, почала брати участь у якихось заходах, причому не просто так, а з ентузіазмом. Потім проходить кілька років і вона, розчарувавшись у своїх переконаннях, тікає у християнство. Або довгий час допомагає своєму духовному лідеру, а потім відвертається від нього, причому на "рівному місці". Причин, звичайно, може бути багато. Але мабуть один з найчастіших з них - "допомога" з боку вищих. Егрегор. Саме причин, а не відкритих методів впливу. Тобто егрегор починаєвибудовувати послідовну серію ситуацій по впливу на конкретну людину. Навколишнім це може бути непомітно, але дана людина раз за разом буде переконуватися в тому, що щось в житті він робить неправильно. Зазвичай "займаються" людьми, які є досить ключовими у структурах, і які багато роблять для них. Для "огорожі" себе від цих впливів є 2 варіанти: ставати фанатиком, постійно читати всякі звернення, і якщо щось не так, то сприймати це "не так" як незрозуміле, але заслужене покарання. Або збільшувати усвідомленість: виникає якась ситуація, треба відразу розбиратися що звідки "взялося", і чому це так, а не інакше. Другий спосіб, природно, кращий. Так як, якщо розбиратися з усіма випадками, "не ведясь" на провокації, то вас скоро залишать у спокої. Як мінімум тому, що результати жодного разу не адекватні витраченій енергії.

Найчастіше налаштування на егрегори відбувається через заставки. Дарма, чи що, у кожного випуску новин такі довгі ролики початку? Якщо прибрати одну зі складових (або відеоряд або аудіо), особливо ту, до якої у людини більше "схильність": відео для візуала, аудіо для аудіала, - і ефект помітно слабшає, аж до повної відсутності. А так - подивився заставку новин, налаштувався на те як у світі все погано, і починаєш сидіти, "зливати" енергію саме туди, куди задумано, а не бісу, який випадково поряд пролітав.

                                                                               Джерело: Мидгард-инфо.


08.10.2010 7055 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

240
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1392 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2063
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2080 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7444
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15181 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

220

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

971

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1039

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1826
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

226
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

604
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

849
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3085
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

849
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1905
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

938
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35088 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

433
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

577
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

903
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

804