Тонкоматеріальні впливи

Чи є у сучасної людини реально свобода вибору? Або трохи про те, як нами маніпулюють.

Стаття написана для людей, яким не подобається, коли за рахунок них живуть тонкоматеріальні паразити, і які готові піти з-під цього впливу, або використовувати його в своїх інтересах.

Розглянемо 2 аспекти взаємодії з тонкоматеріальних світом. Егрегоріальное та взаємодія з усякими бісами різного калібру, і почасти демонами.

На робітничо-селянському егрегор - це така невидима звичайним зором штука, що складається з "розумної енергії", закручена у визначений, структурований вихор, яка висить високо в небі, і взаємодіє на енергетичному рівні з людьми. Взаємодія може бути і двостороня та одностороння зі сторони людини. Егрегорів тьма тьмуща, і для того, що б взаємодіяти з одним із них, потрібно на нього настроїтися. Тобто щоб спектри частот його і людини хоч трохи перекривалися. Чим більше перекриття, тим глибше взаємодія. Треба розуміти, що егрегор - це створена істота, створена кимось. Ще треба пам'ятати, що всі основні релігійні егрегори, партійні та інші - створені не людьми, а Вищими. Як світлими, так і темними (у наш час як правило останніми).

Підозрюю, що спочатку егрегори використовувались нашими Предками, як інструмент. Але зараз, після багатовікової людської деградації, вони стали богами для людей, і борються між собою за адептів. Адже чим більше у них "батарейок", тобто "зомбі-людей", які перебувають у повній залежності від конкретного егрегора, тим ці егрегори сильніші. А люди зараз їх сприймають саме як Бога, і ті намагаються відповідати очікуванням. Проводять зцілення, "ведуть" людей по життю і так далі.

Не треба думати, що егрегоріальное вплив на людину - це однозначно погано, як зараз пишуть більшість профанаторів. Дивлячись на що налаштовуватися і як використовувати. Он народ, який співає Харі-Крішна - щасливий і в духовному плані прогресує. Хоча звичайно в цілому ця релігія має дуже багато недоліків, але якщо підходити без фанатизму - дуже благотворний вплив. Так само у всіх духовних школах є свої егрегори, які допомагають адептам прогресувати. І так далі.

Так само свої егрегори існують на підприємствах, сайтах (особливо форумах і блогах), кастах (в сенсі об'єднання людей за професією) і тому подібне. Час від часу вони виникають спонтанно, почасти їх створюють свідомо (найчастіше чернушнікі всякі, а й світлі теж).

Там існують свої ієрархії. Або більш сильні підпорядковують собі, або спочатку створюються багато егрегорів, які більш нижчі щодо інших. Так само не рідкісні випадки підпорядкування (або перепідпорядкування) "слабких" вихорів: при цьому у них змінюється структура, і відповідно вплив починає йти на адептів, змінюючи їх теж.

Це був необхідний вступ, що б хоч трохи описати предмет обговорення. Але перед переходом до обговорення впливу егрегор на життя людини, потрібно зробити ще один відступ. Інакше деякі питання залишаться все одно не ясні.

Сприйняття людини - можна представити як кристал з деякою кількістю граней. А інформацію, яку він намагається сприйняти - як такий собі промінь білого світла, який проходить крізь цей кристал. Є навіть таке образне поняття як "призма сприйняття". Всі чули, але мало хто замислювався що ж воно дійсно означає.

Так от коли білий промінь світла (що містить 100% інформації) потрапляє на межу, ребро та ін частини :-) кристала, він розпадається на складові, які не рівномірно відхиляючись проходять крізь нього. Відповідно і інформація, яку ніс промінь, спотворюється. Чим більш не рівномірне огранування кристалу - тим сильніше, а чим більше кристал симетричний і схожий на кулю (має більшу кількість граней) тим спотворень навпаки менше. Ось так само і людина. Йому щось говориш, а він сприймає лише якусь частину інформації, думаючи, що сприйняв все.

Напевно багато хто помічав, що коли спілкуєшся про одні і ті ж речі з добре знайомою людиною, і з людиною, з якою познайомився тільки що або давно не бачився, то спілкування будується дуже по різному, і часто виходить розуміння мало не з півслова, або навпаки повне не розуміння при спілкуванні начебто на одній мові. Найяскравіший приклад - при розмові з дуже віруючою людиною, практично не можливо довести будь-яку помилковість його суджень щодо його віри. Можна навести 100 доказів, задавати навідні питання і т.п. Але в певний момент його свідомість буде "зісковзувати" з теми. Людина це буде робити не навмисне, вона просто не здатниа сприйняти цю інформацію, так як "Багато речей нам незрозумілі не тому, що наші поняття слабкі, але тому, що ці речі не входять у коло наших понять. "/ Козьма Прутков /

Ну а егрегори самі по собі саме подібні до структури з "однобокою огранюванням", і люди, які з ними щільно взаємодіють починають сприймати світ схожим однобоким чином. Ось так народжуються фанатики. Люди, які просто не здатні з критикою підійти наприклад до своєї віри.

Ну і останнє, що потрібно сказати, перед тим так, "зібрати мозаїку": наш мозок - це образно кажучи, антена. Штука, яка може налаштовуватися на будь-яке джерело мислеподобного випромінювання, і приймати звідти сигнал. За різними оцінками від 80 до 100% думок протягом дня су ередньостатистичної людини не її власні. І не мають до неї ані найменшого стосунку. Ви самі можете це легко перевірити, спробувавши відстежити причину виникнення тієї чи іншої думки. Просто мозок в одному стані "ловить" одну "хвилю", в іншому - іншу. Адже вплив через думки йде на настрій, вчинки та інше. Але основна мета - налаштувати людину на певні "частоти", на яких вона буде відчувати якісь емоції, тобто випромінювати максимум енергії, за рахунок якої і буде відбуватися підживлення об'єкта, який думки навів.

Адже егрегори перекривають далеко не весь спектр людських емоцій, плюс існує все ж складність співналаштування, виникнення так би мовити "стійкого з'єднання" між ним і людиною. Але цього недоліку позбавлені інші тонкоматеріальні, вже цілком "живі" істоти - біси і демони. Харчуються вони за рахунок виплесків енергії людей під час емоцій, переважно негативних, так як самі маючи демонічну структуру, просто не витримують високочастотні енергії (позитивні емоції радості, любові та ін.) Вони для них є згубними. Дрібні біси, які в основному і "полюють" за конкретними людьми, не надто розумні, але дуже наполегливі (жити ж всім хочеться :-)). Особливо "люблять" алкоголіків та інших тих, хто опустився, а так само не проти "розвести" компанію на "випити" або обговорити що-небудь, що б від людей пішов негатив. Так само здатні обмінюватися досвідом один з одним. Тобто зустрічаються 2 одного, сидять, спілкуються. У цей же час "спілкуються" і їх "супроводжують". Люди вирішили, що сьогодні пити не будемо, а егрегори (демони) починають непомітно спрямовувати людей та коректувати розмову таким чином, що часто зустріч все-таки закінчується розпиванням спиртних напоїв.

Демонюки небезпечні ще й тим, що в наш час людям для виживання необхідно переходити на більш високу частотність. Ті, хто протягом дня випромінює більш низькі вібрації - незабаром просто не виживуть через зміни навколишнього середовища (проблема 2012 року?). Високі частоти космосу та землі їх зруйнують. Але це тема окремої великої розмови.

З вищесказаного випливає, що якщо не хочеться бути кормом для всяких тонкоматеріальних - необхідно підвищувати усвідомленість своїх дій, слів, вчинків та емоцій протягом дня. Займатися самоспостереження. Сталкінгом. Прийшла якась думка - відстежите її джерело. Визначітья - чи потрібна вона вам взагалі? Або з'явилося якесь бажання щось зробити - теж саме. За сталкінг написано багато книг, методи розжовані та обговорені на багатьох форумах, так що тут я не бачу сенсу повторювати все це. Головне - це відстеження себе. Як мінімум зрозуміти коли і як демони намагаються Вас "розвести" на енергію за рахунок негативних сплесків емоцій.

Підживлення егрегору здійснюється емоціями як позитивними так і негативними. Якщо люди при обговоренні дій влади лають її на чому світ стоїть - то підживлення цього егрегора все одно відбувається. Важлива тільки співнастройка, а не те позитивний чи негативний заряд несуть думки. Навіть якщо Ви будете посилати думки в цей егрегор про його руйнування, то він тільки спасибі скаже і ще попросить. :) Єдиний варіант не годувати паразитів - повне їх ігнорування. Як ніби їх не існує. Але тут є заковика. Наприклад якщо захочете вийти з під впливу якогось для прикладу - політичного егрегора, - просто перестати думати про нього, то спочатку Вам буде важко. Будете зустрічати купи людей, з якими колись обговорювали політику, абсолютно сторонні можуть розмовляти про це з вами, або навпаки дуже близькі люди. Загалом спроб зачепити вас назад буде зроблено дуже багато, і тим більше, чим більше енергії ви віддавали раніше туди.

Якщо егрегор релігійний - картина та ж. Вам "навколишній простір" надасть повний спектр доказів, що Ви робите не правильно, намагаючись вийти з під цього впливу (релігійного егрегора). Серйозні спроби "зачепити" людину назад зазвичай відбуваються протягом перших місяця-двох, залізно у всіх в тій чи іншій мірі. На скільки мені відомо можуть бути до півроку і навіть більше, якщо вами ДУЖЕ зацікавлені. Це звичайно найтяжчий період. Головне його пережити не здавшись. Ну а ще краще не залазити далеко в подібні структури. Співналаштувався, зробив усе, що хотів, "відключився". Це найбільш правильний підхід. Все має бути усвідомленим і підконтрольним. А не так, як у наркоманів, які говорять, що у них все під контролем, а самі загрузли "по саме не хочу".

Є ще одна річ. Так звані паразити свідомості. Якщо людський мозок зараз в середньому використовується на 1.5-3%, то тонкоматеріальне тіло ще менше. Цим і користуються деякі польові паразити. У деталі вдаватися напевно не варто, але зміст у тім, що те, що не використовується людиною - паразит вважає своїм. Напевно всі помічали, що чим старша людина, тим менше вона "гнучка" в плані розуму. Все від того, що основну частину життя більша частина його самоусвідомлення (тонкого тіла) не використовувалася, і тепер її просто немає, так як її захопили (з'їли) польові паразити. Боротьба з цим - протягом всього життя використовувати голову за призначенням, а не тільки для того, що б "у неї їсти".

Багато хто спостерігав на власні очі або, хоча б, чув, що, наприклад, людина прийшла у іншу віру, почала брати участь у якихось заходах, причому не просто так, а з ентузіазмом. Потім проходить кілька років і вона, розчарувавшись у своїх переконаннях, тікає у християнство. Або довгий час допомагає своєму духовному лідеру, а потім відвертається від нього, причому на "рівному місці". Причин, звичайно, може бути багато. Але мабуть один з найчастіших з них - "допомога" з боку вищих. Егрегор. Саме причин, а не відкритих методів впливу. Тобто егрегор починаєвибудовувати послідовну серію ситуацій по впливу на конкретну людину. Навколишнім це може бути непомітно, але дана людина раз за разом буде переконуватися в тому, що щось в житті він робить неправильно. Зазвичай "займаються" людьми, які є досить ключовими у структурах, і які багато роблять для них. Для "огорожі" себе від цих впливів є 2 варіанти: ставати фанатиком, постійно читати всякі звернення, і якщо щось не так, то сприймати це "не так" як незрозуміле, але заслужене покарання. Або збільшувати усвідомленість: виникає якась ситуація, треба відразу розбиратися що звідки "взялося", і чому це так, а не інакше. Другий спосіб, природно, кращий. Так як, якщо розбиратися з усіма випадками, "не ведясь" на провокації, то вас скоро залишать у спокої. Як мінімум тому, що результати жодного разу не адекватні витраченій енергії.

Найчастіше налаштування на егрегори відбувається через заставки. Дарма, чи що, у кожного випуску новин такі довгі ролики початку? Якщо прибрати одну зі складових (або відеоряд або аудіо), особливо ту, до якої у людини більше "схильність": відео для візуала, аудіо для аудіала, - і ефект помітно слабшає, аж до повної відсутності. А так - подивився заставку новин, налаштувався на те як у світі все погано, і починаєш сидіти, "зливати" енергію саме туди, куди задумано, а не бісу, який випадково поряд пролітав.

                                                                               Джерело: Мидгард-инфо.


08.10.2010 4367 0
Коментарі (0)

30.11.2022
Тетяна Дармограй

Журналістка Фіртки поспілкувалась з коучем та психологинею Наталією Сігурйонссон про те, як рідні військовослужбовців можуть подбати про свій психологічний стан, як пояснити дитині, чому вона тривалий час не бачить рідних та як підтримати захисника чи захисницю, які боронять Україну на фронті.

148
26.11.2022
Тіна Любчик

Цьогоріч в рамках проєкту «Прикарпаття – регіон для релокації», який розпочався в Івано-Франківській області, організували серію круглих столів, тобто зустрічей, де підприємці релокованого бізнесу мали можливість познайомитися з підприємцями Прикарпаття.

970 1
19.11.2022
Уляна Мокринчук

Як харчуватись під час війни, аби не нашкодити своєму здоров’ю, а також, як підготувати свій організм до зимового періоду та запобігати вірусним захворювання Фіртка поцікавилась у лікарки-терапевта, дієтологині Тетяни Чевалюк.  

1015
18.11.2022

Фіртка поспілкувалася з Олегом Доскачем, директором з розвитку девелоперської компанії про те, чим «живе» ринок первинного житлового будівництва на заході України та Івано-Франківська, зокрема? З якими викликами стикнулася компанія і як їх вирішила? Як ефективно вести управління під час війни, економічної кризи та шаленої конкуренції?

1177
14.11.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка підготувала актуальну інформацію про пошуки зниклих безвісти в Україні та що не варто робити, щоб не нашкодити зниклому.

1453
10.11.2022
Тіна Любчик

Своєю історією поділився Василь Джердж, військовий, який служив у 75 батальйоні територіальної оборони, при цьому маючи громадянство росії та тимчасове посвідчення громадянина України.

2562 7

Останні свої публічні виступи Урсула фон дер Ляєн символічно проводить в синьо-жовтому вбранні, або в сорочках з українською вишивкою. Її виступи в підтримку України викликають дуже хвилюючі емоції. Хотілося б ще раз їх пригадати...

1081

Останнім часом з наближенням зими в українському суспільстві серед християн східного обряду підіймається «календарне питання», а саме - дата святкування Різдва Христового: традиційно (за юліанським календарем) – 7 січня, чи за григоріанським календарем – 25 грудня.

2035

Скільки вивісок на храмах не міняй, чи не проводь псевдосиноди для замилювання очей, все одно, зайшовши до храму і почувши, якою мовою моляться духовенство і віряни, починаєш розуміти, в якій церкві дійсно знаходишся і якому народу Церква належить.

1473

Зовсім скоро вітрини крамничок потроху будуть прикрашати стиглими гарбузами із зловісною усмішкою, де-не-де з’являться відьомські капелюшки з мітлами, і таким чином нам нагадають про прихід абсолютно чужого нашій культурі і народу свята - Гелловін.

2555
25.11.2022

Раціональне харчування – це харчування, що забезпечує зростання, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє поліпшенню його здоров’я і профілактиці захворювань.  

313
23.11.2022

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19 та гострих респіраторних захворювань та  грипу Фіртка дізнавалась у лікарки-терапевта, дієтологині Тетяни Чевалюк.  

480
18.11.2022

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

744
28.11.2022

У результаті огляду комплексу приміщень правоохоронці виявили проросійську та антиукраїнську агітаційну літературу, у якій заперечується існування українського народу і мови та право України на державність.

205
20.11.2022

Сьогодні в Україні триває чимало дискусії з приводу, коли святкувати Різдво. Чимало громадян хотіли б перенести святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня, щоб відзначати свято за григоріанським календарем – разом з усім християнським світом.  

5687
14.11.2022

Парафія села Криворівня Івано-Франківської області вирішила перенести святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня, щоб відзначати свято за григоріанським календарем – разом з усім християнським світом.  

1078
06.11.2022

Найвищий рівень довіри до Церкви в західному регіоні (86%), у центральному регіоні їй довіряють 72%.    

1227
14.11.2022

Історія сюжету заснована на реальних подіях. Захід присвячений 80-річчю створення УПА.  

807
27.11.2022

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що поразка Росії у війні проти України матиме позитивні наслідки для всього світу.  

273
19.11.2022

Білий дім заявив, що тільки президент України Володимир Зеленський може прийняти рішення про початок мирних переговорів з Росією, відкинувши думку про те, що США тиснуть на Київ для переговорів.

681
14.11.2022

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяви Росії, яка "не сприймає попередніх умов щодо України.  

805
06.11.2022

Адміністрація президента США Джо Байдена приватно закликає українську владу заявити про свою готовність вести переговори з Росією.  

1119