"Тепловик" - "Арсенал-Київщина": анонс матчу

 

/data/blog/119724/5120c084808e5e636d7118a1fd81d972.jpg

 

Друге коло чемпіонату України серед команд другої ліги МФК "Тепловик" відкриває домашнім поєдинком проти білоцерківського "Арсенал-Київщина".

 

На старті сезону, коли ще не всім був зрозумілим розклад сил в другій лізі, несформований і позбавлений усіх найдосвідченіших гравців «Арсенал-Київщина» потрапив під гарячу руку «Тепловику».

 

З рахунком 6:0 виграли прикарпатці у Білій Церкві. 2 голи й 1 асист в активі Худоб’яка, 2 голи у Приймака, 1 гол і 3 асисти у Боришкевича, ще один м’яч забив Оринчак.

 

Утім, з того часу багато що змінилося – «Арсенал-Київщина» стабілізувався, його молоді гравці встигли піднести кілька сенсацій зі знаком «+», прийшли нові тренери – молоді Ущаповський та Акимов.

 

Тож нині білоцерківці спробують довести, що у них в команді багато змінилося. Тим більше, вони відпочивали трішки більше за інших, адже за календарем пропускали 17 тур.

 

А ось «Тепловику» просто потрібні очки. Команда в минулому турі вела в матчі з «Інгульцем-2», але замість перемоги задовільнилася нічиєю. Тож зараз опинилася аж на 12-му місці – лише на два вище за білоцерківців.

 

9 листопада 2016 рік. 14:00. м.Івано-Франківськ. Стадіон «Рух»

«Тепловик» (Івано-Франківськ) - «Арсенал-Київщина» (Біла Церква)

Арбітр – Олександр Кальонов (Львів)

У першому колі – 6:0 

Дискваліфіковані: немає – немає

 

ПРОФАЙЛ

Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Рік заснування – 2006 рік.
Стадіон: Трудові Резерви - 13 500 місць.
Президент: Синьоокий Олександр Вікторович
Головний тренер: Андрій Ущаповський
Технічний партнер: Gera (український виробник спортивного одягу)

 

До 2013-го року білоцерківчани виступали під назвою «Арсенал». Міський футбольний клуб у місті на Київщині був створений у 2006 році та представляв Білоцерківську меблеву фабрику. У прем'єрному для себе 2005 році колектив заявився на першість столичної області серед КФК і зразу здобув перше місце. Наступний 2006 рік став роком дебюту «червоно-білих» у якості професійного футбольного клубу другої української ліги. Лише два сезони знадобилося «канонірам», аби вийти до першої ліги. У сезоні 2008/09 років білоцерківчани посіли другу сходинку групи «А». А в перехідному поєдинку за право виступати у першому дивізіоні, підопічні Ігоря Артимовича, котрий очолив білоцерківцівнаприкінці першого кола, з мінімальним рахунком 1:0 обіграли ФК «Полтава». Гол до свого активу записав тодішній лідер «канонірів» Костянтин Деревльов.

 

У дебютному для себе сезоні в першій лізібілоцерківчани посіли високу девяту сходинку із 18-ти команд. Роком пізніше, у сезоні 2010/11 років «каноніри» знову фінішували в середині турнірної таблиці.

 

Та вже наступної першості (2011/12) «каноніри» посіли четверте місце, що до сьогодні є найкращим результатом виступів команди на професійному рівні. Напередодні старту сезону 2012/13 років білоцерківські вболівальники плекали надію що їхні улюбленці покращать показники попередньої першості, і, взагалі вийдуть до елітного дивізіону… Проте вийшло все з точністю до навпаки. Після низки програних матчів Ігор Артимович звільнився з посади головного тренера. За деякий час після звільнення наставника, від фінансування колективу відмовляється засновник «Арсеналу» Юрій Горобець.

 

Незабаром багато хто з лідерів «канонірів» у пошуках кращого, залишили розташування білоцерківської команди. Клуб взагалі міг припинити своє існування, однак на допомогу, підключивши до фінансування бізнесменів столичної області, прийшла Київська обласна федерація футболу. Під час зимового міжсезоння у «канонірів» з'являється новий головний тренер. Ним став Олег Лутков. Здавалося б, справи у команді повинні покращитися, але відсутність належного фінансування давалася взнаки. Як наслідок Олег Лутков, а з ним і чимала група провідних футболістів залишає «Арсенал» і обов'язки «коуча» приймає на себе Євген Фещенко, що входив до тренерського штабу Олега Луткова. На фоні безгрошів'я «Арсенал» програє ледь не всі матчі другого кола і, зайнявши останній рядок турнірної таблиці вилітає до другої ліги.

 

На допомогу «Арсеналу» у той важкий час прийшов Олександр Синьоокий, який до цього опікувався аматорським колективом ФК «Володарка». Спільними зусиллями Олександра Вікторовича (в команді якого працюють колишній головний тренер Національної жіночої збірної з футболу Микола Литвин та екс-гравець «Кривбасу», «Зірки», «Десни», тренер воротарів Ігор Хіманич) та Київської обласної Федерації футболу клуб не лише вдалося зберегти, але й залишити у Білій Церкві. У порівнянні з попереднім сезоном відбулися суттєві зміни. По-перше нову першість команда розпочала з дещо видозміненою назвою. Через те що одним із засновників клубу виступила Київська обласна Федерація футболу, до назви клубу «Арсенал» було додано назву регіону, в якому вона виступає. Таким чином на футбольній мапі України з'явився ПФК «Арсенал-Київщина».

 

Після повернення до другої ліги «Арсенал-Київщина» проводить четвертий сезон. Найкращий результат – 9-те місце у сезоні 2014-15 років.

 

У минулому сезоні команда вирішила скористатися послугами вітчизняного виробника форми та виступає у екіпіруванні української фірми TM Gera (м.Дубно, Рівненська область).

 

Свої домашні матчі білоцерківчани проводять на місцевому стадіоні "Трудові резерви", який вміщує 13500 глядачів та розміщений в історичній місцевості Білої Церкви так званій Грузії — районі, який мав багато єврейських землянок схожих на грузинські будиночки. На місці самого стадіону було єврейське кладовище.


09.11.2016 564 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1287
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

564
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

916
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1982
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3493
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2387 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

743

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

644

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

623

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

645
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10279
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1125
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5193
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

931
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2735
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1130
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

324
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

649
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

560
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

612
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

965 2