
Друге коло чемпіонату України серед команд другої ліги МФК "Тепловик" відкриває домашнім поєдинком проти білоцерківського "Арсенал-Київщина".
На старті сезону, коли ще не всім був зрозумілим розклад сил в другій лізі, несформований і позбавлений усіх найдосвідченіших гравців «Арсенал-Київщина» потрапив під гарячу руку «Тепловику».
З рахунком 6:0 виграли прикарпатці у Білій Церкві. 2 голи й 1 асист в активі Худоб’яка, 2 голи у Приймака, 1 гол і 3 асисти у Боришкевича, ще один м’яч забив Оринчак.
Утім, з того часу багато що змінилося – «Арсенал-Київщина» стабілізувався, його молоді гравці встигли піднести кілька сенсацій зі знаком «+», прийшли нові тренери – молоді Ущаповський та Акимов.
Тож нині білоцерківці спробують довести, що у них в команді багато змінилося. Тим більше, вони відпочивали трішки більше за інших, адже за календарем пропускали 17 тур.
А ось «Тепловику» просто потрібні очки. Команда в минулому турі вела в матчі з «Інгульцем-2», але замість перемоги задовільнилася нічиєю. Тож зараз опинилася аж на 12-му місці – лише на два вище за білоцерківців.
9 листопада 2016 рік. 14:00. м.Івано-Франківськ. Стадіон «Рух»
«Тепловик» (Івано-Франківськ) - «Арсенал-Київщина» (Біла Церква)
Арбітр – Олександр Кальонов (Львів)
У першому колі – 6:0
Дискваліфіковані: немає – немає
ПРОФАЙЛ
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Рік заснування – 2006 рік.
Стадіон: Трудові Резерви - 13 500 місць.
Президент: Синьоокий Олександр Вікторович
Головний тренер: Андрій Ущаповський
Технічний партнер: Gera (український виробник спортивного одягу)
До 2013-го року білоцерківчани виступали під назвою «Арсенал». Міський футбольний клуб у місті на Київщині був створений у 2006 році та представляв Білоцерківську меблеву фабрику. У прем'єрному для себе 2005 році колектив заявився на першість столичної області серед КФК і зразу здобув перше місце. Наступний 2006 рік став роком дебюту «червоно-білих» у якості професійного футбольного клубу другої української ліги. Лише два сезони знадобилося «канонірам», аби вийти до першої ліги. У сезоні 2008/09 років білоцерківчани посіли другу сходинку групи «А». А в перехідному поєдинку за право виступати у першому дивізіоні, підопічні Ігоря Артимовича, котрий очолив білоцерківцівнаприкінці першого кола, з мінімальним рахунком 1:0 обіграли ФК «Полтава». Гол до свого активу записав тодішній лідер «канонірів» Костянтин Деревльов.
У дебютному для себе сезоні в першій лізібілоцерківчани посіли високу девяту сходинку із 18-ти команд. Роком пізніше, у сезоні 2010/11 років «каноніри» знову фінішували в середині турнірної таблиці.
Та вже наступної першості (2011/12) «каноніри» посіли четверте місце, що до сьогодні є найкращим результатом виступів команди на професійному рівні. Напередодні старту сезону 2012/13 років білоцерківські вболівальники плекали надію що їхні улюбленці покращать показники попередньої першості, і, взагалі вийдуть до елітного дивізіону… Проте вийшло все з точністю до навпаки. Після низки програних матчів Ігор Артимович звільнився з посади головного тренера. За деякий час після звільнення наставника, від фінансування колективу відмовляється засновник «Арсеналу» Юрій Горобець.
Незабаром багато хто з лідерів «канонірів» у пошуках кращого, залишили розташування білоцерківської команди. Клуб взагалі міг припинити своє існування, однак на допомогу, підключивши до фінансування бізнесменів столичної області, прийшла Київська обласна федерація футболу. Під час зимового міжсезоння у «канонірів» з'являється новий головний тренер. Ним став Олег Лутков. Здавалося б, справи у команді повинні покращитися, але відсутність належного фінансування давалася взнаки. Як наслідок Олег Лутков, а з ним і чимала група провідних футболістів залишає «Арсенал» і обов'язки «коуча» приймає на себе Євген Фещенко, що входив до тренерського штабу Олега Луткова. На фоні безгрошів'я «Арсенал» програє ледь не всі матчі другого кола і, зайнявши останній рядок турнірної таблиці вилітає до другої ліги.
На допомогу «Арсеналу» у той важкий час прийшов Олександр Синьоокий, який до цього опікувався аматорським колективом ФК «Володарка». Спільними зусиллями Олександра Вікторовича (в команді якого працюють колишній головний тренер Національної жіночої збірної з футболу Микола Литвин та екс-гравець «Кривбасу», «Зірки», «Десни», тренер воротарів Ігор Хіманич) та Київської обласної Федерації футболу клуб не лише вдалося зберегти, але й залишити у Білій Церкві. У порівнянні з попереднім сезоном відбулися суттєві зміни. По-перше нову першість команда розпочала з дещо видозміненою назвою. Через те що одним із засновників клубу виступила Київська обласна Федерація футболу, до назви клубу «Арсенал» було додано назву регіону, в якому вона виступає. Таким чином на футбольній мапі України з'явився ПФК «Арсенал-Київщина».
Після повернення до другої ліги «Арсенал-Київщина» проводить четвертий сезон. Найкращий результат – 9-те місце у сезоні 2014-15 років.
У минулому сезоні команда вирішила скористатися послугами вітчизняного виробника форми та виступає у екіпіруванні української фірми TM Gera (м.Дубно, Рівненська область).
Свої домашні матчі білоцерківчани проводять на місцевому стадіоні "Трудові резерви", який вміщує 13500 глядачів та розміщений в історичній місцевості Білої Церкви так званій Грузії — районі, який мав багато єврейських землянок схожих на грузинські будиночки. На місці самого стадіону було єврейське кладовище.