Теплообмінник Energomash - комплексний підхід до збільшення ефективності процесу теплообміну

Теплообмінне устаткування має широке застосування в галузях нафтогазової та хімічної промисловості для забезпечення технологічних операцій з утриманням встановленої робочої температури.

Компанія Energomash є виробником та реалізує поставки теплообмінних пристроїв різних видів прямо до місця експлуатації, що дозволяє комплектувати об'єкт Замовника відповідним до умов експлуатації обладнанням.

Потреба в застосуванні промислового теплообмінного устаткування визначається вимогами технологічних процесів на виробництві. Багато параметрів цих процесів, таких як швидкість протікання, активація хімічних реакцій та інше, залежать від температурного режиму роботи. Деякі процеси повинні відбуватися при високих температурах, інші, навпаки, при низьких. Якщо внаслідок теплообмінних процесів утворюється тепло, його необхідно утилізувати з виокремленням технологічної та економічної вигоди.

Типи і класифікація теплообмінних апаратів

Різновиди теплообмінних апаратів можуть бути відмінними в залежності від їх призначення, технологічних вимог процесу, властивостей робочого середовища, тиску, температури та можливостей регулювання.

Вироби Energomash відрізняються різноманіттям класифікації за такими ознаками:

  • Конструктивне виконання - апарати із трубами, теплообмінні пристрої із листового матеріалу, апарати із неметалевих матеріалів.
  • Принцип дії - рекуперативні (робоча рідина і теплоносій контактують через стінку) та регенеративні (розділювальна стінка є також джерелом тепла).
  • Призначення - теплообмінники, підігрівачі, випарювачі, конденсатори, деаератори, економайзери тощо.
  • Напрямок руху теплоносіїв - прямоточні, протиточні, перехресного тока тощо.
  • Спосіб передачі тепла - поверхневі (через робочу поверхню), змішувальні (шляхом змішування робочого продукту та теплоносія).
  • Просторова орієнтація - вертикальні, горизонтальні.
  • Тип робочих середовищ - рідкісні/рідкісні (водоводяні), парорідкісні та газорідкісні.

Принцип дії теплообмінного ємнісного обладнання

Принцип дії теплообмінного обладнання полягає у взаємодії між теплоносієм та робочим продуктом. В якості теплоносія можуть виступати вода, насичений пар, масло, гарячий газ або повітря. При виборі теплоносія враховуються температурні обмеження та максимальний тиск у системі. Рідкі теплоносії та пар мають максимальну температуру нагріву +150-160°С та тиск до 0,7 МПа. При використанні масла температура може досягати 200°С. Максимальне нагрівання (300-1000°С) досягається за допомогою гарячих газів або повітря.

Відповідно до типу теплоносія та конструкції теплообмінної ємності, теплоносій може циркулювати через труби та міжтрубне простір, пластини, між стінками основного та зовнішнього судна, через решітки тощо.

Для вибору оптимального теплообмінного апарату з дотриманням вимог до його гідравлічного опору, а також матеріалу та конструкції, проводяться теплові розрахунки для отримання максимального КПД при мінімальних теплоенергетичних витратах та підвищення ефективності теплопередачі

Теплообмінна ємнісна продукція від Energomash відзначається високою адаптивністю та різноманітністю, що робить її оптимальним вибором для різних технологічних потреб у галузі енергетики та хімії.

Реклама


16.01.2024 318
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

272
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1685
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1017
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1393 7
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2704
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2056

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

410

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

502

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1425

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1402
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

265
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18169
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1126
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3476
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

840
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10594
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6344
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

1001
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

271
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

496
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3096
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

814