Теплиця з полікарбонату – вигідний вибір для вирощування здорових овочів та фруктів вдома протягом року

Вирощування рослин в теплицях дозволяє отримувати врожай цілий рік, при умові дотримання необхідних умов їхньої життєдіяльності. Для виготовлення теплиць використовують різноманітний матеріал (плівку, скло), але останнім часом популярність набув полікарбонат. Купити теплицю з полікарбонату зараз, означає надійно захистити рослинність від несприятливих зовнішніх умов (вітру, перепадів температур, опадів).

Особливості полікарбонатних теплиць

Теплиці із полікарбонату чудово пристосовані до вирощування різних видів овочів та фруктів. Їх використовують як приватні особи, так і підприємці в промисловому виробництві. Виготовляють такі теплиці зі стільникового полікарбонату. Даний матеріал чудово теплоізолює внутрішній простір, а повітряні камери дозволять окремо вирощувати різні рослини.

Однією з головних характеристик полікарбонату є висока світлопроникність. Завдяки їй розсада отримує освітлення таке ж, як при звичних умовах. До того ж, полікарбонат затримує шкідливе ультрафіолетове випромінювання, тому рослини залишаються захищеними від негативного впливу променів. Захист забезпечується ультрафіолетовим стабілізатором, присутнім у складі матеріалу. До переваг полікарбонатних теплиць також зараховують:

  • легкість матеріалу в порівнянні зі склом (у 6 разів);

  • вогнестійкість;

  • екологічність до навколишнього середовища;

  • здатність до холодного згинання;

  • довготривалість експлуатації;

  • легкість в установці;

  • міцність.

Унікальні властивості полікарбонату зумовлюють його популярність при виготовленні не тільки теплиць, а й навісів, зимових садів та інших конструкцій з прозорими елементами. Будівлі з полікарбонату зберігають свої властивості протягом тривалого часу, конструкція здатна вистояти до 30 років.

Різноманіття теплиць з полікарбонату

Існує багато теплиць з використанням полікарбонату, що відрізняються між собою за формою і типом конструкції. Арочні (односхилі) полікарбонатні теплиці володіють заокругленим дахом. Вони доволі міцні та стійкі, опади легко стікають із даху круглої форми. Двосхилі, чи шатрові конструкції найбільш поширені. В них легко вирощувати різноманітні фрукти, овочі, квіти.

При будівництві теплиць із полікарбонату використовують декілька конструкцій. Найчастіше будують самостійні будівлі окремо від житлового будинку чи на спільній з ним території. Розмір теплиці залежить від запланованої кількості вирощуваної флори. Інколи, коли обсяг земельної ділянки невеликий, будують пристінну теплицю суміщену з усім будинком чи лише з однією стіною. Так витрачається менше площі та пристінна конструкція більш захищена від холоду й вітру. Готова теплиця з полікарбонату розміщена у вільному продажу для всіх охочих на безлічі спеціалізованих сайтах.

Партнерський матеріал


11.03.2023 947
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

1330
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

419
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14335 20
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1659
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

938
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6296

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

705

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1528

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1333

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1218
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

573
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

723
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1634
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

653
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

942
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5988
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13953
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

324
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

618
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

545
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

860 2