Тарас Рудавець: Футбол - це сенс мого життя

 

/data/blog/69077/89260fb5de5d06dd78f87e212e8291b4.jpg

 

"Ураганівський" фан-клуб "Ура-Фан" продовжує знайомити усіх шанувальників івано-франківської команди з особистим життям їхніх улюбленців. Сьогодні у рубриці "Життя поза грою" - Тарас Рудавець.

 

- Те, що в твоєму житті буде футбол, було зрозуміло із самого дитинства?
Футбол люблю і живу ним, відколи себе пам'ятаю. В дитинстві цілими днями, зранку до вечора, я ганяв з м'ячем, інколи навіть про обід забував (сміється - авт.). Тож те, що займатимуся саме футболом не стало ні для кого несподіванкою. Зізнаюсь, що тоді мені дуже подобався Андрій Шевченко, пригадую, що у мене була навіть футболка "Мілану" з його прізвищем.

- Розкажи, як розпочалася спортивна кар'єра?
Скажу, що футбол і справді мені подобався завжди, навіть тоді, коли ми просто грали на асфальті і замість воріт у нас було каміння. Згодом друзі порадили піти в ДЮСШ. Якщо чесно, спершу я дуже хвилювався, думав, що потрібно здавати якісь іспити, але все виявилося значно простіше (сміється - авт.). Отож, спершу я грав у великий футбол, довго шукав себе, а потім опинився і в Івано-Франківську - в "Урагані-2". До речі, починали разом з Михайлом Зваричем.

- Розкажи про свою родину. Як рідні ставляться до твоєї професії?
У мене типова сім'я: мама,тато,сестра і я. Сестра любить займатись спортом, і, хоч вона молодша за мене, завжди мені допомагає. Але в моїй родині ніхто не пов'язаний зі спортом на професійному рівні, навіть я за освітою спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування. Втім, всі в сім'ї ставляться до моєї професії позитивно, я завжди відчуваю підтримку з їхньої сторони. Були такі складні періоди, коли я ніде не грав, я особливо відчував любов своєї родини. Бувало, що навіть "піднімали" мене і нагадували за пробіжку, щоб я тримав себе у формі. Зараз дуже сумую за рідними, так як нагода бачитися випадає не так часто, як би цього хотілося.

- Ти - щаслива людина?
Я радію життю, і намагаюся у всьому шукати позитив. Тому так, я щаслива людина. Звичайно, що бувають і невдалі моменти, але я щасливий, що займаюся справою, яку понад усе люблю - граю у футбол. Це сенс мого життя. Кожна гра - це для мене свято, насолода. І взагалі я вважаю, що треба максимально проникатися тим, що робиш, і отримувати від цього максимум задоволення.

- Честь "Урагану" ти захищаєш під восьмим номером. Що для тебе означає це число?
Спочатку я грав під номером "13", але згодом, коли випала можливість, я змінив його на "8". Символізує вісімка безкінечність, тож сподіваюся, що з цим номером мені щаститиме.

- Розкажи, як проводиш вільний час?
Намагаюсь приділяти його собі та своєму вдосконаленню. Також дуже люблю дивитись фільми, подобаються мені різні жанри. Зокрема, нещодавно вкотре переглянув "Гладіатора".

- Хто є для тебе прикладом для наслідування? На кого рівняєшся?
Мене захоплює дуже багато футболістів, зокрема - Мессі, Роналдо, Неймар, Азар. Вважаю їх одними з найсильніших в цій справі.

- Якій кухні надаєш перевагу? Чи готуєш сам?
Дуже подобається мені японська кухня. І, звісно, люблю українські страви. Сам можу приготувати щось простеньке, щоб швидко перекусити (сміється - авт.).

- Секрет успіху від Тараса Рудавця?
Насамперед треба вірити у свої власні сили, завжди надіятися на Бога. А, щоб стати найкращим треба багато працювати над собою.

- І насамкінець - твої побажання вболівальникам "Урагану"
Хочу побажати терпіння, щоб ви не втрачали віри у нас, і завжди тішили нас своєю підтримкою. Звичайно, мирного неба над головою, і удачі у всіх ваших починаннях.

Розмовляла Тетяна КОЛИБАБ'ЮК, фан-клуб "Ура-Фан"


07.02.2015 1397 0
Коментарі (0)

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2609
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1635 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3708
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5497
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1722
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2139

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

225

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

234

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

427

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

918
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

522
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

801
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2502 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

572
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

907
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4952
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

770
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

698
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

632
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

435
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

762
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

922 2