Тарас Рудавець: Футбол - це сенс мого життя

 

/data/blog/69077/89260fb5de5d06dd78f87e212e8291b4.jpg

 

"Ураганівський" фан-клуб "Ура-Фан" продовжує знайомити усіх шанувальників івано-франківської команди з особистим життям їхніх улюбленців. Сьогодні у рубриці "Життя поза грою" - Тарас Рудавець.

 

- Те, що в твоєму житті буде футбол, було зрозуміло із самого дитинства?
Футбол люблю і живу ним, відколи себе пам'ятаю. В дитинстві цілими днями, зранку до вечора, я ганяв з м'ячем, інколи навіть про обід забував (сміється - авт.). Тож те, що займатимуся саме футболом не стало ні для кого несподіванкою. Зізнаюсь, що тоді мені дуже подобався Андрій Шевченко, пригадую, що у мене була навіть футболка "Мілану" з його прізвищем.

- Розкажи, як розпочалася спортивна кар'єра?
Скажу, що футбол і справді мені подобався завжди, навіть тоді, коли ми просто грали на асфальті і замість воріт у нас було каміння. Згодом друзі порадили піти в ДЮСШ. Якщо чесно, спершу я дуже хвилювався, думав, що потрібно здавати якісь іспити, але все виявилося значно простіше (сміється - авт.). Отож, спершу я грав у великий футбол, довго шукав себе, а потім опинився і в Івано-Франківську - в "Урагані-2". До речі, починали разом з Михайлом Зваричем.

- Розкажи про свою родину. Як рідні ставляться до твоєї професії?
У мене типова сім'я: мама,тато,сестра і я. Сестра любить займатись спортом, і, хоч вона молодша за мене, завжди мені допомагає. Але в моїй родині ніхто не пов'язаний зі спортом на професійному рівні, навіть я за освітою спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування. Втім, всі в сім'ї ставляться до моєї професії позитивно, я завжди відчуваю підтримку з їхньої сторони. Були такі складні періоди, коли я ніде не грав, я особливо відчував любов своєї родини. Бувало, що навіть "піднімали" мене і нагадували за пробіжку, щоб я тримав себе у формі. Зараз дуже сумую за рідними, так як нагода бачитися випадає не так часто, як би цього хотілося.

- Ти - щаслива людина?
Я радію життю, і намагаюся у всьому шукати позитив. Тому так, я щаслива людина. Звичайно, що бувають і невдалі моменти, але я щасливий, що займаюся справою, яку понад усе люблю - граю у футбол. Це сенс мого життя. Кожна гра - це для мене свято, насолода. І взагалі я вважаю, що треба максимально проникатися тим, що робиш, і отримувати від цього максимум задоволення.

- Честь "Урагану" ти захищаєш під восьмим номером. Що для тебе означає це число?
Спочатку я грав під номером "13", але згодом, коли випала можливість, я змінив його на "8". Символізує вісімка безкінечність, тож сподіваюся, що з цим номером мені щаститиме.

- Розкажи, як проводиш вільний час?
Намагаюсь приділяти його собі та своєму вдосконаленню. Також дуже люблю дивитись фільми, подобаються мені різні жанри. Зокрема, нещодавно вкотре переглянув "Гладіатора".

- Хто є для тебе прикладом для наслідування? На кого рівняєшся?
Мене захоплює дуже багато футболістів, зокрема - Мессі, Роналдо, Неймар, Азар. Вважаю їх одними з найсильніших в цій справі.

- Якій кухні надаєш перевагу? Чи готуєш сам?
Дуже подобається мені японська кухня. І, звісно, люблю українські страви. Сам можу приготувати щось простеньке, щоб швидко перекусити (сміється - авт.).

- Секрет успіху від Тараса Рудавця?
Насамперед треба вірити у свої власні сили, завжди надіятися на Бога. А, щоб стати найкращим треба багато працювати над собою.

- І насамкінець - твої побажання вболівальникам "Урагану"
Хочу побажати терпіння, щоб ви не втрачали віри у нас, і завжди тішили нас своєю підтримкою. Звичайно, мирного неба над головою, і удачі у всіх ваших починаннях.

Розмовляла Тетяна КОЛИБАБ'ЮК, фан-клуб "Ура-Фан"


07.02.2015 1276 0
Коментарі (0)

07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

786
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5234 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1704
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1724
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2860
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2496

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

429

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1638

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2373

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3110
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

193
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

742
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

926
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

500
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

684
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16158
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3038
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

325
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1160
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1009 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

808