Студенти УКД зможуть стажуватися у одному з кращих університетів Британії та отримати подвійні дипломи

Упродовж 29 січня - 1 лютого у змішаному форматі відбувався візит представників ЗВО «Університет Короля Данила» до Університету Ексетера - одного з британських закладів вищої освіти, що належить до десяти найкращих університетів Великої Британії та групи «Рассел» — британської «Ліги плюща».

В офлайн-заходах, спрямованих на поглиблення співпраці, УКД представляла завідувачка кафедри права та публічного управління Ірина Припхан. Разом із проректором із міжнародних зв'язків та стратегічного розвитку УКД Максимом Карпашем вона взяла участь у низці зустрічей із представниками університету Ексетера, зокрема з віцеректором із глобальної взаємодії Річардом Фоллеттом, директором відділу глобального партнерства Пітером Клеком, керівником гробального партнерства Джеймсом Смітом. За результатами зустрічей досягнуто домовленості щодо співробітництва університетів у навчальній та науковій сферах, а також сферах академічної мобільності студентів та викладачів. Зокрема, цьогоріч улітку кращі студенти університету зможуть безкоштовно взяти участь у підприємницькому таборі, що організовується Університетом Ексетеру, упродовж перебування в якому матимуть можливість виготовити власний бізнес-продукт. Важливими також є домовленості щодо співпраці в напрямку реалізації міжнародної програми спільних подвійних дипломів для студентів УКД - потужного кроку в інтернаціоналізації вищої освіти.

Як слушно наголошує Максим Карпаш, програма подвійних дипломів надасть можливість випускникам УКД здобути освітні компетентності не тільки від викладачів українського вишу, а й, зокрема, від викладачів британського Університету Ексетера. Безумовно, це підвищить якість підготовки випускників і дасть змогу за результатами навчання отримати дипломи двох університетів: УКД та Університету Ексетера (Велика Британія).

Окремі заходи впродовж візиту були присвячені розвитку програм гендерної рівності та їх подальшого впровадження в університетській спільноті. Зокрема, Ірина Припхан зауважила, що УКД став першим університетом у регіоні, що затвердив власний План гендерної рівності, де відображено мету, завдання, а також поетапно розписано заходи щодо реалізації гендерного аспекту. Саме тому корисними були зустрічі з професором Красимирою Цанєвою, яка є віцепрезиденткою і заступницею проректора з наукової роботи Університету Ексетера, де обговорили програму підтримки жінок у дослідницькій сфері на прикладі Університету Ексетера та залучення УКД до співпраці у вказаному аспекті, професоркою Френсіс Таммер, що займається розвитком групи гендерної рівності в Університеті Ексетера, Рей Престон та представниками її команди, які здійснюють заходи гендерної рівності в контексті програми Афіни Свон в університеті, Емілі Девіс, що є керівницею відділу студентського підприємництва.

В останній день візиту Ірина Припхан мала можливість відвідати Юридичну школу Університету Ексетера та обговорити питання тісної співпраці щодо навчання студентів-правників із професором Аурелем Сарі. Прикметно, що наукова діяльність Ауреля Сарі зосереджена на дослідженні права міжнародних конфліктів і безпеки, а також проведення військових операцій. Професор Сарі має багато публікацій у провідних наукових журналах, що тематично мають стосунок до права збройних конфліктів, угод про статус збройних сил, операцій із підтримки миру, міжнародного права, прав людини та правової бази європейської політики безпеки й оборони. А тому тема війни в Україні та можливих легальних механізмів її завершення також була предметом дискусії.

Загалом, програма візиту стала насиченою не лише в аспекті зустрічей, а й укладення домовленостей щодо подальшої співпраці УКД та Університету Ексетера в навчальній та науковій сферах, а також академічної мобільності студентів і викладачів.

Сторони, таким чином, погодилися спільно розвивати нові проєкти, втілювати освітні та наукові ініціативи. Тематично нові форми співпраці стосуватимуться і юридичних практик, реалізації плану гендерної рівності в УКД, студентського підприємництва тощо.

Реклама

Фотогалерея


05.02.2024 1811
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. З якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

211
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1536
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

966
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1344 7
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2684
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2037

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

370

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

473

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1404

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1387
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

242
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18153
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1112
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3464
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

821
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10582
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6318
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

973
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

256
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

481
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3081
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

800