Студенти УКД зможуть стажуватися у одному з кращих університетів Британії та отримати подвійні дипломи

Упродовж 29 січня - 1 лютого у змішаному форматі відбувався візит представників ЗВО «Університет Короля Данила» до Університету Ексетера - одного з британських закладів вищої освіти, що належить до десяти найкращих університетів Великої Британії та групи «Рассел» — британської «Ліги плюща».

В офлайн-заходах, спрямованих на поглиблення співпраці, УКД представляла завідувачка кафедри права та публічного управління Ірина Припхан. Разом із проректором із міжнародних зв'язків та стратегічного розвитку УКД Максимом Карпашем вона взяла участь у низці зустрічей із представниками університету Ексетера, зокрема з віцеректором із глобальної взаємодії Річардом Фоллеттом, директором відділу глобального партнерства Пітером Клеком, керівником гробального партнерства Джеймсом Смітом. За результатами зустрічей досягнуто домовленості щодо співробітництва університетів у навчальній та науковій сферах, а також сферах академічної мобільності студентів та викладачів. Зокрема, цьогоріч улітку кращі студенти університету зможуть безкоштовно взяти участь у підприємницькому таборі, що організовується Університетом Ексетеру, упродовж перебування в якому матимуть можливість виготовити власний бізнес-продукт. Важливими також є домовленості щодо співпраці в напрямку реалізації міжнародної програми спільних подвійних дипломів для студентів УКД - потужного кроку в інтернаціоналізації вищої освіти.

Як слушно наголошує Максим Карпаш, програма подвійних дипломів надасть можливість випускникам УКД здобути освітні компетентності не тільки від викладачів українського вишу, а й, зокрема, від викладачів британського Університету Ексетера. Безумовно, це підвищить якість підготовки випускників і дасть змогу за результатами навчання отримати дипломи двох університетів: УКД та Університету Ексетера (Велика Британія).

Окремі заходи впродовж візиту були присвячені розвитку програм гендерної рівності та їх подальшого впровадження в університетській спільноті. Зокрема, Ірина Припхан зауважила, що УКД став першим університетом у регіоні, що затвердив власний План гендерної рівності, де відображено мету, завдання, а також поетапно розписано заходи щодо реалізації гендерного аспекту. Саме тому корисними були зустрічі з професором Красимирою Цанєвою, яка є віцепрезиденткою і заступницею проректора з наукової роботи Університету Ексетера, де обговорили програму підтримки жінок у дослідницькій сфері на прикладі Університету Ексетера та залучення УКД до співпраці у вказаному аспекті, професоркою Френсіс Таммер, що займається розвитком групи гендерної рівності в Університеті Ексетера, Рей Престон та представниками її команди, які здійснюють заходи гендерної рівності в контексті програми Афіни Свон в університеті, Емілі Девіс, що є керівницею відділу студентського підприємництва.

В останній день візиту Ірина Припхан мала можливість відвідати Юридичну школу Університету Ексетера та обговорити питання тісної співпраці щодо навчання студентів-правників із професором Аурелем Сарі. Прикметно, що наукова діяльність Ауреля Сарі зосереджена на дослідженні права міжнародних конфліктів і безпеки, а також проведення військових операцій. Професор Сарі має багато публікацій у провідних наукових журналах, що тематично мають стосунок до права збройних конфліктів, угод про статус збройних сил, операцій із підтримки миру, міжнародного права, прав людини та правової бази європейської політики безпеки й оборони. А тому тема війни в Україні та можливих легальних механізмів її завершення також була предметом дискусії.

Загалом, програма візиту стала насиченою не лише в аспекті зустрічей, а й укладення домовленостей щодо подальшої співпраці УКД та Університету Ексетера в навчальній та науковій сферах, а також академічної мобільності студентів і викладачів.

Сторони, таким чином, погодилися спільно розвивати нові проєкти, втілювати освітні та наукові ініціативи. Тематично нові форми співпраці стосуватимуться і юридичних практик, реалізації плану гендерної рівності в УКД, студентського підприємництва тощо.

Реклама

Фотогалерея


05.02.2024 1911
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

358
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13929 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1597
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

885
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6173
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1737

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

653

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1482

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1289

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1178
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

535
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

673
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1595
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

616
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

900
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5939
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13723
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

270
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

565
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

497
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

807 2