Студенти приватного вишу отримують державні гранти на навчання

За даними Міністерства освіти та науки, Університет Короля Данила в трійці лідерів серед приватних ЗВО за кількістю студентів, які отримали державні гранти. Таку інфографіку МОН оприлюднило під час онлайн-наради «Приватна вища освіта в контексті сучасних викликів». 

Так, понад 100 студентів Університету Короля Данила підтвердили свої знання та отримали державні гранти на навчання. Серед них —  Юлія Богаченко — студентка першого курсу спеціальності «Філологія».  

Дівчина успішно склала НМТ й отримала  200 балів з української мови, 191 — з англійської, 183 — з  історії України та 150 — з математики. 

Університет Короля Данила Юлія обрала, оскільки вважає, що УКД — саме той заклад, де вдало поєднується теорія з практикою, а невід'ємною частиною університетського життя є  активне дозвілля та цікаві заходи, форуми, тренінги і зустрічі з успішними людьми. 

«Університет Короля Данила - сучасний освітній простір, де кожен може себе реалізувати себе та розпочати власний професійний шлях. Мені до вподоби те, що заклад постійно  розвивається, забезпечує сучасний підхід до навчання, орієнтуючись на запити ринку праці. Тут я зможу сформувати свої професійні скіли, які  відповідатимуть вимогам сьогодення і дозволять бути конкурентоспроможним фахівцем в обраній галузі. Крім того, цінним для мене є й те, що в УКД постійно організовують заходи як для професійного, так і особистісного розвитку. Адже так я можу познайомитися з успішними людьми, які, надіюся, зможуть вплинути на моє подальше життя». 

Для себе дівчина обрала філологію, адже вважає її не просто фахом, а справжнім покликанням. 

«Гуманітарні науки завжди мене приваблювали. Обираючи спеціальність, я керувалася не лише особистими інтересами, а й прагненням зробити внесок у розвиток суспільства.

У час, коли Україна переживає війну, мова набуває особливого значення. Вона стає зброєю, засобом захисту нашої ідентичності,  надбанням культури та маркером національної гідності.

Філологія відкриває можливості представлення нас на міжнародній арені, сприяє доланню бар’єрів між людьми. Упевнена, що Університет Короля Данила допоможе мені реалізувати мої професійні амбіції». 

Під час вступної кампанії дівчина розглядала декілька ЗВО. Зокрема ті, де, на її думку, відповідно розвинений філологічний напрям, обрала – УКД:

«Порівнювала кілька університетів. Знала, що в деякі з них зможу вступити на бюджетну форму навчання, проте обрала УКД уже тоді, коли ще навіть не знала про грант.

Зізнаюсь, що вирішила подати документи саме в Університет Короля Данила, оскільки цінності університету тісно повʼязані з моїми. До речі, про грант я дізналася вже після складання НМТ.

На мою думку, це чудова можливість для заохочення потенційних студентів. Наявність УКД серед закладів, де діє грантова підтримка від держави, стала для мене приємною несподіванкою». 

За словами ректора Університету Короля Данила Мирослава Луцького, університет прагне зробити вищу освіту доступною для кожного, зберігаючи при цьому її високу якість. 

«Візія УКД полягає в тому, що освіта в сьогоднішніх умовах має бути якісною та доступною для всіх верств населення. Саме тому ми долучилися до реалізації проєкту державних грантів, запропонованого Міністерством освіти і науки України. Наразі за грантовою державною системою  в УКД навчається понад 100 студентів. Крім того, у нас в університеті успішно функціонує грантова програма в межах діяльності Фонду імені отця Івана Луцького. Так, абітурієнти, які здобудуть перемогу в пропонованих конкурсах, зможуть отримати знижку на навчання в УКД».

Реклама


22.01.2025 278
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2492
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1590 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3661
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5435
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1686
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2084

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

185

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

197

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

408

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

887
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

482
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

775
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2471 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

510
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

877
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4922
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

739
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

659
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

593
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

404
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

732
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

892 2