Студенти Прикарпаття можуть отримати гостьові стипендії в Оксфорді

 

/data/blog/40279/af80aee007d4ce3a4b8b430b73ada057.png

 

Кожного року коледж пропонує гостьові стипендії для людей, які мають намір навчатися і проводити дослідження в Оксфорді та готові брати участь в академічному житті коледжу.

 

Приїжджі стипендіати будуть резидентами в Оксфорді під час програми. Стипендіат обирається на період одного, двох чи трьох семестрів Оксфордського академічного року.

 

Дати семестрів в Оксфорді на 2014-2015 навчальний рік: — Семестр «Міклмас» (від неділі 12 жовтня до суботи 6 грудня 2014 року); — Семестр «Хіларі» (від неділі 18 січня до суботи 14 березня 2015 року); — Семестр «Трініті» (від неділі 26 квітня до суботи 20 червня 2015 року).

 

Передбачено, що приїжджі стипендіати будуть звичайними резидентами Оксфорду впродовж семестру. Період гостьової стипендії продовжується на два додаткові тижні на початку чи в кінці кожного семестру. Помешкання для стипендіатів, які обрані на семестр «Міклмас», має бути доступне з 15 вересня, а для стипендіатів з дітьми шкільного віку зазвичай можливо організувати завчасне прибуття, щоби підлаштувати графік під шкільні семестри. Гостьові стипендіати, які обрані більше, ніж на один семестр, можуть також залишатися в резиденції під час канікул між семестрами. Коледж зазвичай намагається розмістити дев’ять приїжджих стипендіатів кожного семестру. Більшість приїжджих стипендіатів обіймають університетські посади, але коледж вітає заявки також від інших, включаючи тих, хто зайнятий в сфері громадської діяльності (наприклад, право, державна політика чи мистецтво), та хоче виконувати академічну роботу в Оксфорді.

 

Гостьові стипендії зазвичай не пропонуються кандидатам, які до кінця терміну дії стипендії, досягнуть пенсійного віку, який діє для наукових співробітників коледжу (67). Обмежень в галузі досліджень немає. Також немає нижнього вікового ліміту, але, враховуючи кількість одержаних заявок, кандидати, які нещодавно отримали ступінь доктора, навряд чи будуть успішними в конкурсі. Політика коледжу не передбачає надання гостьових стипендій особам, які обіймають посади в Оксфорді чи тим, хто вже проживає в Оксфорді або поблизу Оксфорду.

 

Хоча приїжджі стипендіати не є членами адміністративної ради коледжу, вони володіють майже усіма привілеями звичайних наукових співробітників (включаючи безкоштовні обіди та вечері). Коледж зазвичай пропонує безкоштовне навчання та повністю облаштоване помешкання в Оксфорді. Квартири для стипендіатів достатньо великі, щоби розмістити партнера. Також може бути надано житло для стипендіатів з дітьми шкільного віку. Стипендіати не будуть отримувати заробітну плату. У виняткових обставинах коледж може запропонувати обмежену фінансову допомогу.

 

Усі кандидати, які хочуть скористатися цією допомогою, мають зазначити це під час подання заявки в розділі «Фінансова субсидія» онлайн-форми. Коледж має вибрати кожного року серед великої кількості добре кваліфікованих кандидатів, що представляють різноманітні сфери дослідження. Перевагу надають інтелектуальній якості, цікавості та придатності дослідницького проекту, а також користі від проведення його в Оксфорді. Тому кандидатів просять включити до їх заявок опис академічного проекту (не більше, ніж на тисячу слів), який вони виконуватимуть під час періоду перебування в коледжі, зі вказівкою на користь від його проведення в Оксфорді.

 

Заявки мають бути подані до 6 вересня 2013 року. Аплікаційна онлайн-система нагадає двом вказаним особам відправити рекомендації, але коледж покладається на кандидатів, які мають переконатися, що рекомендації будуть відправлені не пізніше 13 вересня 2013 року. Вся кореспонденція має бути направлена на адресу секретаріату: Fellows’ Secretary, All Souls College, Oxford OX1 4AL. Кандидати можуть очікувати результатів їх заявок наприкінці листопада, пишуть Вікна.


04.09.2013 1181 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

436
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2983
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21136
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2006
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1521 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2395

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

69

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

748

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2175

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

854
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

183
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

482
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1020
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

182
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

801
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

766
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

700
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8242
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

907 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

900
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2199 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

843