Студенти Прикарпатського університету отримали сертифікати, що визнані в цілому світі (ФОТО)

Вчора, 8 червня, в івано-Франківському Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника вручали сертифікати Мережевої академії Cisco.

 

84 студенти кафедри інформаційних технологій, які успішно пройшли курс навчання в Мережевій Академії Cisco, отримали міжнародні сертифікати. Таким чином ці студенти отримали міжнародно конвертований диплом фахівців з обслуговування комп'ютерних мереж, який визнаний більш ніж в 180 країнах світу. Їх прізвища будуть внесені в базу даних Мережевої Академії.

 

"Цінність сертифікатів, що їх отримали студенти, є в тому, що такий сертифікати є "зрозумілий" для роботодавців в цілому світі. Якщо ви прийдете найматися на роботу з таким сертифікатом в Бразилії, Австралії чи Канаді, то ваш роботодавечць буде чітко розуміти що ви знаєте і вмієте, бо курс навчання за відповідними рівнями є уніфікований. Крім того, навчання та оцінювання знань за курсами Cisco відбувається дитсанційно - штаб-квартира Академії знаходитиься в Лондоні. В Прикарпатському університеті працюють троє сертифікованих тренерів по програмі, є також спеціально обладнані аудиторії для проведення практичних занять", - розповів кореспонденту "Фіртки" завідувач кафедрою інформаційних технологій ПНУ, доктор технічних наук Павло Іванович Федорук.

 

 

 

 

 

Випускники Мережевої Академії Cisco

 

 

 

Звідувач кафедрою Інформаційних технологій ПНУ Павло Федорук розповідає про Міжнародну Академію Cisco

 

 

 

 

Вручення сертифікатів

 

 

 

 

 

 

Довідково.

Мережева Академія Cisco в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника

Корпорацією Cisco Systems з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікаційних мереж було створено програму "Мережева Академія Cisco" , яка від початку свого створення в 1997 році, і до свого 10 літнього ювілею працює вже більш ніж в 11 300 Академіях 162 країнах світу. Понад 2 000 000 слухачів вже пройшло навчання, і продовжують навчатися в Академіях, що діють в середніх школах, коледжах, університетах, технічних школах і інших освітніх і суспільних організаціях по всьому світу.

            Починаючи з лютого 2007 року в Локальній Мережевій Академії Cisco при університеті розпочато навчання за курсами ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки), CCNA. На сьогоднішній день проведена активна робота по інтеграції курсів в навчальну програму університету. Комплексне середовище навчання дозволяє студентам університету отримувати навики використання інтернет-технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Засоби електронного навчання представлені великою кількістю інформаційних, інтерактивних, фото і відео матеріалів.

 

Чому навчають у Мережевій Академії Cisco?

У мережевій академії Cisco навчають практичним навичкам настроювання телекомунікаційного устаткування. Курс CCNA пропонує базові знання по організації локальних і глобальних комп'ютерних мереж. Починаючи з вивчення основ передачі сигналів, типів середовищ передачі даних, засобів тестування кабелю, видів мережного устаткування, курс переходить до практичних питань, зв'язаним з настроюванням мережного устаткування в локальних і глобальних мережах з різними протоколами. Усі слухачі курсу, що здобуваються теоретичні знання, учаться застосовувати на макетах реальних мереж з устаткуванням Cisco Systems у реальній і віртуальній лабораторіях навчального центра.

 

Для кого призначений курс CCNA?

Програма навчання CCNA призначена в першу чергу для студентів старших курсів вузів, а також для фахівців, що бажають працювати в області створення й експлуатації сучасних телекомунікаційних мереж передачі даних.

На 3 курсі студенти профільних спеціальностей інформатики і прикладної математики Прикарпатського університету проходять базовий курс навчання ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки).  Курс дає всебічне уявлення про апаратне забезпечення та операційні системи ПК.

На 4 і 5 курсах студенти переходять до вивчення наступного курс CCNA (Сертифікований мережевий спеціаліст). Курс дозволяє отримати  знання в галузі мережевої взаємодії, маршрутизації і комутації.

Поряд із практичними навичками роботи з мережним устаткуванням, слухачі здобувають широкий спектр теоретичних знань в області комп'ютерних мереж. Ці знання і навички необхідні проектувальникам і конструкторам мереж, мережевим адміністраторам, що здійснюють експлуатацію мереж, провайдерам, а також керівникам служб автоматизації та інформаційних технологій. Курс CCNA є базовим і для його вивчення не потрібно попередніх знань сучасних технологій.

 

Якими методичними матеріалами користаються слухачі академії?

Слухачі використовують електронні методичні матеріали корпорації Cisco Systems, що надходять на комп'ютер слухача через канали Internet у режимі "on-line" по вказівках інструктора академії. Викладач порекомендує слухачам додаткові матеріали по цій тематиці на російській чи українській мові, опубліковані за останні два роки.

 

Як контролюються знання і навички слухачів?

Для контролю рівня знань і навичок слухачів академії корпорацією Cisco Systems розроблена й активно використовується багаторівнева система тестування в процесі і по завершенні навчання, що діє в автоматичному режимі. Шкала оцінки від 0 до 100 балів. За підсумками проміжних і семестрових тестів викладачі академії проводять зі слухачами розбір помилок.

 

Які документи одержують випускники мережевої академії Cisco?

Усім випускникам мережевої академії Cisco, що закінчили навчання, вручається Сертифікат, що підтверджує додаткове навчання за конкретним курсом. Для фахівців додаткове навчання є короткостроковим підвищенням кваліфікації. Випускникам, що здали іспити на кваліфікацію CCNA  у незалежному центрі тестування VUE, корпорація Cisco Systems висилає поштою сертифікат, який підтверджує отриману кваліфікацію на найближчі три роки. Дані про фахівця і его ИН вносяться у світову базу даних мережевих фахівців.


09.06.2011 2866 1
Коментарі (1)

BoPa 2011.06.09, 16:31
Док. тех. наук, проф. Павлу Федоруку. Коли почнуть підготовляти тренерів в Прикарпатті для CISCO? Важлива не кількість, а якість. З такої кількості випускників Академії має бути 8-10 тренерів (10%). Тоді можна говорити про прогрес для України і Європи в цілому. Інакше молодь від міграції не зупините! Богдан Павликевич
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

945
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2741
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

949
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1016
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1016 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3041 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

863

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

753

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

368

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1073
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

107
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2305
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1131
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

431
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15048
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7360
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

798
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

358
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

271
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

361
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

636
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1093