Студенти Прикарпатського університету отримали сертифікати, що визнані в цілому світі (ФОТО)

Вчора, 8 червня, в івано-Франківському Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника вручали сертифікати Мережевої академії Cisco.

 

84 студенти кафедри інформаційних технологій, які успішно пройшли курс навчання в Мережевій Академії Cisco, отримали міжнародні сертифікати. Таким чином ці студенти отримали міжнародно конвертований диплом фахівців з обслуговування комп'ютерних мереж, який визнаний більш ніж в 180 країнах світу. Їх прізвища будуть внесені в базу даних Мережевої Академії.

 

"Цінність сертифікатів, що їх отримали студенти, є в тому, що такий сертифікати є "зрозумілий" для роботодавців в цілому світі. Якщо ви прийдете найматися на роботу з таким сертифікатом в Бразилії, Австралії чи Канаді, то ваш роботодавечць буде чітко розуміти що ви знаєте і вмієте, бо курс навчання за відповідними рівнями є уніфікований. Крім того, навчання та оцінювання знань за курсами Cisco відбувається дитсанційно - штаб-квартира Академії знаходитиься в Лондоні. В Прикарпатському університеті працюють троє сертифікованих тренерів по програмі, є також спеціально обладнані аудиторії для проведення практичних занять", - розповів кореспонденту "Фіртки" завідувач кафедрою інформаційних технологій ПНУ, доктор технічних наук Павло Іванович Федорук.

 

 

 

 

 

Випускники Мережевої Академії Cisco

 

 

 

Звідувач кафедрою Інформаційних технологій ПНУ Павло Федорук розповідає про Міжнародну Академію Cisco

 

 

 

 

Вручення сертифікатів

 

 

 

 

 

 

Довідково.

Мережева Академія Cisco в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника

Корпорацією Cisco Systems з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікаційних мереж було створено програму "Мережева Академія Cisco" , яка від початку свого створення в 1997 році, і до свого 10 літнього ювілею працює вже більш ніж в 11 300 Академіях 162 країнах світу. Понад 2 000 000 слухачів вже пройшло навчання, і продовжують навчатися в Академіях, що діють в середніх школах, коледжах, університетах, технічних школах і інших освітніх і суспільних організаціях по всьому світу.

            Починаючи з лютого 2007 року в Локальній Мережевій Академії Cisco при університеті розпочато навчання за курсами ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки), CCNA. На сьогоднішній день проведена активна робота по інтеграції курсів в навчальну програму університету. Комплексне середовище навчання дозволяє студентам університету отримувати навики використання інтернет-технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Засоби електронного навчання представлені великою кількістю інформаційних, інтерактивних, фото і відео матеріалів.

 

Чому навчають у Мережевій Академії Cisco?

У мережевій академії Cisco навчають практичним навичкам настроювання телекомунікаційного устаткування. Курс CCNA пропонує базові знання по організації локальних і глобальних комп'ютерних мереж. Починаючи з вивчення основ передачі сигналів, типів середовищ передачі даних, засобів тестування кабелю, видів мережного устаткування, курс переходить до практичних питань, зв'язаним з настроюванням мережного устаткування в локальних і глобальних мережах з різними протоколами. Усі слухачі курсу, що здобуваються теоретичні знання, учаться застосовувати на макетах реальних мереж з устаткуванням Cisco Systems у реальній і віртуальній лабораторіях навчального центра.

 

Для кого призначений курс CCNA?

Програма навчання CCNA призначена в першу чергу для студентів старших курсів вузів, а також для фахівців, що бажають працювати в області створення й експлуатації сучасних телекомунікаційних мереж передачі даних.

На 3 курсі студенти профільних спеціальностей інформатики і прикладної математики Прикарпатського університету проходять базовий курс навчання ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки).  Курс дає всебічне уявлення про апаратне забезпечення та операційні системи ПК.

На 4 і 5 курсах студенти переходять до вивчення наступного курс CCNA (Сертифікований мережевий спеціаліст). Курс дозволяє отримати  знання в галузі мережевої взаємодії, маршрутизації і комутації.

Поряд із практичними навичками роботи з мережним устаткуванням, слухачі здобувають широкий спектр теоретичних знань в області комп'ютерних мереж. Ці знання і навички необхідні проектувальникам і конструкторам мереж, мережевим адміністраторам, що здійснюють експлуатацію мереж, провайдерам, а також керівникам служб автоматизації та інформаційних технологій. Курс CCNA є базовим і для його вивчення не потрібно попередніх знань сучасних технологій.

 

Якими методичними матеріалами користаються слухачі академії?

Слухачі використовують електронні методичні матеріали корпорації Cisco Systems, що надходять на комп'ютер слухача через канали Internet у режимі "on-line" по вказівках інструктора академії. Викладач порекомендує слухачам додаткові матеріали по цій тематиці на російській чи українській мові, опубліковані за останні два роки.

 

Як контролюються знання і навички слухачів?

Для контролю рівня знань і навичок слухачів академії корпорацією Cisco Systems розроблена й активно використовується багаторівнева система тестування в процесі і по завершенні навчання, що діє в автоматичному режимі. Шкала оцінки від 0 до 100 балів. За підсумками проміжних і семестрових тестів викладачі академії проводять зі слухачами розбір помилок.

 

Які документи одержують випускники мережевої академії Cisco?

Усім випускникам мережевої академії Cisco, що закінчили навчання, вручається Сертифікат, що підтверджує додаткове навчання за конкретним курсом. Для фахівців додаткове навчання є короткостроковим підвищенням кваліфікації. Випускникам, що здали іспити на кваліфікацію CCNA  у незалежному центрі тестування VUE, корпорація Cisco Systems висилає поштою сертифікат, який підтверджує отриману кваліфікацію на найближчі три роки. Дані про фахівця і его ИН вносяться у світову базу даних мережевих фахівців.


09.06.2011 2805 1
Коментарі (1)

BoPa 2011.06.09, 16:31
Док. тех. наук, проф. Павлу Федоруку. Коли почнуть підготовляти тренерів в Прикарпатті для CISCO? Важлива не кількість, а якість. З такої кількості випускників Академії має бути 8-10 тренерів (10%). Тоді можна говорити про прогрес для України і Європи в цілому. Інакше молодь від міграції не зупините! Богдан Павликевич
05.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

683
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1303
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

3035 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2445
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3295
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2869

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

193

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

678

Християнство називають релігією любові, і здається, ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

688

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

1269
06.02.2025

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

3127
01.02.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

20630
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

860
07.02.2025

Більшість (54%) громадян зазначають, що стосунки між вірянами різних церков та релігій у місцевості, де вони живуть, є спокійними.  

324
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

452
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

1019
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5714
08.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31233 1
07.02.2025

Звернення ухвалили під час загальних зборів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.  

3260 1
05.02.2025

Україна готова до закінчення гарячої стадії війни з росією, втім без правових компромісів щодо окупованих територій.  

563 1
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

897
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1246 2