Студенти Прикарпатського університету отримали сертифікати, що визнані в цілому світі (ФОТО)

Вчора, 8 червня, в івано-Франківському Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника вручали сертифікати Мережевої академії Cisco.

 

84 студенти кафедри інформаційних технологій, які успішно пройшли курс навчання в Мережевій Академії Cisco, отримали міжнародні сертифікати. Таким чином ці студенти отримали міжнародно конвертований диплом фахівців з обслуговування комп'ютерних мереж, який визнаний більш ніж в 180 країнах світу. Їх прізвища будуть внесені в базу даних Мережевої Академії.

 

"Цінність сертифікатів, що їх отримали студенти, є в тому, що такий сертифікати є "зрозумілий" для роботодавців в цілому світі. Якщо ви прийдете найматися на роботу з таким сертифікатом в Бразилії, Австралії чи Канаді, то ваш роботодавечць буде чітко розуміти що ви знаєте і вмієте, бо курс навчання за відповідними рівнями є уніфікований. Крім того, навчання та оцінювання знань за курсами Cisco відбувається дитсанційно - штаб-квартира Академії знаходитиься в Лондоні. В Прикарпатському університеті працюють троє сертифікованих тренерів по програмі, є також спеціально обладнані аудиторії для проведення практичних занять", - розповів кореспонденту "Фіртки" завідувач кафедрою інформаційних технологій ПНУ, доктор технічних наук Павло Іванович Федорук.

 

 

 

 

 

Випускники Мережевої Академії Cisco

 

 

 

Звідувач кафедрою Інформаційних технологій ПНУ Павло Федорук розповідає про Міжнародну Академію Cisco

 

 

 

 

Вручення сертифікатів

 

 

 

 

 

 

Довідково.

Мережева Академія Cisco в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника

Корпорацією Cisco Systems з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікаційних мереж було створено програму "Мережева Академія Cisco" , яка від початку свого створення в 1997 році, і до свого 10 літнього ювілею працює вже більш ніж в 11 300 Академіях 162 країнах світу. Понад 2 000 000 слухачів вже пройшло навчання, і продовжують навчатися в Академіях, що діють в середніх школах, коледжах, університетах, технічних школах і інших освітніх і суспільних організаціях по всьому світу.

            Починаючи з лютого 2007 року в Локальній Мережевій Академії Cisco при університеті розпочато навчання за курсами ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки), CCNA. На сьогоднішній день проведена активна робота по інтеграції курсів в навчальну програму університету. Комплексне середовище навчання дозволяє студентам університету отримувати навики використання інтернет-технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Засоби електронного навчання представлені великою кількістю інформаційних, інтерактивних, фото і відео матеріалів.

 

Чому навчають у Мережевій Академії Cisco?

У мережевій академії Cisco навчають практичним навичкам настроювання телекомунікаційного устаткування. Курс CCNA пропонує базові знання по організації локальних і глобальних комп'ютерних мереж. Починаючи з вивчення основ передачі сигналів, типів середовищ передачі даних, засобів тестування кабелю, видів мережного устаткування, курс переходить до практичних питань, зв'язаним з настроюванням мережного устаткування в локальних і глобальних мережах з різними протоколами. Усі слухачі курсу, що здобуваються теоретичні знання, учаться застосовувати на макетах реальних мереж з устаткуванням Cisco Systems у реальній і віртуальній лабораторіях навчального центра.

 

Для кого призначений курс CCNA?

Програма навчання CCNA призначена в першу чергу для студентів старших курсів вузів, а також для фахівців, що бажають працювати в області створення й експлуатації сучасних телекомунікаційних мереж передачі даних.

На 3 курсі студенти профільних спеціальностей інформатики і прикладної математики Прикарпатського університету проходять базовий курс навчання ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки).  Курс дає всебічне уявлення про апаратне забезпечення та операційні системи ПК.

На 4 і 5 курсах студенти переходять до вивчення наступного курс CCNA (Сертифікований мережевий спеціаліст). Курс дозволяє отримати  знання в галузі мережевої взаємодії, маршрутизації і комутації.

Поряд із практичними навичками роботи з мережним устаткуванням, слухачі здобувають широкий спектр теоретичних знань в області комп'ютерних мереж. Ці знання і навички необхідні проектувальникам і конструкторам мереж, мережевим адміністраторам, що здійснюють експлуатацію мереж, провайдерам, а також керівникам служб автоматизації та інформаційних технологій. Курс CCNA є базовим і для його вивчення не потрібно попередніх знань сучасних технологій.

 

Якими методичними матеріалами користаються слухачі академії?

Слухачі використовують електронні методичні матеріали корпорації Cisco Systems, що надходять на комп'ютер слухача через канали Internet у режимі "on-line" по вказівках інструктора академії. Викладач порекомендує слухачам додаткові матеріали по цій тематиці на російській чи українській мові, опубліковані за останні два роки.

 

Як контролюються знання і навички слухачів?

Для контролю рівня знань і навичок слухачів академії корпорацією Cisco Systems розроблена й активно використовується багаторівнева система тестування в процесі і по завершенні навчання, що діє в автоматичному режимі. Шкала оцінки від 0 до 100 балів. За підсумками проміжних і семестрових тестів викладачі академії проводять зі слухачами розбір помилок.

 

Які документи одержують випускники мережевої академії Cisco?

Усім випускникам мережевої академії Cisco, що закінчили навчання, вручається Сертифікат, що підтверджує додаткове навчання за конкретним курсом. Для фахівців додаткове навчання є короткостроковим підвищенням кваліфікації. Випускникам, що здали іспити на кваліфікацію CCNA  у незалежному центрі тестування VUE, корпорація Cisco Systems висилає поштою сертифікат, який підтверджує отриману кваліфікацію на найближчі три роки. Дані про фахівця і его ИН вносяться у світову базу даних мережевих фахівців.


09.06.2011 2690 1
Коментарі (1)

BoPa 2011.06.09, 16:31
Док. тех. наук, проф. Павлу Федоруку. Коли почнуть підготовляти тренерів в Прикарпатті для CISCO? Важлива не кількість, а якість. З такої кількості випускників Академії має бути 8-10 тренерів (10%). Тоді можна говорити про прогрес для України і Європи в цілому. Інакше молодь від міграції не зупините! Богдан Павликевич
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1972
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1869
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1863
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5533 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2159 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1516

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

751

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

804

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1009

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1009
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1777
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3688
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10264
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26155
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10194 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7720
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

907
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

222
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

271
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

388
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1288
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

892