Студенти Прикарпатського університету отримали сертифікати, що визнані в цілому світі (ФОТО)

Вчора, 8 червня, в івано-Франківському Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника вручали сертифікати Мережевої академії Cisco.

 

84 студенти кафедри інформаційних технологій, які успішно пройшли курс навчання в Мережевій Академії Cisco, отримали міжнародні сертифікати. Таким чином ці студенти отримали міжнародно конвертований диплом фахівців з обслуговування комп'ютерних мереж, який визнаний більш ніж в 180 країнах світу. Їх прізвища будуть внесені в базу даних Мережевої Академії.

 

"Цінність сертифікатів, що їх отримали студенти, є в тому, що такий сертифікати є "зрозумілий" для роботодавців в цілому світі. Якщо ви прийдете найматися на роботу з таким сертифікатом в Бразилії, Австралії чи Канаді, то ваш роботодавечць буде чітко розуміти що ви знаєте і вмієте, бо курс навчання за відповідними рівнями є уніфікований. Крім того, навчання та оцінювання знань за курсами Cisco відбувається дитсанційно - штаб-квартира Академії знаходитиься в Лондоні. В Прикарпатському університеті працюють троє сертифікованих тренерів по програмі, є також спеціально обладнані аудиторії для проведення практичних занять", - розповів кореспонденту "Фіртки" завідувач кафедрою інформаційних технологій ПНУ, доктор технічних наук Павло Іванович Федорук.

 

 

 

 

 

Випускники Мережевої Академії Cisco

 

 

 

Звідувач кафедрою Інформаційних технологій ПНУ Павло Федорук розповідає про Міжнародну Академію Cisco

 

 

 

 

Вручення сертифікатів

 

 

 

 

 

 

Довідково.

Мережева Академія Cisco в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника

Корпорацією Cisco Systems з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів в області телекомунікаційних мереж було створено програму "Мережева Академія Cisco" , яка від початку свого створення в 1997 році, і до свого 10 літнього ювілею працює вже більш ніж в 11 300 Академіях 162 країнах світу. Понад 2 000 000 слухачів вже пройшло навчання, і продовжують навчатися в Академіях, що діють в середніх школах, коледжах, університетах, технічних школах і інших освітніх і суспільних організаціях по всьому світу.

            Починаючи з лютого 2007 року в Локальній Мережевій Академії Cisco при університеті розпочато навчання за курсами ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки), CCNA. На сьогоднішній день проведена активна робота по інтеграції курсів в навчальну програму університету. Комплексне середовище навчання дозволяє студентам університету отримувати навики використання інтернет-технологій, що грають важливу роль в умовах глобалізації економіки. Засоби електронного навчання представлені великою кількістю інформаційних, інтерактивних, фото і відео матеріалів.

 

Чому навчають у Мережевій Академії Cisco?

У мережевій академії Cisco навчають практичним навичкам настроювання телекомунікаційного устаткування. Курс CCNA пропонує базові знання по організації локальних і глобальних комп'ютерних мереж. Починаючи з вивчення основ передачі сигналів, типів середовищ передачі даних, засобів тестування кабелю, видів мережного устаткування, курс переходить до практичних питань, зв'язаним з настроюванням мережного устаткування в локальних і глобальних мережах з різними протоколами. Усі слухачі курсу, що здобуваються теоретичні знання, учаться застосовувати на макетах реальних мереж з устаткуванням Cisco Systems у реальній і віртуальній лабораторіях навчального центра.

 

Для кого призначений курс CCNA?

Програма навчання CCNA призначена в першу чергу для студентів старших курсів вузів, а також для фахівців, що бажають працювати в області створення й експлуатації сучасних телекомунікаційних мереж передачі даних.

На 3 курсі студенти профільних спеціальностей інформатики і прикладної математики Прикарпатського університету проходять базовий курс навчання ITEssentials I (Основи комп'ютерної техніки).  Курс дає всебічне уявлення про апаратне забезпечення та операційні системи ПК.

На 4 і 5 курсах студенти переходять до вивчення наступного курс CCNA (Сертифікований мережевий спеціаліст). Курс дозволяє отримати  знання в галузі мережевої взаємодії, маршрутизації і комутації.

Поряд із практичними навичками роботи з мережним устаткуванням, слухачі здобувають широкий спектр теоретичних знань в області комп'ютерних мереж. Ці знання і навички необхідні проектувальникам і конструкторам мереж, мережевим адміністраторам, що здійснюють експлуатацію мереж, провайдерам, а також керівникам служб автоматизації та інформаційних технологій. Курс CCNA є базовим і для його вивчення не потрібно попередніх знань сучасних технологій.

 

Якими методичними матеріалами користаються слухачі академії?

Слухачі використовують електронні методичні матеріали корпорації Cisco Systems, що надходять на комп'ютер слухача через канали Internet у режимі "on-line" по вказівках інструктора академії. Викладач порекомендує слухачам додаткові матеріали по цій тематиці на російській чи українській мові, опубліковані за останні два роки.

 

Як контролюються знання і навички слухачів?

Для контролю рівня знань і навичок слухачів академії корпорацією Cisco Systems розроблена й активно використовується багаторівнева система тестування в процесі і по завершенні навчання, що діє в автоматичному режимі. Шкала оцінки від 0 до 100 балів. За підсумками проміжних і семестрових тестів викладачі академії проводять зі слухачами розбір помилок.

 

Які документи одержують випускники мережевої академії Cisco?

Усім випускникам мережевої академії Cisco, що закінчили навчання, вручається Сертифікат, що підтверджує додаткове навчання за конкретним курсом. Для фахівців додаткове навчання є короткостроковим підвищенням кваліфікації. Випускникам, що здали іспити на кваліфікацію CCNA  у незалежному центрі тестування VUE, корпорація Cisco Systems висилає поштою сертифікат, який підтверджує отриману кваліфікацію на найближчі три роки. Дані про фахівця і его ИН вносяться у світову базу даних мережевих фахівців.


09.06.2011 2779 1
Коментарі (1)

BoPa 2011.06.09, 16:31
Док. тех. наук, проф. Павлу Федоруку. Коли почнуть підготовляти тренерів в Прикарпатті для CISCO? Важлива не кількість, а якість. З такої кількості випускників Академії має бути 8-10 тренерів (10%). Тоді можна говорити про прогрес для України і Європи в цілому. Інакше молодь від міграції не зупините! Богдан Павликевич
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. З якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

258
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1635
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

981
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1375 7
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2698
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2051

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

393

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

491

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1418

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1397
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

253
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18164
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1121
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3473
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

834
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10591
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6335
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

985
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

267
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

491
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3089
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

811