Струнка фігура без дієт - мрії збуваються

 

 

 

Як можна харчуватися собі на втіху і не додавати у вазі? Те, що для багатьох видається неймовірним, особливо на свята, може виявитися реальністю. У народній медицині вважається, що людський організм здатний сам себе регулювати і балансувати. На даний час фахівці розглядають питання про те, чи здатне людське тіло регулювати себе без дієт, і при цьому зберігати природну здорову вагу тіла.

 

 

«Вся смачна їжа дуже жирна, дуже солодка або просто некорисна», - навіть в цьому вислові просліджується глибока недовіра до власного тіла і до своєї інтуїції. Ускладнює справу і встановлений ідеал краси, далекий від реальності і від здорового способу життя. Під впливом загальноприйнятого уявлення про ідеал краси та ідеальну вагу, яка поширюється в ЗМІ не дивно, що у більшості людей є хворобливе уявлення про їх вагу. Такий висновок можна зробити з проведеного опиту 10000 молодих людей у Гальдербузі.

 

Перебільшення уявлень і звичок

З метою змінити загальноприйнятий ідеал краси, вже були зроблені деякі адміністративні дії. Проте повністю змінити уявлення людей про ідеал краси так і не вдалося, не дивлячись на те, що був обмежений вплив таких образів, як дитячі ляльки, що хворобливо худнуть, дівчата-моделі або рекомендації на тему схуднення. Корінь проблеми лежить найшвидше у сфері самосприйняття окремих людей. Таким чином, кожна людина може знайти власний спосіб, як вибрати якісні продукти харчування, прислухаючись до своєї інтуїції для того, щоб досягти оптимальної ваги.

Без сумніву, в існуючій буденній метушні поставлена мета досягнення оптимальної ваги, є, ймовірно, дуже важкодосяжною. Проте одне лише правильне відношення до свого організму з часом може перетворити неприємні емоції при вживанні хлібобулочних виробів у справжнє задоволення. Адже організм сам знає, що йому потрібно, щоб зберегти баланс і бути здоровим. Організм людини поступово повинен навчитися прислухатися до інтуїції і бути в змозі задовольнити всі бажання людського тіла. Тоді він, нарешті, знову зможе почути свій внутрішній голос, вдосконалювати своє серце і повернутися до своєї дійсної природи, до свого початку.

"Людина сама собі кращий лікар", - говорить народна мудрість. Це твердження знову знайшло популярність в медицині. Письменник Хорст Колер в своїх газетних статтях і в своїй книзі "Життя без дієт" розкриває саме цей принцип. Людський організм сам знає, які поживні речовини йому потрібні. На цій основі розвивається в організмі потреба в певних продуктах, що гарантує йому повноцінне живлення. Такий механізм функціонує вже впродовж тисячі років і заслуговує на нашу довіру. Прислухаючись до потреб власного організму, можна за допомогою збалансованого харчування зберегти оптимальну вагу і бути здоровим.

 

Високоякісна, натуральна їжа

Напівфабрикати і готові продукти, що пропонуються в широкому асортименті в супермаркетах, піддаються постійній критиці з боку фахівців з харчування. Знаходячись в привабливій і зазиваючій упаковці з таблицями про вміст, ці продукти насправді не містять ні обіцяних, ні необхідних нам поживних речовин.

Якість цих продуктів значно відрізняється від чекань покупця. Наприклад, полуничний йогурт, який повинен містити багату суміш молочних продуктів і фруктів, насправді містить лише штучні ароматизатори і не містить жодної полуниці. Навіть відносно молока – в багатьох знежирених йогуртах воно замінене штучними замінниками.

Тим часом людський організм, хоча і вживає молочні продукти і полуницю, але помічає, що не отримав того, на що розраховував. Оскільки в йогурті їх немає, або ж є, але в недостатній кількості. Це приводить організм до нерозуміння, оскільки він продовжує відчувати голод. В результаті ми "забруднюємо" свій організм, так званими, порожніми калоріями. З часом організм звикає до такої їжі і відчуває ще більший голод, який далеко виходить за межі потреб організму. У цій ситуації людина вимушена боротися з надлишковою вагою, мучити себе дієтами або безнадійно змиритися.

Якщо вживати натуральні та високоякісні добавки, і при цьому звертати увагу на свої потреби, прислухатися до свого внутрішнього голосу, то організм людини зможе отримати від цього величезне задоволення і зберегти здорову вагу тіла, якраз до свят.

 

epochtimes.com.ua


04.05.2016 1496 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

369
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1420
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2611 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3649
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3014
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2156

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

629

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

479

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1646

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1809
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

304
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

517
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

817
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5000
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

367
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

895
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10138
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

523
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

277
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

383
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

410
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

734