Страхування – безпека, яка вам потрібна

Фінансова стабільність та добробут, на жаль, мінливі поняття. Якщо зараз ви почуваєтеся впевнено, події найближчого майбутнього все одно можуть помітно змінити матеріальний стан родини. Хвороба близької людини, серйозне пошкодження дорогої автівки чи необхідність термінового ремонту вдома – все це непередбачувані обставини, які вимагають значних фінансових витрат. Звісно ж, родина може виявитися неготовою до них. Якщо ви виплачуєте кредит, оплачуєте навчання дитини за кордоном або, наприклад, полюбляєте багато подорожувати, відкладених коштів може бути недостатньо для покриття раптових незапланованих збитків.

Простий спосіб не опинитися у подібній ситуації – заздалегідь потурбуватися про власну фінансову безпеку та оформити страховку. Поліс не вимагає від вас створювати значні резерви та накопичувати гроші «на чорний день». Натомість він передбачає здійснення невеликих регулярних відрахувань до загального фонду. Саме з нього ви отримаєте компенсацію у разі настання страхової події. Таким чином власники страхового поліса можуть жити звичним для себе життям – подорожувати, розважатися та витрачати кошти на власний розсуд. При цьому у критичній ситуації про них подбає страхова компанія. 

5 причин укласти договір страхування

Хвороби близьких людей чи неприємності іншого роду – це те, про що більшість з нас намагається ну думати наперед. Насправді передбачити майбутнє важко, проте різноманітні аварії інколи трапляються, а проблеми – виникають незалежно від того, чи готові ми їх зустріти. Саме тому варто скористатися страховими послугами, які допомагають захиститися від фінансових збитків, що пов’язані з тими чи іншими несприятливими подіями. Ось кілька причин звернутися до страховика для придбання поліса:

  • можливість своєчасного отримання якісної медичної допомоги незалежно від фінансових обставин. Здоров’я є найбільшою цінністю, тому воно не повинно залежати від поточного матеріального стану;
  • здатність попіклуватися про усіх членів родини. Непередбачувані події та матеріальні збитки можуть зруйнувати плани дітей на навчання чи здійснення інших дорогих покупок. Страхування дозволяє позбутися таких ризиків;
  • швидке відновлення після форс-мажору. Ремонт пошкодженого житла або автомобіля не доведеться відкладати на майбутнє через тимчасовий брак вільних коштів. Страхова компанія створить умови за яких ви зможете відновити майно у максимально короткий термін;
  • впевненість у майбутньому. Страхування дозволяє не створювати значні фінансові резерви. Ви можете вільно витрачати кошти та планувати майбутнє, знаючи, що непередбачувані події не спричинять значних матеріальних труднощів;
  • свобода прийняття фінансових рішень. Накопичувати велику суму коштів про всяк випадок не потрібно, адже невеликі регулярні платежі за страховим полісом можуть покрити видатки компанії.

Страхові поліси можуть мати різну вартість. Зазвичай вона залежить від переліку ризиків, наявності франшизи та максимального розміру страхового відшкодування. Саме тому не можна однозначно сказати, скільки коштів потрібно платити страховикові, аби почуватися в безпеці.

 

Які види страхування вам потрібні

Виділяють два типи страхування: обов’язкове та добровільне. До першого типу належить ОСЦПВ. Таку страховку повинні мати всі власники транспортних засобів без виключення. Поліс страхує матеріальну відповідальність перед третьою особою, що постраждала внаслідок неправомірних дій його власника. Сам же страхувальник не може претендувати на отримання виплати за придбаним договором.

Договори добровільного страхування укладаються за бажанням або потребою громадян. Ви можете застрахувати:

  • автомобіль – від ненавмисного пошкодження, викрадення тощо;
  • здоров’я – на випадок необхідності звернутися за невідкладною, амбулаторною чи стаціонарною допомогою, діагностики, купівлі ліків за призначенням лікаря тощо;
  • безпеку під час подорожей;
  • майно – від пожежі вибуху, землетрусу, затоплення, пограбування тощо.

Добровільне страхування є більш гнучким – ви можете вибирати різні за вартістю та переліком послуг пакети в залежності від особистих потреб.

Партнерський матеріал


26.06.2023 538
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

446
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

737
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

548
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5465
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1453
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1334

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

380

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1215

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1054

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

971
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

283
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10661
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

363
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

632
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5673
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1448
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

340
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

242
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

595 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1033
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

899