Страхування – безпека, яка вам потрібна

Фінансова стабільність та добробут, на жаль, мінливі поняття. Якщо зараз ви почуваєтеся впевнено, події найближчого майбутнього все одно можуть помітно змінити матеріальний стан родини. Хвороба близької людини, серйозне пошкодження дорогої автівки чи необхідність термінового ремонту вдома – все це непередбачувані обставини, які вимагають значних фінансових витрат. Звісно ж, родина може виявитися неготовою до них. Якщо ви виплачуєте кредит, оплачуєте навчання дитини за кордоном або, наприклад, полюбляєте багато подорожувати, відкладених коштів може бути недостатньо для покриття раптових незапланованих збитків.

Простий спосіб не опинитися у подібній ситуації – заздалегідь потурбуватися про власну фінансову безпеку та оформити страховку. Поліс не вимагає від вас створювати значні резерви та накопичувати гроші «на чорний день». Натомість він передбачає здійснення невеликих регулярних відрахувань до загального фонду. Саме з нього ви отримаєте компенсацію у разі настання страхової події. Таким чином власники страхового поліса можуть жити звичним для себе життям – подорожувати, розважатися та витрачати кошти на власний розсуд. При цьому у критичній ситуації про них подбає страхова компанія. 

5 причин укласти договір страхування

Хвороби близьких людей чи неприємності іншого роду – це те, про що більшість з нас намагається ну думати наперед. Насправді передбачити майбутнє важко, проте різноманітні аварії інколи трапляються, а проблеми – виникають незалежно від того, чи готові ми їх зустріти. Саме тому варто скористатися страховими послугами, які допомагають захиститися від фінансових збитків, що пов’язані з тими чи іншими несприятливими подіями. Ось кілька причин звернутися до страховика для придбання поліса:

  • можливість своєчасного отримання якісної медичної допомоги незалежно від фінансових обставин. Здоров’я є найбільшою цінністю, тому воно не повинно залежати від поточного матеріального стану;
  • здатність попіклуватися про усіх членів родини. Непередбачувані події та матеріальні збитки можуть зруйнувати плани дітей на навчання чи здійснення інших дорогих покупок. Страхування дозволяє позбутися таких ризиків;
  • швидке відновлення після форс-мажору. Ремонт пошкодженого житла або автомобіля не доведеться відкладати на майбутнє через тимчасовий брак вільних коштів. Страхова компанія створить умови за яких ви зможете відновити майно у максимально короткий термін;
  • впевненість у майбутньому. Страхування дозволяє не створювати значні фінансові резерви. Ви можете вільно витрачати кошти та планувати майбутнє, знаючи, що непередбачувані події не спричинять значних матеріальних труднощів;
  • свобода прийняття фінансових рішень. Накопичувати велику суму коштів про всяк випадок не потрібно, адже невеликі регулярні платежі за страховим полісом можуть покрити видатки компанії.

Страхові поліси можуть мати різну вартість. Зазвичай вона залежить від переліку ризиків, наявності франшизи та максимального розміру страхового відшкодування. Саме тому не можна однозначно сказати, скільки коштів потрібно платити страховикові, аби почуватися в безпеці.

 

Які види страхування вам потрібні

Виділяють два типи страхування: обов’язкове та добровільне. До першого типу належить ОСЦПВ. Таку страховку повинні мати всі власники транспортних засобів без виключення. Поліс страхує матеріальну відповідальність перед третьою особою, що постраждала внаслідок неправомірних дій його власника. Сам же страхувальник не може претендувати на отримання виплати за придбаним договором.

Договори добровільного страхування укладаються за бажанням або потребою громадян. Ви можете застрахувати:

  • автомобіль – від ненавмисного пошкодження, викрадення тощо;
  • здоров’я – на випадок необхідності звернутися за невідкладною, амбулаторною чи стаціонарною допомогою, діагностики, купівлі ліків за призначенням лікаря тощо;
  • безпеку під час подорожей;
  • майно – від пожежі вибуху, землетрусу, затоплення, пограбування тощо.

Добровільне страхування є більш гнучким – ви можете вибирати різні за вартістю та переліком послуг пакети в залежності від особистих потреб.

Партнерський матеріал


26.06.2023 567
22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

246
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2893
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21050
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1959
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1339 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2346

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

677

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2127

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

810

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1397
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

127
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

459
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

989
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

127
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

740
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

728
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

673
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8202
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

801 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

867
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2154 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

809