Страхування – безпека, яка вам потрібна

Фінансова стабільність та добробут, на жаль, мінливі поняття. Якщо зараз ви почуваєтеся впевнено, події найближчого майбутнього все одно можуть помітно змінити матеріальний стан родини. Хвороба близької людини, серйозне пошкодження дорогої автівки чи необхідність термінового ремонту вдома – все це непередбачувані обставини, які вимагають значних фінансових витрат. Звісно ж, родина може виявитися неготовою до них. Якщо ви виплачуєте кредит, оплачуєте навчання дитини за кордоном або, наприклад, полюбляєте багато подорожувати, відкладених коштів може бути недостатньо для покриття раптових незапланованих збитків.

Простий спосіб не опинитися у подібній ситуації – заздалегідь потурбуватися про власну фінансову безпеку та оформити страховку. Поліс не вимагає від вас створювати значні резерви та накопичувати гроші «на чорний день». Натомість він передбачає здійснення невеликих регулярних відрахувань до загального фонду. Саме з нього ви отримаєте компенсацію у разі настання страхової події. Таким чином власники страхового поліса можуть жити звичним для себе життям – подорожувати, розважатися та витрачати кошти на власний розсуд. При цьому у критичній ситуації про них подбає страхова компанія. 

5 причин укласти договір страхування

Хвороби близьких людей чи неприємності іншого роду – це те, про що більшість з нас намагається ну думати наперед. Насправді передбачити майбутнє важко, проте різноманітні аварії інколи трапляються, а проблеми – виникають незалежно від того, чи готові ми їх зустріти. Саме тому варто скористатися страховими послугами, які допомагають захиститися від фінансових збитків, що пов’язані з тими чи іншими несприятливими подіями. Ось кілька причин звернутися до страховика для придбання поліса:

  • можливість своєчасного отримання якісної медичної допомоги незалежно від фінансових обставин. Здоров’я є найбільшою цінністю, тому воно не повинно залежати від поточного матеріального стану;
  • здатність попіклуватися про усіх членів родини. Непередбачувані події та матеріальні збитки можуть зруйнувати плани дітей на навчання чи здійснення інших дорогих покупок. Страхування дозволяє позбутися таких ризиків;
  • швидке відновлення після форс-мажору. Ремонт пошкодженого житла або автомобіля не доведеться відкладати на майбутнє через тимчасовий брак вільних коштів. Страхова компанія створить умови за яких ви зможете відновити майно у максимально короткий термін;
  • впевненість у майбутньому. Страхування дозволяє не створювати значні фінансові резерви. Ви можете вільно витрачати кошти та планувати майбутнє, знаючи, що непередбачувані події не спричинять значних матеріальних труднощів;
  • свобода прийняття фінансових рішень. Накопичувати велику суму коштів про всяк випадок не потрібно, адже невеликі регулярні платежі за страховим полісом можуть покрити видатки компанії.

Страхові поліси можуть мати різну вартість. Зазвичай вона залежить від переліку ризиків, наявності франшизи та максимального розміру страхового відшкодування. Саме тому не можна однозначно сказати, скільки коштів потрібно платити страховикові, аби почуватися в безпеці.

 

Які види страхування вам потрібні

Виділяють два типи страхування: обов’язкове та добровільне. До першого типу належить ОСЦПВ. Таку страховку повинні мати всі власники транспортних засобів без виключення. Поліс страхує матеріальну відповідальність перед третьою особою, що постраждала внаслідок неправомірних дій його власника. Сам же страхувальник не може претендувати на отримання виплати за придбаним договором.

Договори добровільного страхування укладаються за бажанням або потребою громадян. Ви можете застрахувати:

  • автомобіль – від ненавмисного пошкодження, викрадення тощо;
  • здоров’я – на випадок необхідності звернутися за невідкладною, амбулаторною чи стаціонарною допомогою, діагностики, купівлі ліків за призначенням лікаря тощо;
  • безпеку під час подорожей;
  • майно – від пожежі вибуху, землетрусу, затоплення, пограбування тощо.

Добровільне страхування є більш гнучким – ви можете вибирати різні за вартістю та переліком послуг пакети в залежності від особистих потреб.

Партнерський матеріал


26.06.2023 492
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1736
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1092
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1344 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3872 5
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33933
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2920

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

397

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

811

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1778

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

1131
17.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1139
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

684
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

559
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2044
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12254
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1557
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1343
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

613
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

316
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

385
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

431
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1319