За січень–липень 2013р. у добувній промисловості і розробленні кар'єрів Прикарпаття порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшено добування гранул, щебеню, крихти та порошку, гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття на 32–45%, при зменшенні видобутку пісковику на 17% - повідомили в головному управлінні статистики області.
У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск кормів готових для тварин у 26 разів, м’яса свиней замороженого – у 6 разів, м’яса великої рогатої худоби замороженого – на 74%, борошна, тортів, виробів здобних – на 9,1–31,1%. При цьому менше вироблено маргарину і жирів харчових подібних, їжі та страв готових з виробів макаронних, соусів і продуктів для приготування соусів, виробів ковбасних на 21–89%, печива солодкого і вафлів, хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, сиру плавленого – на 1–9%.
Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–липні 2013р. проти січня–липня 2012р. збільшено випуск білизни постільної у 2 рази, спідниць та спідниць-брюк, крім трикотажних – на 64%, брюк і бриджів вовняних, жіночих та дівчачих – на 40%, піджаків, блейзерів, крім трикотажних, жіночих та дівчачих – на 38%, пальт, плащів, накидок, жіночих та дівчачих, чоловічих та хлопчачих – на 13–20%, при зменшенні випуску блузок, сорочок, батників та суконь, крім трикотажних, жіночих та дівчачих на 89–91%.
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення випуску шпону на 60%, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги профільованих, незібраних, з деревини листяних порід – на 2%. Водночас зменшено виробництво деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших з паперу чи картону на 44–50%, вікон та їх рам, дверей балконних та їх рам, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, конвертів та листівок поштових – на 10–30%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції за січень–липень 2013р. проти відповідного періоду минулого року спостерігалося збільшення випуску засобів для гоління, дезодорантів для тіла та антипреспірантів, засобів для прийняття ванн, засобів парфумних, косметичних та туалетних на 2%, при зменшенні виробництва шампунів на 40%.
Збільшено виробництво основних видів гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції: цегли невогнетривкої керамічної будівельної на 28%, розчину бетонного, готового для використання – на 15%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю – на 12%. Водночас зменшено випуск блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва на 38%.
У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів збільшено випуск конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі на 50%, при зменшенні виробництва конструкцій інших, частин конструкцій, плит, прутків, кутиків, профілів та виробів подібних з металів чорних або алюмінію на 64%.
У машинобудуванні збільшено виробництво газомірів, включаючи калібрувальні, на 56%, схем інтегральних – на 25%, верстатів для оброблення дерева – на 19%. Водночас зменшено випуск трансформаторів на 96%, інструментів для контролю інших фізичних характеристик – на 88%, термостатів, маностатів (стабілізаторів тиску), інструментів та приладів для регулювання чи контролю, автоматичних – на 27%, машин пральних – на 12%.