Спростовуємо найбільш поширені плітки про Миколу Круця

 

 

Виборча кампанія 2012 року не стала винятком із сучасних українських політичних традицій. Брудні технології і чорний піар заполонили теле- і радіоефіри, сторінки газет і Інтернет. Фальшиві листівки, брехливі промови – відбувається умисна дезінформація виборця. Як правило, той, хто має найбільшу підтримку серед виборців, опиняється у епіцентрі пліток і брехні. Опоненти, не маючи чогось реального протиставити сильному кандидату, опускаються до банального обріхування.

Ця стандартна ситуація розповсюдилась і на мажоритарний виборчий округ №84. Найбільша порція брехні тут дісталась найрентиговішому кандидату у народні депутати України Миколі Круцю. Ми не будемо повторювати весь бруд, який сьогодні лиють і, очевидно, ще будуть лити на Миколу Круця. Просто подаємо правдиву інформацію про кандидата і тим самим спростовуємо усі плітки.

 

Правда про Миколу Круця:

 

1. Микола Круць є членом партії «Наша Україна»

Микола Круць є членом партії «Наша Україна» з часу її створення. Ніколи з неї не виходив, перебуває в партії по сьогоднішній день і не планує покидати її лави. Микола Круць немає ніякого відношення до Партії Регіонів і в майбутньому не планує вступати ні в цю партію, ні в її фракцію у парламенті.

 

2. Микола Круць не голосував за «харківські угоди»

Харківська угода Януковича-Медведєва – угода між Україною і Російською Федерацією, підписана 21 квітня 2010 року у Харкові президентом України Віктором Януковичем та президентом Росії Дмитром Медведєвим. Згідно з угодою термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі продовжено з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням на 5 років, якщо будь-яка сторона не висловить заперечення. Угода ратифікована Верховною Радою України 27 квітня 2010 року.

Микола Круць виступав категорично проти пролонгації перебування російського флоту на території України. Вважав і вважає, це наступом на українські кордони та послабленням української незалежності. На думку Миколи Круця, угода є невигідною ні з економічної, ні з національно-ідеологічної, ні з екологічної точок зору.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=11639&krit=66

 

3. Микола Круць не голосував за закон про мови ні в першому, ні в другому читанні

Закон «Про засади державної мовної політики», який значно розширив права російської мови в Україні, - це наступ на українську культуру, духовність, ідентичність українського народу, вважає народний депутат України Микола Круць. Цей закон сприяє штучному роз’єднанню українців, яке сьогодні є вигідним окремим політикам. Микола Круць не підтримав цей закон, і в майбутньому не буде підтримувати подібні ініціативи, спрямовані на дестабілізацію українського суспільства та послаблення державницьких позицій.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=28680&krit=66 – за основу

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=29379&krit=66 – в цілому

 

Подану вище інформацію можна легко перевірити на сайті Верховної ради України за вказаними посиланнями.

 

4. Микола Круць діє згідно внутріфракційних домовленостей

Представники об’єднаної опозиції на зустрічах із виборцями, у своїх коментарях часто звинувачують Миколу Круця в тому, що він був відсутній під час цих знакових голосувань, нібито це означає, що він не виразив чітко свою позицію.

Насправді, існують дві ситуації, у яких депутати не реєструють свої картки. Перша - крісла депутатів у парламенті накривають прапором. Друга - опозиційні депутати під час голосувань за найбільш загрозливі для України законопроекти домовляються не реєструвати свої картки у сесійній залі, аби не допустити махінацій збоку лобістів антидержавницьких законів. Так відбувалось під час голосування за «харківські угоди» і за закон про мови. Тому позначка «відсутній» стоїть навпроти прізвищ практично всіх депутатів фракцій НУНС та БЮТ. В тому числі і навпроти прізвища активіста Івано-Франківської обласної організації «Батьківщина» Дмитра Шлемка.

 

 

 

 


12.10.2012 1342 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1964
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1861
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1858
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5498 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2154 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1510

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

746

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

799

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1001

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1005
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1772
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3681
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10259
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26150
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10186 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7715
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

899
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

210
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

265
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

382
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1278
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

885