Спростовуємо найбільш поширені плітки про Миколу Круця

 

 

Виборча кампанія 2012 року не стала винятком із сучасних українських політичних традицій. Брудні технології і чорний піар заполонили теле- і радіоефіри, сторінки газет і Інтернет. Фальшиві листівки, брехливі промови – відбувається умисна дезінформація виборця. Як правило, той, хто має найбільшу підтримку серед виборців, опиняється у епіцентрі пліток і брехні. Опоненти, не маючи чогось реального протиставити сильному кандидату, опускаються до банального обріхування.

Ця стандартна ситуація розповсюдилась і на мажоритарний виборчий округ №84. Найбільша порція брехні тут дісталась найрентиговішому кандидату у народні депутати України Миколі Круцю. Ми не будемо повторювати весь бруд, який сьогодні лиють і, очевидно, ще будуть лити на Миколу Круця. Просто подаємо правдиву інформацію про кандидата і тим самим спростовуємо усі плітки.

 

Правда про Миколу Круця:

 

1. Микола Круць є членом партії «Наша Україна»

Микола Круць є членом партії «Наша Україна» з часу її створення. Ніколи з неї не виходив, перебуває в партії по сьогоднішній день і не планує покидати її лави. Микола Круць немає ніякого відношення до Партії Регіонів і в майбутньому не планує вступати ні в цю партію, ні в її фракцію у парламенті.

 

2. Микола Круць не голосував за «харківські угоди»

Харківська угода Януковича-Медведєва – угода між Україною і Російською Федерацією, підписана 21 квітня 2010 року у Харкові президентом України Віктором Януковичем та президентом Росії Дмитром Медведєвим. Згідно з угодою термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі продовжено з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням на 5 років, якщо будь-яка сторона не висловить заперечення. Угода ратифікована Верховною Радою України 27 квітня 2010 року.

Микола Круць виступав категорично проти пролонгації перебування російського флоту на території України. Вважав і вважає, це наступом на українські кордони та послабленням української незалежності. На думку Миколи Круця, угода є невигідною ні з економічної, ні з національно-ідеологічної, ні з екологічної точок зору.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=11639&krit=66

 

3. Микола Круць не голосував за закон про мови ні в першому, ні в другому читанні

Закон «Про засади державної мовної політики», який значно розширив права російської мови в Україні, - це наступ на українську культуру, духовність, ідентичність українського народу, вважає народний депутат України Микола Круць. Цей закон сприяє штучному роз’єднанню українців, яке сьогодні є вигідним окремим політикам. Микола Круць не підтримав цей закон, і в майбутньому не буде підтримувати подібні ініціативи, спрямовані на дестабілізацію українського суспільства та послаблення державницьких позицій.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=28680&krit=66 – за основу

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=29379&krit=66 – в цілому

 

Подану вище інформацію можна легко перевірити на сайті Верховної ради України за вказаними посиланнями.

 

4. Микола Круць діє згідно внутріфракційних домовленостей

Представники об’єднаної опозиції на зустрічах із виборцями, у своїх коментарях часто звинувачують Миколу Круця в тому, що він був відсутній під час цих знакових голосувань, нібито це означає, що він не виразив чітко свою позицію.

Насправді, існують дві ситуації, у яких депутати не реєструють свої картки. Перша - крісла депутатів у парламенті накривають прапором. Друга - опозиційні депутати під час голосувань за найбільш загрозливі для України законопроекти домовляються не реєструвати свої картки у сесійній залі, аби не допустити махінацій збоку лобістів антидержавницьких законів. Так відбувалось під час голосування за «харківські угоди» і за закон про мови. Тому позначка «відсутній» стоїть навпроти прізвищ практично всіх депутатів фракцій НУНС та БЮТ. В тому числі і навпроти прізвища активіста Івано-Франківської обласної організації «Батьківщина» Дмитра Шлемка.

 

 

 

 


12.10.2012 1576 0
Коментарі (0)

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

6744
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1090
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

610
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5612
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1513
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1378

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

454

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1274

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1098

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1001
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

338
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

389
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1335
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

417
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

686
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5724
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

432
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

297
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

639 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1081
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

940