Виборча кампанія 2012 року не стала винятком із сучасних українських політичних традицій. Брудні технології і чорний піар заполонили теле- і радіоефіри, сторінки газет і Інтернет. Фальшиві листівки, брехливі промови – відбувається умисна дезінформація виборця. Як правило, той, хто має найбільшу підтримку серед виборців, опиняється у епіцентрі пліток і брехні. Опоненти, не маючи чогось реального протиставити сильному кандидату, опускаються до банального обріхування.
Ця стандартна ситуація розповсюдилась і на мажоритарний виборчий округ №84. Найбільша порція брехні тут дісталась найрентиговішому кандидату у народні депутати України Миколі Круцю. Ми не будемо повторювати весь бруд, який сьогодні лиють і, очевидно, ще будуть лити на Миколу Круця. Просто подаємо правдиву інформацію про кандидата і тим самим спростовуємо усі плітки.
Правда про Миколу Круця:
1. Микола Круць є членом партії «Наша Україна»
Микола Круць є членом партії «Наша Україна» з часу її створення. Ніколи з неї не виходив, перебуває в партії по сьогоднішній день і не планує покидати її лави. Микола Круць немає ніякого відношення до Партії Регіонів і в майбутньому не планує вступати ні в цю партію, ні в її фракцію у парламенті.
2. Микола Круць не голосував за «харківські угоди»
Харківська угода Януковича-Медведєва – угода між Україною і Російською Федерацією, підписана 21 квітня 2010 року у Харкові президентом України Віктором Януковичем та президентом Росії Дмитром Медведєвим. Згідно з угодою термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Севастополі продовжено з 2017 до 2042 року з автоматичним продовженням на 5 років, якщо будь-яка сторона не висловить заперечення. Угода ратифікована Верховною Радою України 27 квітня 2010 року.
Микола Круць виступав категорично проти пролонгації перебування російського флоту на території України. Вважав і вважає, це наступом на українські кордони та послабленням української незалежності. На думку Миколи Круця, угода є невигідною ні з економічної, ні з національно-ідеологічної, ні з екологічної точок зору.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=11639&krit=66
3. Микола Круць не голосував за закон про мови ні в першому, ні в другому читанні
Закон «Про засади державної мовної політики», який значно розширив права російської мови в Україні, - це наступ на українську культуру, духовність, ідентичність українського народу, вважає народний депутат України Микола Круць. Цей закон сприяє штучному роз’єднанню українців, яке сьогодні є вигідним окремим політикам. Микола Круць не підтримав цей закон, і в майбутньому не буде підтримувати подібні ініціативи, спрямовані на дестабілізацію українського суспільства та послаблення державницьких позицій.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=28680&krit=66 – за основу
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=29379&krit=66 – в цілому
Подану вище інформацію можна легко перевірити на сайті Верховної ради України за вказаними посиланнями.
4. Микола Круць діє згідно внутріфракційних домовленостей
Представники об’єднаної опозиції на зустрічах із виборцями, у своїх коментарях часто звинувачують Миколу Круця в тому, що він був відсутній під час цих знакових голосувань, нібито це означає, що він не виразив чітко свою позицію.
Насправді, існують дві ситуації, у яких депутати не реєструють свої картки. Перша - крісла депутатів у парламенті накривають прапором. Друга - опозиційні депутати під час голосувань за найбільш загрозливі для України законопроекти домовляються не реєструвати свої картки у сесійній залі, аби не допустити махінацій збоку лобістів антидержавницьких законів. Так відбувалось під час голосування за «харківські угоди» і за закон про мови. Тому позначка «відсутній» стоїть навпроти прізвищ практично всіх депутатів фракцій НУНС та БЮТ. В тому числі і навпроти прізвища активіста Івано-Франківської обласної організації «Батьківщина» Дмитра Шлемка.