Сорочка жіноча: як обрати стильну та практичну модель

У кожної жінки, незалежно від її віку, статусу і роду занять, в гардеробі повинна бути сорочка.

Жіночі сорочки – це запорука елегантності і гарного стилю. Чи то однотонна сорочка, чи з принтами або візерунками – в різноманітних магазинах, у тому числі і онлайн-магазинах, можна знайти багато цікавих моделей, які можна поєднати зі своїм стилем. 

З яких тканин шиють жіночі сорочки?

Кожна сорочка жіноча має свою історію, створену дизайнерами для того, щоб підкреслити жіночність і стиль. Різні виробники пропонують варіанти різних фасонів та кольорів, від класичної білої сорочки до яскравих та вражаючих відтінків, придатних, щоб створити модний аутфіт. Тому обираються тканини високої якості, серед найбільш популярних на сьогодні є такі як: шовк Армані та льняна тканина.

Ніжний і легкий шовковий матеріал Армані користується неймовірною популярністю - з нього шиються красиві, зручні й практичні елементи одягу. Це відмінна альтернатива класичним шовковим тканинам, яка гармонійно поєднує в собі якості натуральних і штучних волокон. Є основні ознаки, за якими можна легко визначити, що це справді шовк Армані, а саме:

  • Глянцева поверхня, злегка мерехтлива.
  • Матеріал тонкий, повністю непрозорий і дуже міцний.
  • Такий шовк – це досить міцна тканина завдяки наявності в її складі спандекса, хоча його частка невелика.
  • Завдяки синтетичному складу ці шовкові тканини не мнуться. Саме це вигідно відрізняє їх від натуральних матеріалів.
  • Низька гігроскопічність – матеріал погано вбирає пар з навколишнього середовища, водночас він швидко промокає.
  • Ця м'яка тканина краще підходить для літнього одягу, але ніяк не для зимового.

Попри велику кількість тканин, вироблених на основі нових технологій, класика не втрачає своєї актуальності. Тому прикладом є лляна тканина з унікальними природними властивостями. Цей матеріал має такі властивості як:

  • Екологічність і гіпоалергенність. Склад лляних тканин повністю натуральний, тому ви можете не боятися алергічних реакцій.
  • Красивий зовнішній вигляд. Сорочки з лляної тканини красиво виглядають, приємні на дотик і не втрачають своїх властивостей протягом багатьох років.
  • Гігієнічність. Льон містить таку речовину, завдяки якій на тканині не розмножуються бактерії і не вбираються неприємні запахи.
  • Здатність до терморегуляції. Льняна тканина прекрасно зберігає тепло в холодну пору року, а в жарку пору року дарує відчуття прохолоди.
  • Володіє високою повітропроникністю. Велика кількість мікропор, характерних для лляних тканин, робить їх абсолютно повітропроникними - повітря вільно циркулює через них, створюючи ідеальний мікроклімат.
  • Гігроскопічний матеріал. Тканина добре вбирає зайву вологу.
  • Зносостійкість. Лляна тканина - досить міцний матеріал, який важко рвати або протирати.
  • Брудовідштовхувальність. Волокниста структура не дозволяє бруду проникати глибоко в пори, тому виріб дуже легко очищається.
  • Легкий догляд. Лляні матеріали не важко прати, сушити і зберігати, а за умови дотримання простих рекомендацій, виріб прослужить довго, не втрачаючи свого первісного вигляду.

Чому слід купити жіночу сорочку?

  1. Сорочка підійде всім жінкам, незважаючи ні на що. Вона дійсно робить образ більш витонченим, жіночним, відкритим для уяви оточуючих.
  2. Різні моделі, представлені в магазинах, чудово підійдуть для будь-якого випадку: на роботу або робочі зустрічі, навчання, прогулянки містом тощо – такий одяг буде доречним усюди.
  3. Сорочка поєднується з брюками та спідницями - ви можете комбінувати з чим завгодно і скільки завгодно, змінюючи низ і взуття. А якщо ви купите жіночі аксесуари різних фасонів, то кожен аутфіт буде стильним, актуальним і особистим.
Реклама


12.12.2024 141
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

348
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

2158
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

1547
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

1563
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

1536
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1808

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1194

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1270

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

2117

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

2125
11.12.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18722
05.12.2024

Зима – це час, коли наш організм потребує тепла, енергії та поживних речовин, щоб впоратися з холодом.   

500
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

878
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

312
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

9639
06.12.2024

Про День Святого Миколая, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

679
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7850
12.12.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

29090 1
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

267
08.12.2024

Нагадаємо, Зеленський підписав указ про введення санкцій проти проросійської влади Грузії, зокрема мільярдера експрем'єра Бідзіни Іванішвілі і його поплічників. Загалом санкції ввели проти 19 осіб.  

296
05.12.2024

Верховна Рада четвертого грудня ухвалила в цілому законопроєкт про підвищення акцизу на тютюнові вироби.  

2953