Сьогодні Софії Ротару виповнюється 70 років

 

 

Всенародно улюбленій артистці Софії Михайлівні сьогодні виповнюється 70 років. Мільйони людей у ​​всьому світі полюбили її за прекрасний голос і пісні з глибоким змістом. Популярність їй принесла пісня «Червона рута», яку в 1970 році написав 20-річний студент Володимир Івасюк. Ще більший успіх принесла пісня «Край, мій рідний край». Накладом в кілька мільйонів копій розійшлася платівка «Лаванда».

 

Інтер зібрав найцікавіші висловлювання Софії Михайлівни.

 

1. Я однолюбка, розповіла Софія Михайлівна в одному з інтерв'ю. «Я однолюбка і у мене була одна любов за все життя – Толік. І все, крапка. Комусь така відданість може здатись дивною, несучасною. Але я така».

 

2. Моє дитинство було щасливим. «Воно випало на післявоєнні роки і було дуже непростим. Тільки в святкові дні з'являлася довгоочікувана можливість вдосталь наїстися теплого хліба з маминої печі, солодощів. Але все одно моє дитинство було щасливим».

 

3. Завжди мріяла стати співачкою. «У здійсненні мрії мені допомогли вчителі, друзі, шанувальники, люди, з якими працювала. І, звичайно, батьки. «Софія народилася особливою», – говорив мій тато. І саме його любов, віра в мене надавали впевненості та сил».

 

4. Я вірю в Бога. «Я вірила завжди, з дитинства, і це теж передали мені батьки. Віра, що в світі є добра сила, яка допомагає нам в найважчі хвилини, тому в людині завжди повинна жити надія».

 

5. Я об'їздила весь світ, але практично не бачила нічого, крім сцени. «Гастролі не мають нічого спільного з туристичною поїздкою: графіки жорсткі, приїжджаючи в нове місто я бачила лише концертний майданчик і готель, а на наступний день знову в дорогу. Я об'їздила весь світ, а бачила не так багато, як хотілося. Ось тільки недавно у мене з'явився час на те, щоб просто кудись поїхати, зазирнути в знамениті музеї, побродити по вулицях великих міст».

 

6. Я першою в Союзі почала співати реп. «Я завжди намагалася в музиці бути новатором. Першою в Союзі почала співати реп – згадайте хіт «Я, ти, він, вона». Коли нас в середині 70-х запросили в Мюнхен на фірму «Ареола» і попросили показати щось з останніх робіт, ми поставили саме цю пісню. За мною цілий день ходили і запитували, як же називається цей стиль. А я їм відповідала: «Ну як-як – патріотика!». І зараз теж намагаюся йти в ногу з часом».

 

7. У нових піснях шукаю сенс. «Я пройшла вдалий творчий шлях – подорослішала як людина і як співачка, зараз в кожній пісні шукаю сенс, розумію людські страждання і ще більш чутливо реагую на те, що відбувається в житті».

 

8. Мріяти, любити і навіть помилятися. «Любіть свій край! Прагнучи до своєї мети, ніколи не забувайте про своїх близьких, щоб потім не долала туга безповоротність! Хочу побажати всім миру, успішної і цікавого життя. Мрійте, любіть, і, навіть, помиляйтеся. Адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить».

 

До дня народження Софії Михайлівни – в суботу, 12 серпня – телеканал «Інтер» покаже два проекти, присвячені всенародно улюбленій артистці. У цей день о 20.30 в ефір вийде ювілейний концерт Софії Ротару «Час любити» – співачка виконає свої найкращі хіти і нові пісні.

 

А о 22.50 «Інтер» покаже документальний проект власного виробництва «Софія Ротару: секрети її успіху». Творці картини відслідковують віхи професійної кар'єри легендарної співачки, а також розповідають про її особисте життя безпосередньо з початку 60-х і до сьогодні.

 

У проект «Софія Ротару: секрети її успіху» увійшли ексклюзивні інтерв'ю з друзями та колегами співачки. Наприклад, з режисером фільму «Душа» і другим чоловіком Алли Пугачової Олександром Стефановичем, композитором Володимиром Матецьким, першим продюсером співачки Олегом Непомнящим. Вони розкривають секрет успіху пісень «Лаванда», «Дикі лебеді», «Хуторянка» і «Місяць», написаних для Софії Ротару, діляться цікавими подробицями про перші творчі кроки Софії Михайлівни. Зворушливі і теплі, що стали історією і змінили історію української естради, невигадані факти про легендарну співачку.

 


07.08.2017 1053 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

127
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

520
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

892
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1932
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3458
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2357 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

728

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

631

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

601

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

615
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10263
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1102
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5158
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

914
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2715
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1115
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

256
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

626
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

542
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

602
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

949 2