Сьогодні Софії Ротару виповнюється 70 років

 

 

Всенародно улюбленій артистці Софії Михайлівні сьогодні виповнюється 70 років. Мільйони людей у ​​всьому світі полюбили її за прекрасний голос і пісні з глибоким змістом. Популярність їй принесла пісня «Червона рута», яку в 1970 році написав 20-річний студент Володимир Івасюк. Ще більший успіх принесла пісня «Край, мій рідний край». Накладом в кілька мільйонів копій розійшлася платівка «Лаванда».

 

Інтер зібрав найцікавіші висловлювання Софії Михайлівни.

 

1. Я однолюбка, розповіла Софія Михайлівна в одному з інтерв'ю. «Я однолюбка і у мене була одна любов за все життя – Толік. І все, крапка. Комусь така відданість може здатись дивною, несучасною. Але я така».

 

2. Моє дитинство було щасливим. «Воно випало на післявоєнні роки і було дуже непростим. Тільки в святкові дні з'являлася довгоочікувана можливість вдосталь наїстися теплого хліба з маминої печі, солодощів. Але все одно моє дитинство було щасливим».

 

3. Завжди мріяла стати співачкою. «У здійсненні мрії мені допомогли вчителі, друзі, шанувальники, люди, з якими працювала. І, звичайно, батьки. «Софія народилася особливою», – говорив мій тато. І саме його любов, віра в мене надавали впевненості та сил».

 

4. Я вірю в Бога. «Я вірила завжди, з дитинства, і це теж передали мені батьки. Віра, що в світі є добра сила, яка допомагає нам в найважчі хвилини, тому в людині завжди повинна жити надія».

 

5. Я об'їздила весь світ, але практично не бачила нічого, крім сцени. «Гастролі не мають нічого спільного з туристичною поїздкою: графіки жорсткі, приїжджаючи в нове місто я бачила лише концертний майданчик і готель, а на наступний день знову в дорогу. Я об'їздила весь світ, а бачила не так багато, як хотілося. Ось тільки недавно у мене з'явився час на те, щоб просто кудись поїхати, зазирнути в знамениті музеї, побродити по вулицях великих міст».

 

6. Я першою в Союзі почала співати реп. «Я завжди намагалася в музиці бути новатором. Першою в Союзі почала співати реп – згадайте хіт «Я, ти, він, вона». Коли нас в середині 70-х запросили в Мюнхен на фірму «Ареола» і попросили показати щось з останніх робіт, ми поставили саме цю пісню. За мною цілий день ходили і запитували, як же називається цей стиль. А я їм відповідала: «Ну як-як – патріотика!». І зараз теж намагаюся йти в ногу з часом».

 

7. У нових піснях шукаю сенс. «Я пройшла вдалий творчий шлях – подорослішала як людина і як співачка, зараз в кожній пісні шукаю сенс, розумію людські страждання і ще більш чутливо реагую на те, що відбувається в житті».

 

8. Мріяти, любити і навіть помилятися. «Любіть свій край! Прагнучи до своєї мети, ніколи не забувайте про своїх близьких, щоб потім не долала туга безповоротність! Хочу побажати всім миру, успішної і цікавого життя. Мрійте, любіть, і, навіть, помиляйтеся. Адже не помиляється тільки той, хто нічого не робить».

 

До дня народження Софії Михайлівни – в суботу, 12 серпня – телеканал «Інтер» покаже два проекти, присвячені всенародно улюбленій артистці. У цей день о 20.30 в ефір вийде ювілейний концерт Софії Ротару «Час любити» – співачка виконає свої найкращі хіти і нові пісні.

 

А о 22.50 «Інтер» покаже документальний проект власного виробництва «Софія Ротару: секрети її успіху». Творці картини відслідковують віхи професійної кар'єри легендарної співачки, а також розповідають про її особисте життя безпосередньо з початку 60-х і до сьогодні.

 

У проект «Софія Ротару: секрети її успіху» увійшли ексклюзивні інтерв'ю з друзями та колегами співачки. Наприклад, з режисером фільму «Душа» і другим чоловіком Алли Пугачової Олександром Стефановичем, композитором Володимиром Матецьким, першим продюсером співачки Олегом Непомнящим. Вони розкривають секрет успіху пісень «Лаванда», «Дикі лебеді», «Хуторянка» і «Місяць», написаних для Софії Ротару, діляться цікавими подробицями про перші творчі кроки Софії Михайлівни. Зворушливі і теплі, що стали історією і змінили історію української естради, невигадані факти про легендарну співачку.

 


07.08.2017 1075 0
Коментарі (0)

21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

808
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1694
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1989 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7369
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15135 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1985

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

164

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

927

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

998

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1781
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

178
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

567
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

804
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3057
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

812
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1869
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

905
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35046 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

389
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

541
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

868
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

773