Сьогодні Міка Ньютон виступить у фіналі Євробачення (ВІДЕО)

У субботу, 14 травня. у Дюссельдорфі (Німеччина) відбудеться фінал міжнародного музичного конкурсу "Євробачення-2011".

 

Як відомо, Україну представить співачка Міка Ньютон. Це право вона отримала після того, як глядачі обрали її і ще 9 учасників з 19, які брали участь у другому півфіналі конкурсу. Співачка заспіває пісню Angel. Частиною виступу стануть пісочні малюнки у виконанні художниці Ксенії Симонової.

 

У фіналі Євробачення Міка Ньютон виступить під номером 23.

 

Також у фіналі виступлять представники Естонії, Румунії, Молдови, Ірландії, Боснії і Герцеговини, Данії, Австрії, Словенії, Швеції, Росії, Сербії, Литви, Греції, Азербайджану, Грузії, Швейцарії, Угорщини, Фінляндії, Ісландії, Німеччини, Франції, Великобританії, Італії та Іспанії.

 

Фінал конкурсу відкриє торішня переможниця конкурсу Лєна Маєр-Ландрут. Співачка влаштує запальні танці і навіть вистрибне на контрабас одного з музикантів.

 

Згідно з правилами конкурсу, переможець визначається шляхом глядацького голосування, яке проходить за допомогою СМС-повідомлень або телефонних дзвінків від усіх країн, які беруть участь у конкурсі. Глядачі не можуть голосувати за пісню, яку представляє їхня країна.

 

Ця система голосування часто піддавалася критиці, особливо у зв'язку з "сусідським принципом". У зв'язку з цим з 2009 року крім глядачів у голосуванні бере участь професійне журі (п'ять професіоналів у музичній сфері від кожної країни). Голоси журі і глядачів підсумовуються наполовину, таким чином, виводиться загальний бал, який виставляють кожній країні.

 

Порядок виступу фіналістів визначився в ході жеребкування. Першим буде виступати співак з Фінляндії Парадіс Оскар, другим - Діно Мерлін з Боснії та Герцеговини. Євробачення проводиться з 1956 року.

 

Місцем проведення конкурсу є столиця країни, чий представник виграв у попередньому році. Чеерез велике число учасників були введені кваліфікаційні раунди - два півфінали. Автоматично до фіналу потрапляють лише країна-господар конкурсу і країни "великої п'ятірки": Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія.

 

ТСН


14.05.2011 1838 0
Коментарі (0)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

535
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

2430
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

3049 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2818
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

784
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1142

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

2061

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4550

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

4014 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3111
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

35
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1763
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4718 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1718
29.05.2020

До добірки увійшли нові серіали, які точно зацікавлять навіть вибагливих кіноманів.

55