Що і як п'ють в 10-ти найбільш питущих країнах світу

 

 

Дізнаємося, які класичні напої і як лікуються від похмілля в різних країнах.

10. Австралія

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Стосовно алкоголю, австралійці нині вже зовсім не ті, що раніше.

Сьогодні їх запити стали куди вище: дешевий лагер вже зовсім не дешевий, та й взагалі,   тут все частіше віддають перевагу вишуканому вину замість пива.

Але все одно, ця країна з дивовижною історією взаємин з алкоголем. Взяти хоча б той факт, що прем'єр-міністр цієї країни - легендарний Боба Хоука - потрапив до книги Гіннеса, випивши 2,5 пінти пива (майже півтора літра) за рекордні дві з половиною секунди.

Якщо вам доведеться пити в компанії австралійців, і вони почнуть робити широкі жести на зразок «всім за мій рахунок» - майте на увазі, що прийнявши частування, ви берете на себе негласне зобов'язання сплачувати за всіх у свою чергу. А це може виявитися занадто дорогим задоволенням, особливо тепер, коли Австралія перейшла на вино.

Класичний напій: біле сухе «Шардоне» з фруктовим і цитрусовим ароматом, яке австралійці вживають і до пива, і після нього.

Лікування похмілля: холодні залишки піци і картоплі фрі, намазаний на хліб Веджімайт (густа темно-коричнева паста кольору на основі дріжджового екстракту). Ну або, на худий кінець, бутерброди з сиром.

 

9.Німеччина

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира


Німці, може, і не головні споживачі пива в Європі (тут пальму першості міцно втримує Чехія), але вшанувати цей напій  так не вміє ніхто. Мова, звичайно ж, в першу чергу про знамениті народні гуляння Октоберфест, які щороку збирають в Мюнхені по кілька мільйонів шанувальників цього напою з усіх кінців світу.

Але і в повсякденному житті більшість німців продовжує пити пиво практично кожен день - воно продається на кожному розі: в барах, магазинчиках, на заправках, в газетних кіосках і навіть на зупинках громадського транспорту.

Класичний напій: звичайно, пиво.

Лікування похмілля: оселедець і сира цибуля. Потім, само собою, ще пивка, щоб перебити запах цибулі.

8. Уганда

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Уганда обійшла за обсягами вживання алкоголю на душу населення всіх своїх африканських сусідів, здебільшого завдяки тій бурді, яку тут у величезних кількостях виробляють нелегально і завдяки оригінальниому рецепту випивки з бананів. Гордість країни - міцний напій «Варага», відомий також як «джин війни», тому що раніше його використовували для підтримки бойового духу місцевих воїнів.

Класичний напій: напів-перебродижене пиво під назвою «Ажоно», яке прийнято потягувати із загального горщика за допомогою довгих соломинок.

Лікування похмілля: ще один місцевий винахід - м'ясо, запечене в листі бананової пальми.

7. Південна Корея

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Суворі правила південнокорейської соціальної ієрархії немов розчиняються під дією алкоголю, зрівнюючи представників найрізноманітніших верств суспільства. Зазвичай процес споживання міцних напоїв складається з двох етапів: спочатку ви швидко заковтує стільки «бомб» (суміш віскі та пива), скільки може в вас поміститися, а потім висловлюєте кому-небудь (переважно босові) все, що накипіло.

Класичний напій: солодка горілка під назвою «соджу».

Лікування похмілля: суп «Хеджангук», до складу якого входить сушена китайська капуста, бичача кров і овочі.

6. Молдова

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

У мешканців Молдови великий вибір гідних вин власного виробництва, включаючи свою версію фруктового бренді.

Класичний напій: солодкий ферментований напій «Боза».

Лікування похмілля: огірковий розсіл
.

5. Еквадор

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Місцевий лікер «Замір» називають «похміллям у пляшці». Цей дешевий напій з цукрової тростини пробирає так, що після пари ковтків п'яніє навіть волосся на голові.

Згідно еквадорському етикету, пити слід тільки після виголошення тосту. Але як тільки слова сказані - подальше не має значення, оскільки потім все одно ніхто нічого не згадає.

Класичний напій: «Крістал» - ще один напій місцевого витвору, здатний в один момент звалити бика.

Лікування похмілля: чай з орегано.

4. Франція

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Французи люблять посміятися над п'яними витівками своїх європейських сусідів, особливо за пляшкою хорошого місцевого вина.

У Франції вино подають до будь-якої трапези крім, хіба що, сніданку. Часто вино тут навіть доступніше і дешевше ніж питна вода, причому напої, вироблені за межами власної країни, більшість французів не визнають. У магазинах теж рідко коли зустрінеш який-небудь не французький алкоголь.

Класичний напій: вино «Шатонеф-дю-Пап».

Лікування похмілля: французький цибулевий суп.

3. Росія

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Ну, тут все просто:

Класичний напій: горілка.

Лікування похмілля: горілка.

2. Китай

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

У той час, як шанхайські мільярдери потягують «Шато Марго» по 10 тисяч доларів за пляшку, прості китайці налягають на вогненні напої зі злакових.

Китайці обожнюють святкові посиденьки. Весілля, дні народження і корпоративи - будь-який привід підійде, щоб відірватися по повній. Кожний захід проходить як довга низка тостів - чим далі, тим невиразніше.

Класичний напій: «байцзі» - прозора рідина зі специфічним запахом, найближче до російської водки.

Лікування похмілля: рисовий відвар.

1. Великобританія

Что и как пьют в 10 самых пьющих странах мира

Життя британців обертається навколо пабів. Пара пінт - і паби теж починають обертатися. Тільки в пабі більшість британців може скинути з себе цю традиційну стриманість. У пабах зароджуються і закінчуються відносини, вершаться долі і укладаються угоди.

Класичний напій: «Біттер» - гіркий ель.

Лікування похмілля: щільний англійський сніданок з доброю порцією жирного смаженого бекону.

 

І, зауважте, України в цьому списку немає!

 

MixStuff

 


08.08.2013 3026 1
Коментарі (1)

Місцевий 2013.08.10, 19:22
Українська молодь просто в вищій лізі!
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

1207
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

1343
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

1343
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

5257
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

7766 1
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

10725 1

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

671

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

1362

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2099

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

2165
16.09.2024

Хоча вживання гострої їжі може допомогти зміцнити імунну систему, не варто на неї налягати, якщо маєте проблеми зі шлунком.  

84
10.09.2024

Якщо ви шукаєте ідеальне місце для відпочинку, де можна насолодитися не лише природними красотами, а й автентичною кухнею, то Яремче — саме те, що вам потрібно.  

2232
05.09.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

3664
14.09.2024

Про значення свята журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2067
10.09.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

3139
06.09.2024

Християн запрошують на міжнародну прощу Вервиці до Базиліки Успіння Пресвятої Богородиці в Погоні.  

908
02.09.2024

Важливо, ділиться монахиня, людину вислухати, сказати "я поруч" і "я за тебе помолюся".

729
16.09.2024

Вперше в Івано-Франківську з сольним концертом виступить DOMIY. 

173
16.09.2024

Більшість опитаних (від майже 40% до 50%) має нейтральну оцінку схвалення діяльності місцевої влади.  

251
11.09.2024

Кандидат у президенти США Камала Гарріс заявила, про підтримку України у війні з Росією, а кандидат у президенти США Дональд Трамп, за її словами, здасться за 24 години після того, як очолить країну.   

757 1
09.09.2024

Посол України в Італії Ярослав Мельник засудив показ фільму "Росіяни на війні" російської режисерки Анастасії Трофімової на Венеційському кінофестивалі та закликав його організаторів не допускати російської пропаганди.  

459
05.09.2024

Більше ніж половина мешканців західних областей вважає, що Офіс президента впливає на державні органи з перевищенням своїх повноважень.  

1654 6