Скільки прикарпатців скористалося пільговою іпотекою «єОселя»

З 1 жовтня 2022 року в Україні запрацювала «єОселя» – державна програма іпотечного кредитування житла. Вона дає можливість купити квартиру на вигідних умовах пільговим категоріям: ЗСУ за контрактом, працівники сектору оборони та безпеки, лікарі, вчителі та науковці. Відсоткова ставка при такому кредитуванні складає усього 3% річних, що є на сьогодні найдешевшим варіантом купівлі житла в розтермінування. Невдовзі уряд планує збільшити перелік категорій громадян, які зможуть брати кредит по програмі «єОселя» під 7% річних.

Від моменту, коли вступила в дію державна програма доступного іпотечного кредитування пройшло понад пів року і вже багато українців не лише скористалися нею, а вже й живуть в нових квартирах. З даними пресслужби «Укрфінжитло», загалом по програмі «єОселя» було видано 1 017 кредитів, що в гривневому підрахунку складає 1,4 млрд гривень. В тому числі серед прикарпатців позитивні рішення на оформлення кредиту від держави отримало 48 заявників (4,72%), а це 56,1 млн грн. Найбільше кредитів оформили військовослужбовці та правоохоронці.

Щоб отримати пільговий іпотечний кредит, кожен з них пройшов кілька обов’язкових етапів:

  1. Підготовка і подача пакета документів згідно з вимогами «Укрфінжитло»;
  2. Отримання позитивного рішення банків, що мають право кредитування програми;
  3. Підтвердження даних заявника;
  4. Вибір квартири;
  5. Кінцева підготовка документів.

Більше інформації про умови «єОселя» та приклади розрахунку можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/3MDfd8E

Важливою перевагою програми «єОселя» є те, що нею можна скористатися не лише при виборі квартири на вторинному ринку, але й серед сучасних новобудов. Для покупця відкривається можливість купити сучасну квартиру покращеного планування у новому житловому комплексі. А це і повноцінна інфраструктура на території ЖК, енергоефективне будівництво, підземний паркінг, мультифункціональні майданчики, озеленення, цікава архітектура та інноваційні технічні рішення. Також у випадку купівлі квартири безпосередньо у забудовника значно дешевше обходиться документальне оформлення, ніж при купівлі у фізичної особи. Клієнт суттєво економить та не займається збором і підписом необхідних паперів, так як всі юридичні процедури бере на себе менеджер з продажу.

Однак на сьогодні далеко не всі будівельні компанії пройшли акредитацію і мають дозвіл на участь у програмі. За її вимогами, новозбудовані житлові комплекси мають бути вже готовими та введеними в експлуатацію. Зокрема, в Івано-Франківську купити квартиру на умовах «єОселя» можна у компанії blago. Компанія пропонує найбільший вибір готових квартир, які підходять під умови програми.

«Наразі іпотекою «єОселя» скористалося вже 19 наших клієнтів і ще 22 отримали погодження. Вони вибрали квартири у популярних наших житлових комплексах «Паркова Алея», «Шоколад», «Manhattan», «Comfort Park», «Parus». Серед них є кілька квартир з готовим ремонтом. Та інтерес до цієї програми продовжує зростати. Для багатьох сімей, що лише цікавляться купівлею житла, такий варіант оплати – це найдоступніший спосіб купити нову квартиру під виплату без значних переплат, не вкладатися в оренду чужого житла, а інвестувати у своє», – прокоментували в компанії blago.

Вибрати квартиру під програму «єОселя» можна в житлових комплексах у різних локаціях Івано-Франківська:

  1. Містечко «Соборне», мікрорайон Пасічна;
  2. Елітний ЖК «Parus», вул. Мазепи;
  3. Елітний ЖК «Royal Hall», вул. Шевченка;
  4. Сучасний район «Manhattan», вул. Ленкавського;
  5. Житловий масив «Паркова Алея», вул. Героїв Миколаєва;
  6. ЖК «Comfort Park», мікрорайон Пасічна.

Переглянути планування, дізнатися вартість квартир та отримати прорахунок оплат по програмі можна у менеджерів, залишивши заявку на сайті blago:

https://blagodeveloper.com/

Партнерський матеріал

Фотогалерея


18.05.2023 692
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2017
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1882
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1881
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5588 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2174 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1534

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

773

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

845

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1050

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1024
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1797
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3703
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10294
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26184
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10214 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7742
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

922
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

266
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

291
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

406
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1307
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

909