Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році?

Будівництво каркасних будинків "під ключ"

Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році? Яка ціна за метр квадратний каркасного будинку? Вартість будівництва каркасного будинку? На ці та інші запитання дає відповіді Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків в Україні з 2008 року і входить у список найкращих будкомпаній України.


Зараз на ринку будівельних послуг в Україні все більш популярним стає будівництво каркасних будинків. Цей вид будівництва відрізняється високою ефективністю, економічністю та швидкістю виконання робіт. Тому, якщо ви плануєте будівництво свого житла, то каркасний будинок може бути чудовим варіантом.

Каркасний будинок є одним з найпопулярніших типів будівель у сучасному будівництві. Основні переваги каркасних будинків - це швидкість будівництва, енергоефективність та висока якість будівництва.


Звичайно, багато людей, які розглядають будівництво свого дому, цікавляться питанням:

"Яка ціна за метр квадратний побудованого каркасного будинку?"

Розберімося у цьому питанні докладніше.

Зазвичай, ціна будівництва каркасного будинку складається з кількох складових, таких як: проєктування, підготовчі роботи, виготовлення каркаса, монтаж, внутрішня та зовнішня обробка, утеплення, електрика, водопостачання, каналізація та інші додаткові роботи.

Тому для того, щоб дати відповідь на одне запитання, яка ціна за м2, потрібно відповісти на наступні запитання: проєкт типовий, чи потрібно індивідуально розробляти.

Якщо ви замовляєте проєкт в компанії, яка будуватиме, то його розробляють безкоштовно. В іншому випадку, якщо ви замовляєте проєкт окремо в архітектурному бюро, його вартість може бути в районі 15-25 доларів США за м2.

В пакет документів входить: візуалізація проєкту, документація про наміри забудови, архітектурні рішення, інженерний проєкт (електрика, вода, сантехніка), дизайн інтер'єру.

На основі цих документів складається кошторис робіт та матеріалів. У кошторисі прописують наступні пункти:

  • локація/логістика; транспортні витрати (чи потрібно буде використовувати спецтранспорт);
  • площа (чим більша площа, тим менша ціна виходить за м2, чим менша площа, тим більша ціна за м);
  • проживання працівників (чи працівники будуть проживати на об'єкті, чи їм потрібно буде добиратись  Якщо добиратись, то скільки км?);
  • товщина стін (так би мовити, пиріг стіни - 100 мм, 150 мм, 200 мм. До речі тут, майже 90% з того, що пропонують на ринку, не відповідає технології);
  • матеріал для каркаса (це мегаважливо, і тема окремої статті. Ситуація така сама що й з пирогом стіни - 90% того, що пропонують на ринку взагалі не підходить для будівництва каркасних будинків);
  • товщина утеплення - 100 мм, 150 мм, чи 200 мм;
  • вид утеплення (мінеральна вата чи кам'яна вата; рулонна вата чи в матах, можливо ППУ);
  • матеріал на дах (металочерепиця, бітумна черепиця, натуральна черепиця, гонта, профнастил, фальцева бляха);
  • оздоблення зовнішніх стін (вагонка, фальцева бляха, імітація бруса, чи фасадна дошка. Якщо імітація бруса, то яка товщина, 15 мм, 22 мм, 28 мм чи 42 мм?);
  • внутрішнє оздоблення стін (вагонка, імітація бруса - його товщина, гіпсокартон, ламінат - його клас);
  • матеріал стелі (вагонка, імітація бруса, можливо дошка чи гіпсокартон, а можливо натяжна стеля);
  • санвузол (матеріал для стін, підлоги, стелі; якщо керамічна плитка, то яка...);
  • вибір сантехніки (душова кабіна чи душова система, який унітаз, умивальник, рушникосушка);
  • вид комунікації;
  • матеріал для підлоги (якщо дерево, то яка товщина; якщо керамічна плитка, то яка; ламінат - якого класу, можливий варіант з килимовим покриттям);
  • вікна (металопластикові, алюмінієві, дерев'яні. Який профіль, склопакети?);
  • вид дверей;
  • підбір світильників, розеток, вимикачів;
  • вибір фарби для покриття стін зовні та в середині, для підлоги, яка її гарантія на збереження кольору? (Фарба, яку використовують у нашій компанії HVOYA, коштує 17 доларів США за літр, гарантія на колір 10-15 років. Хоча більшість використовує фарбу вартістю 200 грн за літр. І під час здачі об'єкта замовник не побачить різницю, її буде видно через 3-4 роки);
  • поверховість будинку (одно- чи двоповерховий, чи одноповерховий, але за мансардою - це все зовсім різні ціни);
  • вид опалення;
  • форма оплати.

Будинок на 100 мз однаковим плануванням, але різною комплектацією може коштувати як 55 000 євро, так і 150 000 євро. Різниця може бути як в матеріалах, так і в конструктиві.
Так само як будинок з однаковою комплектацією, але різним плануванням може коштувати по-різному, при однаковій площі.

Тому ми вважаємо, що називати клієнту ціну за мне поспілкувавшись з ним, є досить не професійно. Так само як відповідати потенційному клієнту одним реченням скільки буде коштувати м2. Краще звернутись до професіоналів які дадуть Вам вичерпну інформації по проекту, комплектації, опису та матеріалах.

В нас немає такого поняття як "ціна за м2". В нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, для якого ми розробляємо детальний кошторис і фіксовану ціну за об'єкт загалом.

І якщо є компанії, які відразу вам назвуть ціну за м2, то, що саме Вам зрозумієте з цієї інформації? Чи дає ціна за мвідповіді на вище згадані запитання? Що саме входить в ту ціну, яка специфікація, які матеріали, які роботи? І найголовніше, як у компанії, не знаючи ваших побажань, називають ціну? А саме цікаве, а скільке ще прихованих платежів крім ціни за м.кв. ?

Також важлива комплектація: чи це під ремонт, чи під ключ, чи ультра підключ.

І це ще не все! Окремо прораховується:

  • фундамент (його тип залежить від ландшафту та ґрунтів. Може бути паля, бетонні стовпчики, стрічковий фундамент, можливо плита);
  • септик (ціна залежить від об'ємів, а об'єми залежать від кількості людей, які будуть проживати);
  • меблі та техніка.

Також слід враховувати, що ціна на будівельні матеріали зазвичай змінюється з часом, тому при плануванні будівництва каркасного будинку необхідно враховувати можливі зміни цін на будівельні матеріали.

Коли ви звертаєтеся у компанію HVOYA, ви будете знати не просто ціну за м2, а отримаєте детальний кошторис, в якому описано всі матеріали та роботи по вашому проєкту. Жодної прихованої інформації. А ще команда професіоналів збудує для вас якісний будинок з якісних матеріалів за 60-90 днів "під ключ".

Все про Будівництво Каркасних Будинків на нашому телеграм каналі.

Надійно, Швидко, Якісно, Доступно, Екологічно, Комфортно, Довговічно – це про каркасні будинки від компанії HVOYA.

                        ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ 

Viber ☎️ 095 529 64 94 ☎️ tel.
telegram канал https://t.me/hvoyaco | сайт https://www.hvoya.co

Деякі проєкти, які вже прораховані в комплектації "під ключ":

1. Проєкт "Перлина" - 68 м2 + 20 м2 тераса;

2. Проєкт "Перлина" - 98 м2 + 40 м2 тераса;

3. Проєкт "Куб" - 35 м2 + 16 м;

4. SMART - 30 м;

5. SMART - 30 м2 + 15 м2 тераса;

6. HAPPY HOUSE - 30 м;

7. Баклажан - 38 - 74 м.

Фотогалерея


28.02.2023 Олег Зелез 11193
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

565
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

2794 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2527
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6678 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2975
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2558

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

370

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1176

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2277

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

3085
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17027
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

637
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

911
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

253
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

685
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2035
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

34568
21.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27346 1
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

140
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

365
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

456
16.10.2024

Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді представив план перемоги.  

2195