Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році?

Будівництво каркасних будинків "під ключ"

Скільки коштує побудувати каркасний будинок в Україні у 2023 році? Яка ціна за метр квадратний каркасного будинку? Вартість будівництва каркасного будинку? На ці та інші запитання дає відповіді Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків в Україні з 2008 року і входить у список найкращих будкомпаній України.


Зараз на ринку будівельних послуг в Україні все більш популярним стає будівництво каркасних будинків. Цей вид будівництва відрізняється високою ефективністю, економічністю та швидкістю виконання робіт. Тому, якщо ви плануєте будівництво свого житла, то каркасний будинок може бути чудовим варіантом.

Каркасний будинок є одним з найпопулярніших типів будівель у сучасному будівництві. Основні переваги каркасних будинків - це швидкість будівництва, енергоефективність та висока якість будівництва.


Звичайно, багато людей, які розглядають будівництво свого дому, цікавляться питанням:

"Яка ціна за метр квадратний побудованого каркасного будинку?"

Розберімося у цьому питанні докладніше.

Зазвичай, ціна будівництва каркасного будинку складається з кількох складових, таких як: проєктування, підготовчі роботи, виготовлення каркаса, монтаж, внутрішня та зовнішня обробка, утеплення, електрика, водопостачання, каналізація та інші додаткові роботи.

Тому для того, щоб дати відповідь на одне запитання, яка ціна за м2, потрібно відповісти на наступні запитання: проєкт типовий, чи потрібно індивідуально розробляти.

Якщо ви замовляєте проєкт в компанії, яка будуватиме, то його розробляють безкоштовно. В іншому випадку, якщо ви замовляєте проєкт окремо в архітектурному бюро, його вартість може бути в районі 15-25 доларів США за м2.

В пакет документів входить: візуалізація проєкту, документація про наміри забудови, архітектурні рішення, інженерний проєкт (електрика, вода, сантехніка), дизайн інтер'єру.

На основі цих документів складається кошторис робіт та матеріалів. У кошторисі прописують наступні пункти:

  • локація/логістика; транспортні витрати (чи потрібно буде використовувати спецтранспорт);
  • площа (чим більша площа, тим менша ціна виходить за м2, чим менша площа, тим більша ціна за м);
  • проживання працівників (чи працівники будуть проживати на об'єкті, чи їм потрібно буде добиратись  Якщо добиратись, то скільки км?);
  • товщина стін (так би мовити, пиріг стіни - 100 мм, 150 мм, 200 мм. До речі тут, майже 90% з того, що пропонують на ринку, не відповідає технології);
  • матеріал для каркаса (це мегаважливо, і тема окремої статті. Ситуація така сама що й з пирогом стіни - 90% того, що пропонують на ринку взагалі не підходить для будівництва каркасних будинків);
  • товщина утеплення - 100 мм, 150 мм, чи 200 мм;
  • вид утеплення (мінеральна вата чи кам'яна вата; рулонна вата чи в матах, можливо ППУ);
  • матеріал на дах (металочерепиця, бітумна черепиця, натуральна черепиця, гонта, профнастил, фальцева бляха);
  • оздоблення зовнішніх стін (вагонка, фальцева бляха, імітація бруса, чи фасадна дошка. Якщо імітація бруса, то яка товщина, 15 мм, 22 мм, 28 мм чи 42 мм?);
  • внутрішнє оздоблення стін (вагонка, імітація бруса - його товщина, гіпсокартон, ламінат - його клас);
  • матеріал стелі (вагонка, імітація бруса, можливо дошка чи гіпсокартон, а можливо натяжна стеля);
  • санвузол (матеріал для стін, підлоги, стелі; якщо керамічна плитка, то яка...);
  • вибір сантехніки (душова кабіна чи душова система, який унітаз, умивальник, рушникосушка);
  • вид комунікації;
  • матеріал для підлоги (якщо дерево, то яка товщина; якщо керамічна плитка, то яка; ламінат - якого класу, можливий варіант з килимовим покриттям);
  • вікна (металопластикові, алюмінієві, дерев'яні. Який профіль, склопакети?);
  • вид дверей;
  • підбір світильників, розеток, вимикачів;
  • вибір фарби для покриття стін зовні та в середині, для підлоги, яка її гарантія на збереження кольору? (Фарба, яку використовують у нашій компанії HVOYA, коштує 17 доларів США за літр, гарантія на колір 10-15 років. Хоча більшість використовує фарбу вартістю 200 грн за літр. І під час здачі об'єкта замовник не побачить різницю, її буде видно через 3-4 роки);
  • поверховість будинку (одно- чи двоповерховий, чи одноповерховий, але за мансардою - це все зовсім різні ціни);
  • вид опалення;
  • форма оплати.

Будинок на 100 мз однаковим плануванням, але різною комплектацією може коштувати як 55 000 євро, так і 150 000 євро. Різниця може бути як в матеріалах, так і в конструктиві.
Так само як будинок з однаковою комплектацією, але різним плануванням може коштувати по-різному, при однаковій площі.

Тому ми вважаємо, що називати клієнту ціну за мне поспілкувавшись з ним, є досить не професійно. Так само як відповідати потенційному клієнту одним реченням скільки буде коштувати м2. Краще звернутись до професіоналів які дадуть Вам вичерпну інформації по проекту, комплектації, опису та матеріалах.

В нас немає такого поняття як "ціна за м2". В нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, для якого ми розробляємо детальний кошторис і фіксовану ціну за об'єкт загалом.

І якщо є компанії, які відразу вам назвуть ціну за м2, то, що саме Вам зрозумієте з цієї інформації? Чи дає ціна за мвідповіді на вище згадані запитання? Що саме входить в ту ціну, яка специфікація, які матеріали, які роботи? І найголовніше, як у компанії, не знаючи ваших побажань, називають ціну? А саме цікаве, а скільке ще прихованих платежів крім ціни за м.кв. ?

Також важлива комплектація: чи це під ремонт, чи під ключ, чи ультра підключ.

І це ще не все! Окремо прораховується:

  • фундамент (його тип залежить від ландшафту та ґрунтів. Може бути паля, бетонні стовпчики, стрічковий фундамент, можливо плита);
  • септик (ціна залежить від об'ємів, а об'єми залежать від кількості людей, які будуть проживати);
  • меблі та техніка.

Також слід враховувати, що ціна на будівельні матеріали зазвичай змінюється з часом, тому при плануванні будівництва каркасного будинку необхідно враховувати можливі зміни цін на будівельні матеріали.

Коли ви звертаєтеся у компанію HVOYA, ви будете знати не просто ціну за м2, а отримаєте детальний кошторис, в якому описано всі матеріали та роботи по вашому проєкту. Жодної прихованої інформації. А ще команда професіоналів збудує для вас якісний будинок з якісних матеріалів за 60-90 днів "під ключ".

Все про Будівництво Каркасних Будинків на нашому телеграм каналі.

Надійно, Швидко, Якісно, Доступно, Екологічно, Комфортно, Довговічно – це про каркасні будинки від компанії HVOYA.

                        ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ 

Viber ☎️ 095 529 64 94 ☎️ tel.
telegram канал https://t.me/hvoyaco | сайт https://www.hvoya.co

Деякі проєкти, які вже прораховані в комплектації "під ключ":

1. Проєкт "Перлина" - 68 м2 + 20 м2 тераса;

2. Проєкт "Перлина" - 98 м2 + 40 м2 тераса;

3. Проєкт "Куб" - 35 м2 + 16 м;

4. SMART - 30 м;

5. SMART - 30 м2 + 15 м2 тераса;

6. HAPPY HOUSE - 30 м;

7. Баклажан - 38 - 74 м.

Фотогалерея


28.02.2023 Олег Зелез 2231
21.03.2023
Тіна Любчик

Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

664
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

536
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

1035
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

12809 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1572
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2957

Розглянемо брехню Кремля у контексті фактів. Почнемо з Будапештського меморандуму 1994 року, де Росія поставила свій підпис. 

262

Прийшов час повернення Української святині українському народу та Православній Церкві України - прямій правонаступниці древньої Київської митрополії задля відновлення історичної справедливості та зміцнення України. 

344

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

823

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

2231
22.03.2023

Правила «доїдай до чистої тарілки» можна не дотримуватись. Адже є випадки, коли людина наче сита, але, щоб нікого не образити, змушує себе доїдати. Так краще не робити, каже фахівчиня.  

263
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1400
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

777
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

328
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

462
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

550
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

865
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3561
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

356
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

537
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

838
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

1041