Скільки коштує навчання в Польщі?

Освіта в Польщі завжди привертала увагу студентів зі всього світу завдяки своєму високому класу якості та доступності. Однак багатьом цікаво дізнатися, яка вартість навчання в Польщі для українців, і як отримати можливість вивчати обрану спеціальність. За посиланням https://up-study.ua/uk/unicity/krakow можна дізнатися багато цікавої інформації про навчальні заклади Кракова для українців. У цій статті ми дослідимо вартість навчання в польщі, опції, за якими можливе безкоштовне навчання в польщі для українців, а також переваги та недоліки різних варіантів навчання в цій країні.

Вартість освіти в Польщі

Щоб розуміти скільки коштує навчання в польщі, варто пам’ятати, що вартість освіти в Польщі може сильно варіюватися в залежності від університету, програми та рівня навчання. Середня річна плата для іноземних студентів на бакалаврському рівні становить приблизно 2000-5000 євро. Для магістрантів вартість може бути трохи вищою - від 2000 до 6000 євро на рік.

Важливо враховувати, що це загальні цифри, і вартість навчання може бути і вищою або нижчою в залежності від спеціальності. Додатково до навчальної плати, слід враховувати витрати на проживання, харчування та навчальні матеріали.

Безкоштовне навчання в Польщі для українців

Для українських громадян існує можливість отримати безкоштовне навчання в Польщі на умовах державної стипендії. Ця програма передбачає навчання на бакалаврському та магістерському рівнях англійською мовою. Головною вимогою є успішне складання конкурсу, що проводиться Міністерством Освіти та Науки Польщі.

Як отримати можливість навчання безкоштовно?

Для отримання можливості навчання у польщі для українців безкоштовно, українські студенти повинні подати заявку на державну стипендію та пройти конкурсний відбір. Основні критерії відбору включають академічну успішність, мотиваційний лист, інтерв'ю та результати спеціальних тестів.

Також варто взяти до уваги, що для отримання стипендії на магістерські програми може знадобитися вища освіта на бакалаврському рівні.

Переваги та недоліки різних варіантів навчання в Польщі

  • Платне навчання.

Переваги включають більший вибір програм і університетів, а також можливість отримати якісну освіту. Однак це вимагає фінансових витрат на навчання та проживання.

  • Державна стипендія.

Головною перевагою є можливість отримати вищу освіту безкоштовно. Недоліком може бути висока конкуренція та вимоги до успішності.

Висновки

Навчання в Польщі - це можливість для українських студентів отримати вищу освіту за доступними цінами. Вибір між платним навчанням та державною стипендією залежить від фінансових можливостей та академічних цілей кожного студента. Важливо планувати своє навчання заздалегідь та докладати зусиль для досягнення успіху в обраній програмі. Незалежно від вибору, освіта в Польщі може відкрити двері до нових можливостей та сприяти особистому розвитку вашої особистості.

Партнерський матеріал


20.09.2023 1072
08.12.2023

Про те, як повномасштабна російська агресія вплинула на будівельну галузь  та його особисте життя читайте в інтерв’ю Фіртці.  

953
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

1267 3
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

1360
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3686 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

4046
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4374

Завдяки путіну, такої ганьби та приниження росія не відчувала ніколи за всю свою історію.

271

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

355

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

845

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1298
09.12.2023

Незалежно від того, випивка у вашому житті є святковим ритуалом або служить для зняття стресу, ви можете випити таку кількість алкоголю, ризик якої для здоров’я переважає потенційну користь.  

128
07.12.2023

Ці ласощі навіть тепер, у холодну пору року, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.

247
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

369
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

11424
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

931
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

884
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5541
08.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13415
06.12.2023

Уряд продовжує політику енергоефективності, стартує наступна фаза реалізації програми обміну старих ламп на світлодіодні.  

313
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

493
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

491
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1338