Скандали, рекорди та інші підсумки четвертого Олімпійського дня для України

Підбиваємо підсумки третього олімпійського дня у Пекіні для українських спортсменів.

Сьогодні, 8 лютого, наша збірна змагалася у шести видах спорту: фігурне катання, сноубординг, гірськолижний спорт, лижні перегони, біатлон та санний спорт, передає Фіртка.

Результати українців:

Фігурне катання. Іван Шмуратко отримав 78.11 балів та зайняв 22-ге місце у короткій програмі. Цей результат дозволив йому кваліфікуватися у довільну програму. Вона відбудеться 10 лютого, виступлять 24 кращих спортсмени.

Сноуборд. Аннамарі Данча зайняла 26 місце у кваліфікаційному заїзді у паралельному гігантському слаломі, однак цей результат не дозволив пройти до 1/8 фіналу. Однак, тут виникла дивна ситуація. Нашу спортсменку допустили до заїзду тільки за п'ять хвилин до старту. Причина в тому, що Аннамарі отримала позитивний тест на ковід, коли приїхала до Пекіну, проте вчора ввечері вона отримала два негативних тести.

"Коли переді мною залишилось п'ять пар, то мені сказали, що не можу стартувати, бо в мене погані тести. Мені за 5 хвилин до виходу сказали, що я допущена. Проїхала я слабо, коли побачила час – вжахнулася", - коментує Аннамарі Данча.

Гірськолижний спорт. Супергігант. Іван Ковбаснюк посів 32 місце із показником 1:25.56 хвилин. До слова, це найкращий результат в історії України із цього виду спорту.

Лижний спорт. Кваліфікація. Руслан Перехода та Олексій Красовський не пройшли до чвертьфіналу. Руслан зайняв 46 місце, а Олекісй - 64.

Біатлон. Фіртка вже писала результати та коментарі наших біатлоністів. Якщо коротко, то Дмитро Підручний посів 18 місце, Артем Прима - 35, Антон Дудченко - 50 та Богдан Цимбал - 55 сходинку.

Санний спорт. Третій заїзд. Сьогодні відбувся третій заїзд. Після двох наші спортсменки Олена Стецків та Юліанна Туницька займали 18-ту та 22-гу сходинку відповідно. Після сьогоднішнього третього заїзду, перша посіла 22-м загальним часом, а друга з 21-м. На жаль, вони обоє закінчили особисті змагання, не увійшовши до топ-20.


Інші результати за сьогодні:

Китайська фрістайлістка Гу Айлін перемогла у біг-ейрі із результатом 188.25.

Австрійський гірськолижник Маттіас Майєр здобув перемогу у супергіганті та став триразовим олімпійським чемпіоном. 

Чеська сноубордистка Естер Ледецька виграла змагання у паралельному гігантському слаломі.

Австрійський сноубордист Бенжамін Карл переміг у паралельному гігантському слаломі.

Змішана пара з Італії здобула перемогу із керлінгу.


Рекорди

Американський фігурист Нейтан Чен встановив світовий рекорд на Олімпіаді-2022. Американець став лідером після першої частини змагань і він заробив 113.97 бала. Чен випередив найближчого суперника, японця Юму Каґіяму, майже на 6 балів.

Також, сьогодні був й Олімпійський рекорд. Ковзаняр Кьєлд Наюс із Нідерландів побив 20-річний олімпійський рекорд і виграв друге поспіль "золото". ВІн показав час 1:43.21 хвилини.

Також, нагадаємо вам результати третього Олімпійського дня.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Дві спортсменки у топ-15: підсумок індивідуальної жіночої гонки з біатлону для України на Олімпіаді-2022

Прикарпатець Євген Марусяк показав другий результат України в історії Олімпіад у стрибках з трампліна

Андрія Шевченка звільнили з посади головного тренера італійського "Дженоа"

Стало відомо, хто з прикарпатців претендує на участь в зимовій Олімпіаді-2022

Відомо, скільки коштів витратили з міського бюджету на МФК "Прикарпаття"


08.02.2022 Іван Муканик 4247
Коментарі ()

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

3184
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

897
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

698
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10502 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2804 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2067

Як московити крали історію наших предків.

489

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

270

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

812

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

839
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

244
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

345
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

565
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

264
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

248
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

507
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

578
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5859
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

169
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

305
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

465
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

545