Сільська революція: жителі захищають чоловіка, що вбив злочинця в погонах

 

 

 

Діана Куришко, Крапка.нет

 

 

 

У селі почався справжній жах - міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити й там били. Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привези в райвідділ і почали бити. А декількох хлопців вивезли до кар'єру, приставили пістолет до голови й погрожували вбити. Так добували показання.

 

 

Історія з розстрілом майора міліції Миколи Симоненко в селі Семіполки під Києвом обростає новими жахаючими подробицями.

 

 

На захист 34-літнього Віталія Запорожця, що застрелив у міліціонера, встали сотні мешканців села.

 

 

Жителі Семіполків скаржаться, що майор творив у селі “свавілля”, знущаючись над всіма, а міліція після вбивства била свідків.

 

 

У Київській обласній міліції все заперечують. Говорять, що нікого не били, а вбитий майор Симоненко просто стежив у Семіполках за порядком.

 

 

Бунт у Семіполках

 

Після вбивства майора сотні жителів села зібралися біля будинку матерії Віталія Запорожця, щоб виразити свій протест проти дій міліції.

 

Жителі Семіполок склали звертання до Генпрокуратури й Міністерства внутрішніх справ, у якому говориться, що головною причиною смерті міліціонера вважають корупцію в міліції, сваволя чиновників і те, що багато злочинів, зроблених в їхньому селі, залишалися безкарними.

 

“Майор Симоненко кришевал підприємців на своїй території, залякував людей, займався вимаганням”, - пишуть в зверненні жителі Семіполки.

 

Як розповів Григорій Нечіпура, вбитий Симоненко все сіло тримав у страху. “Він робив тут, що хотів, бив усіх, знущався, залякував. Творив у селі мусорськой бєспрєдєл ”, - скаржиться він.

 

Жителі села розповідають, що в той фатальний вечір майор Симоненко був п'яний і сам спровокував конфлікт - він побив Віталія, загрожував згноїти його у в'язниці.

 

“Симоненко проводив черговий п'яний рейд. Чіплявся до людей у кафе, матюкався, принижував людей. Віталій Запорожець зробив йому зауваження, у відповідь на що майор побив його - зламав йому руку”, - пишуть жителі в зверненні, що підписало більше 90 чоловік.

 

 

Пістолет до голови

 

У Семіполках розповідають, що в ніч після вбивства в селі почався справжній жах - міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити й там били.

 

“Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привези в райвідділ і почали бити. А декількох хлопців вивезли до кар'єру, приставили пістолет до голови й погрожували вбити. Так добували показання. Після такого ми підписували все, що від нас вимагали”, - розповів на умовах анонімності один з жителів.

 

Після такого, за його словами, у Семіполках усі дуже бояться спілкуватися зі сторонніми - людей залякали до півсмерті.

 

 

Побиття родини Запорожець

 

Але в ту ніч найбільше дісталося братові Віталія - Володимирові Запорожцеві, його били пляшками з водою по голові. А також матері Віталія - Наталії, у якої забрали останні гроші.

 

“Мене привезли в райвідділ серед ночі. Мені таке говорили, так знущалися, що я просто кричала від жаху. Ридала, на колінах стояла перед ними. Вони вимагали сказати, де син, а я не знала, де він”, - плаче Наталія Запорожець.

 

Як розповідає жінка, після розмови із «правоохоронцями» брат розшукуваного не міг говорити. “Мого другого сина Володю так побили, що він навіть говорити не міг день після побоїв. Я Віталія не виправдую, але Володю за що ж так?”, - каже мати.

 

За її словами, міліція сиділа в засідці в їхньому будинку два дні, розгромила будинок, украла всі гроші. “Останні копійки з пенсії забрали, навіть на хліб нічого не залишилося. Мені дотепер страшно туди вертатися”, - говорить Наталія.

 

 

"Захисник порядку "

 

У той же час у міліції переконані, що майор Симоненко наводив у селі порядок, і тому його й не любили. “Погане про нього говорять родичі тих бандитів, яких він посадив. А всі інші люди йому вдячні були за порядок. Нічого поганого він не робив”, - розповів начальник прес-служби головного управління МВС України в Київській області Микола Жукович.

 

Також Жукович заперечує інформацію, що міліція била свідків і знущалася з матері Запорожця. “Розповідати можуть усе, що завгодно. Ніхто нікого не був. Ми записали всі свідчення”, - говорить Жукович.


14.09.2011 1280 0
Коментарі (0)

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5197 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1834 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4042 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3168 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20290 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

816

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2389
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

185
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

692
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

473
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18376
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

973
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1212 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6097 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23387 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

290
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

986 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1165 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

494