Сільська революція: жителі захищають чоловіка, що вбив злочинця в погонах

 

 

 

Діана Куришко, Крапка.нет

 

 

 

У селі почався справжній жах - міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити й там били. Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привези в райвідділ і почали бити. А декількох хлопців вивезли до кар'єру, приставили пістолет до голови й погрожували вбити. Так добували показання.

 

 

Історія з розстрілом майора міліції Миколи Симоненко в селі Семіполки під Києвом обростає новими жахаючими подробицями.

 

 

На захист 34-літнього Віталія Запорожця, що застрелив у міліціонера, встали сотні мешканців села.

 

 

Жителі Семіполків скаржаться, що майор творив у селі “свавілля”, знущаючись над всіма, а міліція після вбивства била свідків.

 

 

У Київській обласній міліції все заперечують. Говорять, що нікого не били, а вбитий майор Симоненко просто стежив у Семіполках за порядком.

 

 

Бунт у Семіполках

 

Після вбивства майора сотні жителів села зібралися біля будинку матерії Віталія Запорожця, щоб виразити свій протест проти дій міліції.

 

Жителі Семіполок склали звертання до Генпрокуратури й Міністерства внутрішніх справ, у якому говориться, що головною причиною смерті міліціонера вважають корупцію в міліції, сваволя чиновників і те, що багато злочинів, зроблених в їхньому селі, залишалися безкарними.

 

“Майор Симоненко кришевал підприємців на своїй території, залякував людей, займався вимаганням”, - пишуть в зверненні жителі Семіполки.

 

Як розповів Григорій Нечіпура, вбитий Симоненко все сіло тримав у страху. “Він робив тут, що хотів, бив усіх, знущався, залякував. Творив у селі мусорськой бєспрєдєл ”, - скаржиться він.

 

Жителі села розповідають, що в той фатальний вечір майор Симоненко був п'яний і сам спровокував конфлікт - він побив Віталія, загрожував згноїти його у в'язниці.

 

“Симоненко проводив черговий п'яний рейд. Чіплявся до людей у кафе, матюкався, принижував людей. Віталій Запорожець зробив йому зауваження, у відповідь на що майор побив його - зламав йому руку”, - пишуть жителі в зверненні, що підписало більше 90 чоловік.

 

 

Пістолет до голови

 

У Семіполках розповідають, що в ніч після вбивства в селі почався справжній жах - міліція оточила село, десятки людей серед ночі погнали на допити й там били.

 

“Серед ночі чоловік 15-20, кого в трусах, кого босоніж привези в райвідділ і почали бити. А декількох хлопців вивезли до кар'єру, приставили пістолет до голови й погрожували вбити. Так добували показання. Після такого ми підписували все, що від нас вимагали”, - розповів на умовах анонімності один з жителів.

 

Після такого, за його словами, у Семіполках усі дуже бояться спілкуватися зі сторонніми - людей залякали до півсмерті.

 

 

Побиття родини Запорожець

 

Але в ту ніч найбільше дісталося братові Віталія - Володимирові Запорожцеві, його били пляшками з водою по голові. А також матері Віталія - Наталії, у якої забрали останні гроші.

 

“Мене привезли в райвідділ серед ночі. Мені таке говорили, так знущалися, що я просто кричала від жаху. Ридала, на колінах стояла перед ними. Вони вимагали сказати, де син, а я не знала, де він”, - плаче Наталія Запорожець.

 

Як розповідає жінка, після розмови із «правоохоронцями» брат розшукуваного не міг говорити. “Мого другого сина Володю так побили, що він навіть говорити не міг день після побоїв. Я Віталія не виправдую, але Володю за що ж так?”, - каже мати.

 

За її словами, міліція сиділа в засідці в їхньому будинку два дні, розгромила будинок, украла всі гроші. “Останні копійки з пенсії забрали, навіть на хліб нічого не залишилося. Мені дотепер страшно туди вертатися”, - говорить Наталія.

 

 

"Захисник порядку "

 

У той же час у міліції переконані, що майор Симоненко наводив у селі порядок, і тому його й не любили. “Погане про нього говорять родичі тих бандитів, яких він посадив. А всі інші люди йому вдячні були за порядок. Нічого поганого він не робив”, - розповів начальник прес-служби головного управління МВС України в Київській області Микола Жукович.

 

Також Жукович заперечує інформацію, що міліція била свідків і знущалася з матері Запорожця. “Розповідати можуть усе, що завгодно. Ніхто нікого не був. Ми записали всі свідчення”, - говорить Жукович.


14.09.2011 1087 0
Коментарі (0)

26.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

168
16.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

5245 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2291 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1722
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2211
05.04.2023
Тетяна Дармограй

Востаннє воєнний стан та мобілізацію продовжили щонайменше до 20 травня 2023 року. Внаслідок цього військовозобов'язаним чоловікам заборонено виїжджати за кордон, та є винятки.

4118

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

267

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

337

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

406

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

798
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

152
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

283
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

455
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

183
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

310 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

628
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

923
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5471
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

200
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

228
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

343
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

521