Щоб зменшити затори. В Івано-Франківську змінюють схему дорожнього руху у районі моста на Галицькій

У районі моста через річку Бистриця Солотвинська, що по вулиці Галицькій в Івано-Франківську, змінюють схему дорожнього руху.

Про це розповів вчора, під час онлайн-прийому у фейсбуці Михайло Смушак, заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради, повідомляє Фіртка.

Зі слів посадовця, орієнтовно протягом сьогодні-завтра в межах чинного кільця на вулиці Надрічній планують нанести нову дорожню розмітку, відповідно до якої з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника на кільце вулиці Надрічної йтимуть дві смуги руху, а не одна, як зараз. Ще одна смуга вестиме праворуч з виїздом на міст через річку Бистриця Солотвинська.

«Там уже є встановлені дорожні знаки. Вони поки що закриті поліетиленовою чорною плівкою, їх відкриють в момент, коли буде нанесена розмітка.

Тому будьте уважні, тому що змінено схему руху і головна зміна в тому, що тепер ті люди, які будуть їхати з Набережної під міст, буде у нас уже не дві фактично смуги, як є зараз, а буде, тому що зараз у нас фактично одна смуга уже на кільце, а друга відповідно виїжджає на міст.

Зараз буде дві смуги, щоб їхати на кільце та одна смуга буде відповідно праворуч на міст. Це така важлива зміна», - розповів Михайло Смушак.

Крім того, на сьогодні вже змінено схему руху при виїзді на міст з боку центральної частини міста по вулиці Галицькій. Зокрема, як стверджує заступник міського голови, наразі вже встановлені дорожні знаки, які дозволяють виїзд на міст лише з однієї – лівої смуги руху по вулиці Галицькій.

Права ж смуга використовуватиметься лише для з’їзду автомобілів з вулиці Галицької на вулицю Надрічну. Виключення становитиме лише рух громадського транспорту, якому дозволено виїжджати на міст також з правої смуги вулиці Галицької.

При цьому посадовець наголосив, що відповідні дорожні знаки вже встановлені й діють.

«Для чого ми це зробили? Ми це зробили для того, щоби ті автомобілі, які рухаються вулицею Набережною і по вулиці Надрічній, – їм так само треба поїхати на вулицю Галицьку на міст, щоб вони мали свою фактично смугу і могли на неї спокійно заїжджати, пропускаючи тільки громадський транспорт по правій смузі.

Це важливе таке нововведення і воно б мало десь покращити ситуацію по вулиці Набережній і Надрічній», - пояснив Михайло Смушак.

Заступник міського голови також зауважив, що Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики запланував влаштувати кільце перед мостом з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника.

Втім, цьогоріч будівництво починати не будуть. Адже влаштування кільця вимагає значних земляних робіт, зокрема, з розширення проїзної частини дороги.

Проводити такі роботи планують у наступному році, проте цьогоріч, як запевнив Михайло Смушак, планують нанести відповідну розмітку, яка частково розв'яже проблему роз’їзду автотранспорту на вказаній ділянці вулиці Небереженої імені Василя Стефаника.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську з’явиться ще одна кільцева розв’язка

Без решти або купюра до 50 гривень: у Франківську пояснили, коли водій маршрутки може не давати решту

Платна парковка на з’єднаних бульварах в Івано-Франківську. Що каже мер та як реагують у соцмережах

Чотири смуги, тролейбусна лінія та велодоріжки: Галіпчак розповів про з'єднання бульварів

У 2020 році в Івано-Франківську таки об'єднають Північний та Південний бульвари


27.10.2021 Сергій Білий 13716
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1202
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

556
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

913
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1974
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3488
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2385 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

740

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

642

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

621

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

643
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10274
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1121
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5183
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

927
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2732
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1128
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

322
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

647
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

557
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

611
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

964 2