Щоб зменшити затори. В Івано-Франківську змінюють схему дорожнього руху у районі моста на Галицькій

У районі моста через річку Бистриця Солотвинська, що по вулиці Галицькій в Івано-Франківську, змінюють схему дорожнього руху.

Про це розповів вчора, під час онлайн-прийому у фейсбуці Михайло Смушак, заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради, повідомляє Фіртка.

Зі слів посадовця, орієнтовно протягом сьогодні-завтра в межах чинного кільця на вулиці Надрічній планують нанести нову дорожню розмітку, відповідно до якої з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника на кільце вулиці Надрічної йтимуть дві смуги руху, а не одна, як зараз. Ще одна смуга вестиме праворуч з виїздом на міст через річку Бистриця Солотвинська.

«Там уже є встановлені дорожні знаки. Вони поки що закриті поліетиленовою чорною плівкою, їх відкриють в момент, коли буде нанесена розмітка.

Тому будьте уважні, тому що змінено схему руху і головна зміна в тому, що тепер ті люди, які будуть їхати з Набережної під міст, буде у нас уже не дві фактично смуги, як є зараз, а буде, тому що зараз у нас фактично одна смуга уже на кільце, а друга відповідно виїжджає на міст.

Зараз буде дві смуги, щоб їхати на кільце та одна смуга буде відповідно праворуч на міст. Це така важлива зміна», - розповів Михайло Смушак.

Крім того, на сьогодні вже змінено схему руху при виїзді на міст з боку центральної частини міста по вулиці Галицькій. Зокрема, як стверджує заступник міського голови, наразі вже встановлені дорожні знаки, які дозволяють виїзд на міст лише з однієї – лівої смуги руху по вулиці Галицькій.

Права ж смуга використовуватиметься лише для з’їзду автомобілів з вулиці Галицької на вулицю Надрічну. Виключення становитиме лише рух громадського транспорту, якому дозволено виїжджати на міст також з правої смуги вулиці Галицької.

При цьому посадовець наголосив, що відповідні дорожні знаки вже встановлені й діють.

«Для чого ми це зробили? Ми це зробили для того, щоби ті автомобілі, які рухаються вулицею Набережною і по вулиці Надрічній, – їм так само треба поїхати на вулицю Галицьку на міст, щоб вони мали свою фактично смугу і могли на неї спокійно заїжджати, пропускаючи тільки громадський транспорт по правій смузі.

Це важливе таке нововведення і воно б мало десь покращити ситуацію по вулиці Набережній і Надрічній», - пояснив Михайло Смушак.

Заступник міського голови також зауважив, що Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики запланував влаштувати кільце перед мостом з боку вулиці Набережної імені Василя Стефаника.

Втім, цьогоріч будівництво починати не будуть. Адже влаштування кільця вимагає значних земляних робіт, зокрема, з розширення проїзної частини дороги.

Проводити такі роботи планують у наступному році, проте цьогоріч, як запевнив Михайло Смушак, планують нанести відповідну розмітку, яка частково розв'яже проблему роз’їзду автотранспорту на вказаній ділянці вулиці Небереженої імені Василя Стефаника.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську з’явиться ще одна кільцева розв’язка

Без решти або купюра до 50 гривень: у Франківську пояснили, коли водій маршрутки може не давати решту

Платна парковка на з’єднаних бульварах в Івано-Франківську. Що каже мер та як реагують у соцмережах

Чотири смуги, тролейбусна лінія та велодоріжки: Галіпчак розповів про з'єднання бульварів

У 2020 році в Івано-Франківську таки об'єднають Північний та Південний бульвари


27.10.2021 Сергій Білий 13489
Коментарі ()

20.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

358
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2256
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1673
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1957
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5571 16
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

4089

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1070

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1076

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1594

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1077
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

827
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

693
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14503
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10348
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6013
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

569
09.11.2024

Дев'ятого листопада свій 65-літній ювілей відзначає Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.  

5311 8
18.11.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

28413 1
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

458
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

574
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

408
11.11.2024

Президент США Джо Байден переконуватиме новообраного президента Дональда Трампа продовжити підтримку України, і закличе Конгрес США фінансувати допомогу Україні і після завершення його президентства.  

598