Що потрібно знати покупцеві про металочерепицю

Металочерепиця, як найдоступніший серед покрівельних матеріал, завоював довіру професійних будівельників та звичайних домовласників. Для тих, у кого лише в найближчих планах облаштування покрівлі, металева черепиця все ще може бути одним із найвдаліших рішень, оскільки через подорожчання всіх будівельних матеріалів, багатьом доводиться шукати дешеві товари, щоб завершити будівництво власного житла чи відремонтувати існуючий дах.

Основна інформація про хвилясте покриття

Металочерепиця в якості покрівельного матеріалу використовується не тільки через свою доступність та вдалі характеристики, але й через те, що вона легко монтується. Технологія укладки листів досить проста, а зручність розмірів листів дозволяє при мінімальних трудових ресурсах виконати якісний монтаж в короткі терміни. Для тих, хто бажає купити металочерепицю в Києві, буде корисно знати, що вона:

  • Може перебувати в експлуатації досить тривалий час – від одного до кількох десятиліть без потреби фарбування чи ремонту даху.

  • Виробляється багатьма компаніями та заводами, оскільки попит на неї неймовірно великий, через це і асортимент продукції різноманітний – є багато кольорів, декілька типів текстури поверхні, також матеріал представлений різними геометричними формами.

  • Маркується на зворотній стороні листів, де зазвичай вказана основна технічна інформація по конкретному зразку, що дозволяє уникнути підробок при купівлі.

Використання металевої черепиці назавжди змінило підхід до облаштування дахових споруд. Адже тепер навіть з простою структурою та будовою листів, виріб може виконувати функції протягом довгих років, зберігаючи при цьому свою привабливість та цілісність поверхні.

Особливості металочерепиці

Металева черепиця виготовляється зі сталевої основи, товщина якої складає від 0,45 мм та гарантує достатню міцніть листів для майбутніх умов використання.

Для покращення захисту металу від впливу опадів та вологи, які можуть провокувати виникнення корозії чи іржі на металевій поверхні, сталеві листи обробляється цинковим покриттям. Це головна антикорозійна складова матеріалу, яка може мати різний вміст захисної речовини.

Для механічної стійкості сталеві хвилясті листи фарбують полімером. Саме полімер стане захисним елементом, що знизить рівень впливу сонячних променів та захистить від механічних пошкоджень чи вигорання кольору.

Тобто три основні складові металочерепиці – це сталь, цинк та полімер. Окрім вдалого набору сировини, також важливу роль відіграє і форма виробу.

Що дає особлива форма металочерепиці

Запропоновані виробниками варіанти форми профілю – це не лише додаткові можливості для кінцевого споживача, щоб обрати те, що сподобається зовнішньо. Також хвилястість листів дає можливість:

  • Зміцнити тонколистову сталь.

  • Сформувати гарний дизайн покрівлі.

  • Гарантувати міцність даху.

 Партнерський матеріал


01.04.2023 1160
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

898
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1588 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2363
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2190 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7519
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15234 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

286

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1018

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1084

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1870
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

264
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

643
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

885
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3111
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

899
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1936
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

986
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35132 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

242
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

468
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

607
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

933