Секретар Івано-Франківської міськради вирішив розпочати революцію проти мера

 

/data/blog/44559/901c9fec51bdcf0a1e93891d3c32b3c3.jpg

 

«Фіртка» вже повідомляла, що на минулій оперативній нараді директор КП «ЄРЦ» отримав «на горіхи» від міського голови Віктора Анушкевичуса за те, що підприємство вийшло на страйк.

 

Тоді мер пояснив, що підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста, повинні працювати у звичному режимі.

 

Сьогодні на захист комунальників вирішив стати секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко, який наголосив, що «ЄРЦ» виконувало рішення сесії стосовно страйку. За його словами, важливіше вийти на страйк, ніж підтримувати порядок в Івано-Франківську.

 

«Ви  маєте повне право організувати страйк. Оскільки я вважаю, що ті люди, які стоять в Києві, а їх є більше 10 тисяч, зараз перебувають в дуже поганих комунальних умовах, а ми нічим не гірші, ніж ті люди і я вважаю що це є важливіше», - сказав Микола Вітенко.

 

Більше того, він захотів, щоб на сесії Івано-Франківської міської ради був заслуханий звіт про виконання кожним комунальним підприємством та управліннями рішення сесія.

 

«Хто і як його виконав? Які дії від себе зробив? Хто відрядив від своїх підприємств людей? Хто виводив людей на ті ж самі майдани?», - наголосив пан Вітенко.

 

Такі слова секретаря міської ради обурили мера, адже він вважає, що жодного звіту стосовно того, хто страйкує,  а хто ні – бути не може, адже страйк – «це є право, а не обов’язок». А такі дії можна порівняти з репресіями чинної влади. Та попросив пана Вітенка не перебивати його під час розмови.

 

«Я категоричний противник будь-якого радикалізму. Я перепрошую, молодий чоловіче, ви коли говорили, я Вас жодного разу не перебив. Майте виховання і чемність. Ви зараз не на майдані, а на нараді у міського голови. Коли Ви говорите, що на сесію міської ради будете викликати всіх керівників і заслуховувати: А чи бились вони? А чи стояли вони? А чи скільки може грошей дали?.. тО цим Ви кращі від влади з своїм радикалізмом. Ці свої репресії влаштовують, а Ви зараз будете говорити, що кожен має відчитуватися. Страйкувати це є право, а не обов’язок. В цьому біда українців, які мають практично одинакові погляди і човпнуть один одного. Ви не маєте з ким воювати? Ви хочете зі мною Воювати? Та Ви програєте», - сказав Віктор Анушкевичус.

 

Міський голова наголосив, що питання страйку регулюється чинним законодавством, а не рішенням сесії. Крім того, у міській раді після сесії відбулася нарада, під час якої  міський голова наголоси, що міста не повинно бути паралізованим і всі підприємства, які забезпечують життєдіяльність міста мають працювати.

 

Мер закликав завершити дискусію, але Микола Вітенко не пристав на його пропозицію. Більше того, він звинувачує Віктора Анушкевичуса у бездіяльності під час проведення Європейського майдану.

 

«Замало виходити просто тут і говорити, що ми європейці. До мене підходили люди і запитували «Де міський голова? Чому він нічого не вчиняє? Чому не організовує людей?», - зауважив секретар міськради.

 

«Ви взагалі думаєте, що Ви говорите? Ви шановний пане секретар навчіться себе просто вести і не вдавай те з себе великого революціонера. Хто ви такий, щоб оцінювати мою поведінку?», - у свою чергу сказав Віктор Анушкевичус.

 

У відповідь від Миколи Вітенка міський голова отримав таке несподіване : «А Ви хто такий?».

 

Перепалку між Віктором Анушкевичусом та Миколою Вітенком зупинили присутні на нараді чиновники, яких просто обурила поведінка секретаря міської ради.


10.12.2013 348 0
Коментарі (0)

07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

337
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

4871 3
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1563
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1609
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2756
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2424

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

345

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1559

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2308

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3052
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

651
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

817
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

746
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

601
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16074
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2955
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1208
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26703 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1083
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

938 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

743