Сансара чи Саркома

 

 

Сансара, як важливий момент означення саме життєвоі буденності. Саркома, як кінець в кінці, те, що в кібернетичній механіці можна окреслити варіантом негативного "не", полюса "-"тим , що апріорі не сприймається мозком та звивинами,хоча підсвідома корка полюбляє й харчуєтьсятим доволі потужно. 
Думки, як негативно-позитивні, можна, як і усіляку філософію звести до прямого питання, на штиб, "що з тим робити та й робити взагалі, однак, якщо робити, тоді як?". Перше рецептура, це, по-перше, задіювання суто практичне, вдруге, примноження та Редукування, примноження є як і ментальним, соціальним чи бодай метафізичним. Примноження буде спонукати до помилок, але без помилковості _ не може бути будь-якого просування, як еволюційного так і духовно-репродуктивного. До того ж сама феноменологія Розчарування - як ілюзорне Зерно, не суто метафізичне, й не підприроднє.
Згадується перечитування Адорно, важке й максимально темброване,не менш містикувате за хайдеггерівське. Хоча вони жили однією епохою, як Платон і Арістотель; але Хайдеггер ніколи не реагував на критику Адорно, навіть коли Адорно написав на нього цілий критичний опус, Мартін під час відкритого обговорення запитав:"а хто такий Адорно, в кого він навчався?" Йому сказали, що в Корнеліуса. А хто такий той Корнеліус??? Зрозуміла реакція - маловаговик, відповідно, реакція нульова. Сам Хайдеггер був учнем Гусерля й там була надсистемна конструкція цілого вчення Мартіна.
Адорно критикував Всіх й Усе, навіть самого себе, бо йому важлива була будь-яка Неформативність й Невідповідність, пошук несистемного. Для Адорно , як і для ще одного генія , важливим є пошук Практичного Користання Свободою та Форм. Це добре.
Маркузе критикував Культуру й Етику й все системне, як і Адорно - кожен в свій персоніфікований Метод й можливості , зокрема розміфовування Культури як Репресивноі Машини. 
Культура репресивна й нещадна, бо головною метою є Служіння пафосне й самовіддане, жертовне й голодне, за неі можна й померти, хоча чи вартим є теє жертвопримноження. Культура вбиває саму культуру тіла - розумники вигадали практики йоги та трансцендентального дихання, треба множити й засіювати зерням морфологічного та зміфонаного - а так хочеться просто жити. Культура культурою, а за все треба платити й за відпочинок й за туристичні мандри й за самотні майстерні, й семінарні презентаціі.
Це породило тисячі наслідувань, з'явились хіпстери, хіппі та бітніки, котрі принципово вступили в опозицію до системного поневолення та декларували абсолютно відмінний погляд та розуміння самого Часу та про-живання в ньому.
Для системноі Культури важливим є твоє-моє перебування в світі в Формі square /цеглинка/, такого собі елементу будівельного самого будівництва Культурних споруд. Потім з'являється філософія Дерріда та Лакана із більш грунтовним ламанням у Формах Диструктиву-Деконструктиву, котрі були важливою вакцінацією в період пошуку Нових Форм та поглядів. Розкладання великоі Форми набільш меньші цеглинки для розкриття нового бачення та можливості подальшого просування .
Всеодно ця опозиція є теж формою усамітненого вольвого споглядання самого ж себе з окремого ракурсу, але людина сама по собі нічого не варта й потрібно шукати варіанти соціального маневрування із меньшими жертовностями.
Людинасамапо собі нічого не варта.
Людина має уникнути Суб'єктивності.
Про це впевнено заявляв сам Кант в критиці самоі преамбули та сенсу Мистецтва й Культурив цілому. Тільки одне- Уникнення ізольваного Понятійного розуміння Речей та Явищ. Тільки нові Форми.
Природа продукує щодня нові форми та організми й мікроорганізми.
Людина мусить наблизитись до Абсолютних Структур через деконструкцію та глибинну критику.
Згадаймо Платона - його означення Ідеі як Самодостатньоі Сутності чи нещодавного Лакана, котрий взяв, як і Адорно , принципи Прокрустового Тотожнення - теж гвалтування: ототожнення нетотожнього- складно й нецікаво. 
Потрібно писати листи своім Ангелам, вони зафіксують наші бажання в Небесній Канцеляріі.
Природа приймає комети й метеорити й з ними нові мікроорганізми, природа волає нових форм через невпинний Мутагенез , й Дарвін тут ні до чого.
Чи був взагалі Дарвін.
Природа хижацька за суттю й харчується смертями та народженням - кібернетичним Балансом.
Культура теж балансує.
Утилізатор працює невпинно...
Мільйонні дискурсні сміттєзвалища та жертви.
Я буду жити Вічно.
Я є Вітром й Вогнем.
Я є Сонцем.
Я є Буттям.
Я є носієм Божого Світла.
Я є формою нового сприйняття.


06.12.2015 Роман Бончук 2163 0
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

469
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1261
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2189 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1061
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2986
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2057

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

831

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

988

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1418

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2018
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26302 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

706
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

907
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2937
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1188
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

893
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1155
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1154
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

357
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4158
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1020
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1587