Сансара чи Саркома

 

 

Сансара, як важливий момент означення саме життєвоі буденності. Саркома, як кінець в кінці, те, що в кібернетичній механіці можна окреслити варіантом негативного "не", полюса "-"тим , що апріорі не сприймається мозком та звивинами,хоча підсвідома корка полюбляє й харчуєтьсятим доволі потужно. 
Думки, як негативно-позитивні, можна, як і усіляку філософію звести до прямого питання, на штиб, "що з тим робити та й робити взагалі, однак, якщо робити, тоді як?". Перше рецептура, це, по-перше, задіювання суто практичне, вдруге, примноження та Редукування, примноження є як і ментальним, соціальним чи бодай метафізичним. Примноження буде спонукати до помилок, але без помилковості _ не може бути будь-якого просування, як еволюційного так і духовно-репродуктивного. До того ж сама феноменологія Розчарування - як ілюзорне Зерно, не суто метафізичне, й не підприроднє.
Згадується перечитування Адорно, важке й максимально темброване,не менш містикувате за хайдеггерівське. Хоча вони жили однією епохою, як Платон і Арістотель; але Хайдеггер ніколи не реагував на критику Адорно, навіть коли Адорно написав на нього цілий критичний опус, Мартін під час відкритого обговорення запитав:"а хто такий Адорно, в кого він навчався?" Йому сказали, що в Корнеліуса. А хто такий той Корнеліус??? Зрозуміла реакція - маловаговик, відповідно, реакція нульова. Сам Хайдеггер був учнем Гусерля й там була надсистемна конструкція цілого вчення Мартіна.
Адорно критикував Всіх й Усе, навіть самого себе, бо йому важлива була будь-яка Неформативність й Невідповідність, пошук несистемного. Для Адорно , як і для ще одного генія , важливим є пошук Практичного Користання Свободою та Форм. Це добре.
Маркузе критикував Культуру й Етику й все системне, як і Адорно - кожен в свій персоніфікований Метод й можливості , зокрема розміфовування Культури як Репресивноі Машини. 
Культура репресивна й нещадна, бо головною метою є Служіння пафосне й самовіддане, жертовне й голодне, за неі можна й померти, хоча чи вартим є теє жертвопримноження. Культура вбиває саму культуру тіла - розумники вигадали практики йоги та трансцендентального дихання, треба множити й засіювати зерням морфологічного та зміфонаного - а так хочеться просто жити. Культура культурою, а за все треба платити й за відпочинок й за туристичні мандри й за самотні майстерні, й семінарні презентаціі.
Це породило тисячі наслідувань, з'явились хіпстери, хіппі та бітніки, котрі принципово вступили в опозицію до системного поневолення та декларували абсолютно відмінний погляд та розуміння самого Часу та про-живання в ньому.
Для системноі Культури важливим є твоє-моє перебування в світі в Формі square /цеглинка/, такого собі елементу будівельного самого будівництва Культурних споруд. Потім з'являється філософія Дерріда та Лакана із більш грунтовним ламанням у Формах Диструктиву-Деконструктиву, котрі були важливою вакцінацією в період пошуку Нових Форм та поглядів. Розкладання великоі Форми набільш меньші цеглинки для розкриття нового бачення та можливості подальшого просування .
Всеодно ця опозиція є теж формою усамітненого вольвого споглядання самого ж себе з окремого ракурсу, але людина сама по собі нічого не варта й потрібно шукати варіанти соціального маневрування із меньшими жертовностями.
Людинасамапо собі нічого не варта.
Людина має уникнути Суб'єктивності.
Про це впевнено заявляв сам Кант в критиці самоі преамбули та сенсу Мистецтва й Культурив цілому. Тільки одне- Уникнення ізольваного Понятійного розуміння Речей та Явищ. Тільки нові Форми.
Природа продукує щодня нові форми та організми й мікроорганізми.
Людина мусить наблизитись до Абсолютних Структур через деконструкцію та глибинну критику.
Згадаймо Платона - його означення Ідеі як Самодостатньоі Сутності чи нещодавного Лакана, котрий взяв, як і Адорно , принципи Прокрустового Тотожнення - теж гвалтування: ототожнення нетотожнього- складно й нецікаво. 
Потрібно писати листи своім Ангелам, вони зафіксують наші бажання в Небесній Канцеляріі.
Природа приймає комети й метеорити й з ними нові мікроорганізми, природа волає нових форм через невпинний Мутагенез , й Дарвін тут ні до чого.
Чи був взагалі Дарвін.
Природа хижацька за суттю й харчується смертями та народженням - кібернетичним Балансом.
Культура теж балансує.
Утилізатор працює невпинно...
Мільйонні дискурсні сміттєзвалища та жертви.
Я буду жити Вічно.
Я є Вітром й Вогнем.
Я є Сонцем.
Я є Буттям.
Я є носієм Божого Світла.
Я є формою нового сприйняття.


06.12.2015 Роман Бончук 2129 0
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

888 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

803
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1619
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2247
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4226 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3233

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

226

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

454

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

395

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

864
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

636
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

681
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

965
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1090
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

678
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6263
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1755
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31770 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1558
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

762 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

727