РОЖЕВО-ГОЛУБА УКРАЇНА

Мудрі люди кажуть: «Якщо не побачиш, то не зрозумієш». Коли я почула, що Міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадянську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей (ЛГБТ)», то майже пропустила цю новину повз вуха. Ну, подумала, знову в Україні легалізують щось модно-непристойне, занесене до нас з чужих країв, де сонце напікає людям голови сильніше, ніж українцям.

Але через кілька днів побачила на лавах у парку біля драмтеатру зграю молоді і серед них дівчат, які пристрасно цілувалися. Вони це робили так, ніби спеціально демонстрували перехожим, що їхні цілунки є не дружніми, а саме лесбіянськими. Один чоловік, що проходив, зробив їм зауваження, а вони обізвали його «рагулем». І це відбувалося поряд з каплицею, збудованою на честь героїв, що віддали своє життя за Україну. Це видовище довго стояло в мене перед очима і навело мене на сумні роздуми.

Адже основою нації є рід, родина. Без родини нація не може існувати. Родина можлива лише тоді, коли є чоловік, дружина і діти. Але оте ЛГБТ перекреслює родину в істинному, споконвічному розумінні цього слова. Зате багато говорять про «нетрадиційні родини», «одностатеві родини». Це є підміною понять і значень. ЛГБТ не має і не може мати родової повноти, тому що там відсутній продуктивний зміст роду – продовження родового життя у майбутнє, передання генетичного спадку нації новим поколінням українців.

Така підміна понять руйнує опорний елемент нації. І не треба ворогові ані танків, ані окупаційних військ. Треба лише підмінити традиційну родину «елгебетешниками». Людська зграя, яка складається з лесбіянок і інших гомосексуалістів не здатна захищати державу або обстоювати культурні цінності предків. В першу чергу тому, що культурні цінності предків твердо базовані на освяченому Богом коханні та єднанні чоловіка і жінки. Подібно цьому клітини ракової пухлини не можуть функціонувати як нормальні клітини. «Нація», що складається з лесбіянок і гомосексуалістів, це те саме, що людина, повністю складена з ракових клітин.

Тому їх і легалізують. Вони потрібні для здійснення далекосяжних задумів «соціальної інженерії». Вони наче перехідний етап між теперішньою Україною і тою майбутньою, яку заселять чужинці і в якій вже навіть не буде чути української мови. Кажуть, що Івано-Франківськ київські вожді «нетрадиційників» вважають дуже «продвінутим» містом, де дуже активні та сміливі лесбіянки. Що франківських лесбіянок приводять як приклад лесбіянкам з інших обласних центрів.

Я не знаю, так воно чи ні. Я не знаю, хто у Івано-Франківську підтримує рух ЛГБТ, хто фінансує і рекламує цю руйнівну моду. Але я знаю, що ті з наших краян, які заспокоюють себе балачками про те, що Івано-Франківськ, мовляв, «місто релігійне, люди тут вірують в Бога і збоченців не толерують», є безпідставними оптимістами (а мовою збоченців – все тими ж «рагулями»). Все воно вже тут і активно діє. Як та метастаза, що міцно закріпилась на колись здоровому органі. Тільки при владі у нас не хірурги і навіть не лікарі, а безграмотні санітари, яким щонайменше байдуже до здоров’я нації.

Я закликаю нашу місцеву владу, мера, "Свободу", обласну раду, обласну адміністрацію - зверніть на це увагу. В нашому краї потрібно заборонити оце ЛГБТ. Потрібно вичавлювати це з Прикарпаття. Оголосимо нашу область, наше місто - Зоною, вільною від ЛГБТ! Для мене ваша, панове владо, поведінка в цій ситуаціє є тестом і щодо вас. Якщо ви ніяк не відреагуєте на це неподобство - то я і вас буду вважати педерастами (перепрошую).


16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2404
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1532 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3619
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5387
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1654
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2032

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

109

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

159

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

395

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

858
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

444
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

751
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2440 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

452
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

846
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4897
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

713
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

611
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

550
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

379
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

701
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

863 2