РОЖЕВО-ГОЛУБА УКРАЇНА

Мудрі люди кажуть: «Якщо не побачиш, то не зрозумієш». Коли я почула, що Міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадянську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей (ЛГБТ)», то майже пропустила цю новину повз вуха. Ну, подумала, знову в Україні легалізують щось модно-непристойне, занесене до нас з чужих країв, де сонце напікає людям голови сильніше, ніж українцям.

Але через кілька днів побачила на лавах у парку біля драмтеатру зграю молоді і серед них дівчат, які пристрасно цілувалися. Вони це робили так, ніби спеціально демонстрували перехожим, що їхні цілунки є не дружніми, а саме лесбіянськими. Один чоловік, що проходив, зробив їм зауваження, а вони обізвали його «рагулем». І це відбувалося поряд з каплицею, збудованою на честь героїв, що віддали своє життя за Україну. Це видовище довго стояло в мене перед очима і навело мене на сумні роздуми.

Адже основою нації є рід, родина. Без родини нація не може існувати. Родина можлива лише тоді, коли є чоловік, дружина і діти. Але оте ЛГБТ перекреслює родину в істинному, споконвічному розумінні цього слова. Зате багато говорять про «нетрадиційні родини», «одностатеві родини». Це є підміною понять і значень. ЛГБТ не має і не може мати родової повноти, тому що там відсутній продуктивний зміст роду – продовження родового життя у майбутнє, передання генетичного спадку нації новим поколінням українців.

Така підміна понять руйнує опорний елемент нації. І не треба ворогові ані танків, ані окупаційних військ. Треба лише підмінити традиційну родину «елгебетешниками». Людська зграя, яка складається з лесбіянок і інших гомосексуалістів не здатна захищати державу або обстоювати культурні цінності предків. В першу чергу тому, що культурні цінності предків твердо базовані на освяченому Богом коханні та єднанні чоловіка і жінки. Подібно цьому клітини ракової пухлини не можуть функціонувати як нормальні клітини. «Нація», що складається з лесбіянок і гомосексуалістів, це те саме, що людина, повністю складена з ракових клітин.

Тому їх і легалізують. Вони потрібні для здійснення далекосяжних задумів «соціальної інженерії». Вони наче перехідний етап між теперішньою Україною і тою майбутньою, яку заселять чужинці і в якій вже навіть не буде чути української мови. Кажуть, що Івано-Франківськ київські вожді «нетрадиційників» вважають дуже «продвінутим» містом, де дуже активні та сміливі лесбіянки. Що франківських лесбіянок приводять як приклад лесбіянкам з інших обласних центрів.

Я не знаю, так воно чи ні. Я не знаю, хто у Івано-Франківську підтримує рух ЛГБТ, хто фінансує і рекламує цю руйнівну моду. Але я знаю, що ті з наших краян, які заспокоюють себе балачками про те, що Івано-Франківськ, мовляв, «місто релігійне, люди тут вірують в Бога і збоченців не толерують», є безпідставними оптимістами (а мовою збоченців – все тими ж «рагулями»). Все воно вже тут і активно діє. Як та метастаза, що міцно закріпилась на колись здоровому органі. Тільки при владі у нас не хірурги і навіть не лікарі, а безграмотні санітари, яким щонайменше байдуже до здоров’я нації.

Я закликаю нашу місцеву владу, мера, "Свободу", обласну раду, обласну адміністрацію - зверніть на це увагу. В нашому краї потрібно заборонити оце ЛГБТ. Потрібно вичавлювати це з Прикарпаття. Оголосимо нашу область, наше місто - Зоною, вільною від ЛГБТ! Для мене ваша, панове владо, поведінка в цій ситуаціє є тестом і щодо вас. Якщо ви ніяк не відреагуєте на це неподобство - то я і вас буду вважати педерастами (перепрошую).


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5197 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1834 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4042 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3168 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20290 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

816

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2389
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

185
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

691
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

473
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18376
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

973
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1212 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6097 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23386 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

290
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

986 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1165 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

494