Ростислав Держипільський відзвітував про свою роботу

 

Учора керівник Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру відзвітував перед пресою за три роки своєї директорської роботи.

 

«Результат справді значний, – сказав Ростислав Держипільський, – адже про театр говорять не лише як про феноменальний, але і як про найперспективніший в театральному житті країни».

 

За ці три роки колективом театру було поставлено 21 постановку: твори української та світової класики та вистави для дітей. За цей час в театрі працювало десять режисерів.

 

«Протягом першого року моєї роботи ми майже не гастролювали. Потрібно було напрацювати репертуар перед тим, як розгортати широку гастрольну діяльність. Спочатку відсутність гастролей я пояснював тим, що у нас не було автобуса. До речі, його нам так і не дали, незважаючи на численні обіцянки. Але протягом останнього часу театр дуже часто гастролював в Україні і за кордоном. Можна відмітити зростання інтересу до театру, адже зараз в день вистави у касі продають близько 600 квитків», – розповів Ростислав Держипільський.

 

Багато хто відзначає, сьогодні театр є модним і більша частина відвідувачів його в Івано-Франківську – молодь, які обирають театр замісить, скажімо, кіно. Це працівники облмуздрамтеатру вважають своєю значною перемогою, пише Правда.if.ua.


27.09.2011 2400 3
Коментарі (3)

я 2011.09.27, 12:24
багато в цьому звіті брехні. На гастролі театр як не їдив так і не їздить. Бо гастролі це коли після закритя сезону театр їде в інше місто і там працює, відповідно театр того міста приїздить до нас. До 91 року такі гастролі тривали 2-3 місяці. (Держипільський цього не знає бо тоді ще не працював в театрі, а в той час коли було скрутно, але актори ще виїздили в інші міста активно зривав вистави і писав заяви на звліьнення). театр катаєьься лише на сумнівної якості фестивальчики, щось подабне до наших Прем"єр сезону. От і все. До того ж гастролі роблять ще й для того аби театр заробляв кошти, а з фестивалей театр нічого не привозив, навпаки тягнув бабки з бюджету аби проплатили дорогу і добові. Далі по тексту - за час керування в театрі не ставило аж 10 режисерів. Був Одинокий, Гринишин, Кузик ну і сам Держипільський, якому вистави ставила лауреат Шеваченківської премії Половинка, а він лише привласнював її заслугу. Щодо купляння кватиків то як не стояло біля каси в день вистави 600 бажаючих так і не стоїть. Солодка Даруся і Нація - вистави на 100 глядачів, продати квитки на таку малу кількість глядачів не є проблема. А от щодо інших вистав то забезпечувачі глядача можуть продати макисмум 300. Трішки карща ситуація з прем"єрами - на них хоч кліька місяців ходить більше половини залу. Бо інша половина розписується в запрошеннях і роздається, а як кажуть свідки, і продається самим директором. Щодо модності - то нині театр знову занепадає. Так що не потрібно брехати, пане директоре. І ще, а чому ви незвітували про 1 млн 600 тисяч грн, які театр заробив минулого року, і які кудись дивно ділися. Ганедбно одне, що такого директора тримає влада, хоча і не дивно бо певно з ними ділиться, адже театр дуже вигідна структура, через яку можна відмивати бюджетні кошти.
я 2011.09.27, 12:27
і ще на рахунок "про театр говорять не лише як про феноменальний, але і як про найперспективніший в театральному житті країни". Чому директор не розповів про особу, Чужинову, яка мешкає в Кижєві, отримує зарплату у Івано-Франківському театрі і пише те, що їй скаже Держипільський? Чому КРУ не зацікавиться такими собі мертвими душами?
Кук 2011.09.27, 15:39
Про театр справді заговорили, відколи Держипільський ним закерував. переважно говорили добре. І навіть дуже - он на Шевченківську премію висунули, до фіналу дійшов. Той затхлий провінційний фарс, до якого скотився театр він таки розворушив. За що і отримав затятих друзів. Не знаю, скільки продається квитків, але був на згаданих попереднім коментатором виставах - аншлаг. Режисер правильно робить, що витягує молодих на сцену. До них і прийдуть люди.
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

857 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

793
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1609
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2239
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4215 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3216

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

218

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

446

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

386

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

858
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

624
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

671
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

959
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1072
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

672
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6255
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1748
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31762 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1543
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

756 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

720